Pitanje u vezi kreme
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Pitanje u vezi kreme

Zainteresovan član mr cool (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Pitanje u vezi kreme

dobio sam gomilu nekih bradavica prvo po rukama a potom mi se pojavilo i 3 sitne na glavicu penisa.
    dermatolog je rekao da je upitanju alergija i dao mi jl lek AERIUS(desloratadin), jednu kremu i acid boricid.

uglavom imam jednu ne doumicu ne znam dali je krema samo za bradavice na rukama ili njima treba da mazem i ove na penisu. Na kremi nista ne pise osim da je za spolju upotrebu

Veoma poznat marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Podrazumevano Re: pitanje oko kreme

Citat Original postavio mr cool Pogledaj poruku
    dobio sam gomilu nekih bradavica prvo po rukama a potom mi se pojavilo i 3 sitne na glavicu penisa.
    dermatolog je rekao da je upitanju alergija i dao mi jl lek AERIUS(desloratadin), jednu kremu i acid boricid.

uglavom imam jednu ne doumicu ne znam dali je krema samo za bradavice na rukama ili njima treba da mazem i ove na penisu. Na kremi nista ne pise osim da je za spolju upotrebu
    ...teško da je alergija i teško da će ti ovaj lek pomoći za to na penisu... No, hajde...
    Samo žene i lekari znaju koliko je laž potrebna i korisna.

Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: pitanje oko kreme

pa imam poverenja u tog dermatologa, vec mi je pomogao sa ekcemom a i poznajem gomilju ljudi koja je isla kod njega i niko nema prituzbe, a i svejdno idem na kontorlu za 7 dana

samo sam zaboravio dali je rekao da kremu mazem samo na ruke i podlaktice ili i na penis. A mozda nije ni rekao koliko se secma samo mi je prepisao kemu.

to nije nista strasno niti svrbi nijti boli samo male izbocine
    Poslednji put ažurirao/la mr cool : 16.11.2009. u 18:58

Domaćin bela76 (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano Re: Pitanje u vezi kreme

Pa jel su bradavice ili alergija??
    To su dve razlicite dijagnoze.

Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio bela76 Pogledaj poruku
    Pa jel su bradavice ili alergija??
    To su dve razlicite dijagnoze.
    ma ljudi nepitam vas to, lekar je rekao da mi nije nisti

Nemam pojma sta je ali dermatolg je reko da je alergia i ja mu verujem necu da pravim od misa slona. Neverujem licno u to da ce lekar reci da je manje opasno nego sto jeste.

makar su moja iskustva sa diskus hernijom pokazala da lekari drasticno preuvelicavaju stvar tako da ako ovaj kaze da to nije nista onda mu verujem. Za lejda su mi pricali strasne price pa evo 10 meseci kasnije zivim kao svaki normalan covek, koji igra fudbal, kosarku, ide u teretanu i dize 100kg na cucnu i mrtvom dizanju, bez ikavog bola ili problema. A receno mi je da vise ne smem ni tracati
    ako nekog zanima mogu pisati celu seriju u drugoj temi.

tako da ako mi je po prvi put u zivotu lekar reko da nije nista verujm mu uvek su mi pravili smak sveta koji se nikad nije desio zasto bih ga sada sam sebi izmisljao.

MOJE PITANJE:
    o kremama nista ne znam i jedina nedoumica je sto se ne secam dali je rekao dali se maze i na penis ili smao na ruke. Necu da sebi pravm posao, trazim broj telefona i blamiram se pred njim ako ne moram. Na *ebenom kremi nista nepise osim spolja 11a. posto imate dijanogozu predpostavljam da ko zna materiju moze da predpostavi sta je pa da mi kaze dali se i koliko mogu zajebati ako je namzem tamo gde netreba.

Domaćin bela76 (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    344

ma ljudi nepitam vas to, lekar je rekao da mi nije nisti

Nemam pojma sta je ali dermatolg je reko da je alergia i ja mu verujem necu da pravim od misa slona. Neverujem licno u to da ce lekar reci da je manje opasno nego sto jeste.

makar su moja iskustva sa diskus hernijom pokazala da lekari drasticno preuvelicavaju stvar tako da ako ovaj kaze da to nije nista onda mu verujem. Za lejda su mi pricali strasne price pa evo 10 meseci kasnije zivim kao svaki normalan covek, koji igra fudbal, kosarku, ide u teretanu i dize 100kg na cucnu i mrtvom dizanju, bez ikavog bola ili problema. A receno mi je da vise ne smem ni tracati
    ako nekog zanima mogu pisati celu seriju u drugoj temi.

tako da ako mi je po prvi put u zivotu lekar reko da nije nista verujm mu uvek su mi pravili smak sveta koji se nikad nije desio zasto bih ga sada sam sebi izmisljao.

MOJE PITANJE:
    o kremama nista ne znam i jedina nedoumica je sto se ne secam dali je rekao dali se maze i na penis ili smao na ruke. Necu da sebi pravm posao, trazim broj telefona i blamiram se pred njim ako ne moram. Na *ebenom kremi nista nepise osim spolja 11a. posto imate dijanogozu predpostavljam da ko zna materiju moze da predpostavi sta je pa da mi kaze dali se i koliko mogu zajebati ako je namzem tamo gde netreba.
    Prvo,dermatolog ti je dao aerius,to je antihistaminik koji se daje kod alergija,nema apsolutno nikakve veze sa bradavicama koje ti pominjes,jer bradavice su virusnog porekla.
    Dalje kako ocekujes od nas da ti kazemo kako da mazes kada ni sam ne znas koja je krema u pitanju???

Da li ti je lekar dao preskripciju prema kojoj ces da napravis kremu u apoteci ili ti je dao vec napravljenu???

Domaćin EGYPTIAN CAT (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    78

Nisam cula za alergijske bradavice, ali...mozda nisam dovoljno informisana...
    Uzivaj u zivotu, suvise je kratak.

Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

nista nema veze, nije to ni bradavica ja sam to krstibo bradavica jer lici na bradavicu i jer smatram da nema potreba da vi ovde donosite dijagnozu sta je kada je vec dermatolog reko sta je.
    ali evo zbog vas sam pretrazio net i sada vidim razliku ovo moje je crveno kao ujed komrca, jedino sto je suvo. ove na penisu su samo izbocene rozikaste boje., stim da je jedna najvece bila jedno vreme malo bledja od ostatka glavica.

ustvari ovo na rukama izgledao kao nesto izmedju ujeda komarca i bradavice.

poceo sam da mazem i penis kremom i da slsuam savet dermatologa i ne perem ga sapunom vec acid boricidom.

uglavom sa penisa se jako lepo povlace samo je jos ta jedna koja je bila najveca ostala ali na rukama bas i nema neke vidne promene, mozda zato sto idalje prerem sudove 4 puta dnevno.

a inace i ekcem sam imao samo na rukama i isto mi je bilo preporuceno da se klonim sapuan i deterdzenata, ali sam ja opet postepeno poceo da ih koristim posoto ekcem nisam imao vec neke 4 godine.

nazalost sudove moram prati, a gumene rukavice me nerviraju.
    ali nema veze ako ovo sa ruku ne nestane jer onako niti svrbi niti boli niti smeta.
    sto je malo zacudilo dermatologa jer kaze treba da svrbi ali mene ni ekcem nije svrbeo.

i ako idalje ne znam dali i penis treba da mazem tom prokletom kremom nastavi cu da ga mazem jer za sada imam dobre rezultate.

Domaćin EGYPTIAN CAT (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    78

Pretpostavljam da je krema i za polni organ, a mozes proveriti kad odes na kontrolu. Drago mi je da primecujes promene na bolje .

Gumene rukavice jesu malo nezgodne, ali ti cuvaju ruke. Iz slicnih razloga ih i sama koristim.

Kad ponovo odes kod dermatologa, ako ti ova krema nije pomogla za lecenje koze na rukama, pretpostavljam da ce ti prepisati drugu. U svakom slucaju, javi kako si i kako je prosao kontrolni pregled .

Uzivaj u zivotu, suvise je kratak.

Slične teme

1. Pitanje u vezi UPS-a
    Autor ppeecca u forumu Hardver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.12.2007., 19:34
  2. Pitanje u vezi MP3
    Autor Johnny Ramone u forumu Softver
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.04.2006., 04:19
  3. pitanje u vezi sa HDD-om
    Autor sjjajj u forumu Softver