Sto se plasite javno?

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
210.976
Primetih jos jednu pojavu u nizu..da kad se na sav glas pokaze nekom da nam se dopada..ta osoba misli da je to zezanje i da se zaebavamo..kao to radimo nonstop..sad nebitno dal se nudi sex ili je u pitanju samo otvoreno dopadanje..takva prica nema sanse da prodje..nego sve neki onako isfolirano da niko ne cuje na koje fore navatava dolaze do plena..sad jel to do otvorenih karata kao nije zanimljivo kad je vec izjavljeno il ih strah od osude okoline?nemojte one fore nema veze mozda joj se iskljucivo ne dopada ta osoba ili takav pristup..to nije 100%
 
Koja neće da ti da, da joj polomim tastaturu ?

tajno, javno ovdi je sve zaebavanje....podebavanje, ebavanje i itd.....cas' izuzecima......

@ Brajan
haha:cmok2:

@neizreciva bash to...mada,iznenadim se kad vidim koliko neki ljudi...ozbiljno shvataju forum. Ta ogovaranja pa price ko da nemaju bolja posla u svom zivotu nego da se pitaju da li se virtuelna bla bla smuvala sa....I toliko se unesu kad hoce neku da smuvaju,i ne ni to vec toliko se unesu u ovaj virtuelni svet da,mislim,volim ja sve vas,al' poplasim se:confused:
 
tajno, javno ovdi je sve zaebavanje....podebavanje, ebavanje i itd.....cas' izuzecima......

@ Brajan
haha:cmok2:

@neizreciva bash to...mada,iznenadim se kad vidim koliko neki ljudi...ozbiljno shvataju forum. Ta ogovaranja pa price ko da nemaju bolja posla u svom zivotu nego da se pitaju da li se virtuelna bla bla smuvala sa....I toliko se unesu kad hoce neku da smuvaju,i ne ni to vec toliko se unesu u ovaj virtuelni svet da,mislim,volim ja sve vas,al' poplasim se:confused:

Nisam mislijo na forum a ima tema ogovaranje ako se bas ne moz odlepite od istog;)
 
Primetih jos jednu pojavu u nizu..da kad se na sav glas pokaze nekom da nam se dopada..ta osoba misli da je to zezanje i da se zaebavamo..kao to radimo nonstop..sad nebitno dal se nudi sex ili je u pitanju samo otvoreno dopadanje..takva prica nema sanse da prodje..nego sve neki onako isfolirano da niko ne cuje na koje fore navatava dolaze do plena..sad jel to do otvorenih karata kao nije zanimljivo kad je vec izjavljeno il ih strah od osude okoline?nemojte one fore nema veze mozda joj se iskljucivo ne dopada ta osoba ili takav pristup ..to nije 100%

nema veze mozda joj se iskljucivo ne dopada ta osoba ili takav pristup :roll:
 
@ Brajan
haha:cmok2:

@neizreciva bash to...mada,iznenadim se kad vidim koliko neki ljudi...ozbiljno shvataju forum. Ta ogovaranja pa price ko da nemaju bolja posla u svom zivotu nego da se pitaju da li se virtuelna bla bla smuvala sa....I toliko se unesu kad hoce neku da smuvaju,i ne ni to vec toliko se unesu u ovaj virtuelni svet da,mislim,volim ja sve vas,al' poplasim se:confused:

Dobro, neću više kačiti svoje slike :mrgreen:
 
Primetih jos jednu pojavu u nizu..da kad se na sav glas pokaze nekom da nam se dopada..ta osoba misli da je to zezanje i da se zaebavamo..kao to radimo nonstop..sad nebitno dal se nudi sex ili je u pitanju samo otvoreno dopadanje..takva prica nema sanse da prodje..nego sve neki onako isfolirano da niko ne cuje na koje fore navatava dolaze do plena..sad jel to do otvorenih karata kao nije zanimljivo kad je vec izjavljeno il ih strah od osude okoline?nemojte one fore nema veze mozda joj se iskljucivo ne dopada ta osoba ili takav pristup..to nije 100%

Najzad od tebe jedna bas realna tema

Samo ne razumem da li mislis kad se direktno kaze samo toj osobi koja nam se dopada ili kad se kaze da to svi koji se tu zadese cuju , mislim javno je simpatise pred svima ?

Pa jeste u pravu si za ovaj primer ...ispada da taj koji tako muva to radi non-stop ako ga ta koju muva ne poznaje od ranije ...
mozda misli da je/ga zeza a mozda mu i veruje ali se na taj nacin brani za slucaj da je stvarno zeza.... mozda se taj koji muva vec prema drugim devojkama deklarisao kao djubre pa je samo obazriva ili zeli da se prvo uveri da nece i prema njoj biti takav
...ali najvise ovo mislim od osude okoline da strepe
Mada ne razumem najbolje pitanje iako je ovo cesta pojava ....
 
Primetih jos jednu pojavu u nizu..da kad se na sav glas pokaze nekom da nam se dopada..ta osoba misli da je to zezanje i da se zaebavamo..kao to radimo nonstop..sad nebitno dal se nudi sex ili je u pitanju samo otvoreno dopadanje..takva prica nema sanse da prodje..nego sve neki onako isfolirano da niko ne cuje na koje fore navatava dolaze do plena..sad jel to do otvorenih karata kao nije zanimljivo kad je vec izjavljeno il ih strah od osude okoline?nemojte one fore nema veze mozda joj se iskljucivo ne dopada ta osoba ili takav pristup..to nije 100%

Najbolje je iskreno i otvorenih karata.:)
 
Nisam teo da pominjem velikog brata eto ti primer kad nece zbog sta ce okolina da prica..ne znam jos da je neko naglas rekao a da se osoba normalno ponasa..ajde kao super sto bez problema pokazujes pred svima emocije aj da probamo

ma zaebavam se znas dobro.. :mrgreen:

ajmo ovde...zene na ovakvom mestu mogu da malo flertuju javno i na pp da odradite vidjenje ili sta vec imate na umu.. a nece bas javno do qosqe ono, jer ako se jednom izofira posle ima da bude obelezena za sva vremena da je bila sa tim i tim... puce joj forumski dobar glas :roll:

u rl... samo ko sto sunasce rece. iskrenost je jedini nacin...
 
Najzad od tebe jedna bas realna tema

Samo ne razumem da li mislis kad se direktno kaze samo toj osobi koja nam se dopada ili kad se kaze da to svi koji se tu zadese cuju , mislim javno je simpatise pred svima ?

Pa jeste u pravu si za ovaj primer ...ispada da taj koji tako muva to radi non-stop ako ga ta koju muva ne poznaje od ranije ...
mozda misli da je/ga zeza a mozda mu i veruje ali se na taj nacin brani za slucaj da je stvarno zeza.... mozda se taj koji muva vec prema drugim devojkama deklarisao kao djubre pa je samo obazriva ili zeli da se prvo uveri da nece i prema njoj biti takav
...ali najvise ovo mislim od osude okoline da strepe
Mada ne razumem najbolje pitanje iako je ovo cesta pojava ....
Moje teme su sve realne:hvala:nema ovde mesta vaganju i precenjivanju dal je taj ovakav onakav..ili ona..jednostavno to otvoreno ne pije vodu u odnosu kao dodji da ti shanem nesto da niko ne cuje..pa onda kao uh sacemo na namazane price u 4 oka..aj nek bude igramo masne fote u drugoj sobi a ovi se pitaju sta li radimo:lol:
Najbolje je iskreno i otvorenih karata.:)
Ti si pametna devojka
 
Primetih jos jednu pojavu u nizu..da kad se na sav glas pokaze nekom da nam se dopada..ta osoba misli da je to zezanje i da se zaebavamo..kao to radimo nonstop..sad nebitno dal se nudi sex ili je u pitanju samo otvoreno dopadanje..takva prica nema sanse da prodje..nego sve neki onako isfolirano da niko ne cuje na koje fore navatava dolaze do plena..sad jel to do otvorenih karata kao nije zanimljivo kad je vec izjavljeno il ih strah od osude okoline?nemojte one fore nema veze mozda joj se iskljucivo ne dopada ta osoba ili takav pristup..to nije 100%

Ima tu necega...:think: Ko zna..Mislim da je to u pitanju,taj slucaj koji naveo.Nije im interesantno..
 

Back
Top