Ogovaranje

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Setih se ove lepe teme, koje nema na LjiSu, a treba je ko ' leba .
Imajte na umu da je ovo javna tema i ne štedite na rečima hvale za ogovarane objekte.

ps. Naravno, samo za hrabre.
 
Moderna pevacica je rasista , nacionalista , perv grešna u glavi i ne sviđa mi se . :mrgreen:

AL ZNAM DA CE ME Bog dragi KAZNIT ZBOG OGOVARANJA ..:neutral::mrgreen:
 
Poslednja izmena:
šta fali nacionalizmu?
ja sam skroz PRO

inače, mene niko ne nervira
retko koga razlikujem pa mi deluje kao da na forumu postuje sve jedna osoba
svi ste mi isti, tako da sam ravnodušna
 
Znam da je vecini posebna u srcu , bila je i meni svijeća u mraku , smijeh u grcu.. AL jedna njena KAK rijec je sve bacila niz vodu i došlo je do toga da je ovdi sad malo ogovaram ( mada znam da to nije uredu )
Zlocesta sam.. :(:mrgreen:
ma meni nije posebna ni malo
al kažem - to je ona

@Fibo
neću ti odgovoriti jer si seksualno isfrustriran
kao i 90 % paćenika ovde
 
Moderna pevaljka je muško.
Mada je originalan i fascinira sposobnošću da tako dugo igra ulogu bez greške, mene nervira što je toliko uporan. Ponavlja se i postaje dosadan. Nijedna predstava ne sme da se ponavlja unedogled.
 
katanac.gif
 
Moderna pevaljka je muško.
Mada je originalan i fascinira sposobnošću da tako dugo igra ulogu bez greške, mene nervira što je toliko uporan. Ponavlja se i postaje dosadan. Nijedna predstava ne sme da se ponavlja unedogled.
meni nije bio smesan ni kad se pojavio. bez konkurencije najveci gusitelj na forumu.
 
Moderna pevaljka je muško.
Mada je originalan i fascinira sposobnošću da tako dugo igra ulogu bez greške, mene nervira što je toliko uporan. Ponavlja se i postaje dosadan. Nijedna predstava ne sme da se ponavlja unedogled.

sve bi se složio i još dodao - jako inteligentan...mada...to se verovatno podrazumeva, jer da nije tako ovo sa istrajnošću ne bi bilo moguće, ili bi bilo odavno provaljeno...
...međutim oni klonovi su mu skroz nepotrebni...razvodnjavanje moderne pevačice...
 
kontroverzan lik jeste...
...al kad proseješ sve one gorenavedene pozitivne osobine koje ga krase i koje obilato koristi, a uz pomoć kojih nas uspešno zasmejava/zamajava toliko vremena, na kraju ostane samo najobičnija patologija...
 
Poslednja izmena:

Back
Top