Medvedev,Turska,Vatikan, Italija i Nemacka.

Kada se odstrane stege zapada Srbija nece biti lider Balkana,nego maltene i jedina drzava na Balkanu.

Dajte Borko i ostali zar se svaka tema mora zavrsiti zajebancijom.
Dakle gledah HTV pre neki dan lepo rece jedan konobar iz Zadra sve sto imamo od Hotela u rukama je Nemaca i Austrijanaca kuda to ide Hrvatska.Da li je ovo na pomolu neko geostratesko komponovanje a jedan Rus je prodao vilu u Budvi siptaru.
Ali nije me briga za njih vec stvarno kuda ide Evropa da li to iko zna.
 
Srbija i ovako 1-stranom primenom SSP održava izvoz mnogih zemalja EU, a na svoj račun.
Mnogo smo mi bogata zemlja kad galantno finansiramo Evropu usred krize.
Kad bi sve leglo na mesto (propali bankari i prezadužene privrede EU), Srbija bi svojim geopolitičkim položajem i prirodnim bogatstvom, postala mnogo više od regionalnog lidera.
Ne treba zaboraviti ni to da Srbija poseduje velike resurse vode za piće, a to je bogatstvo oko kojeg će se, kako tvrde teoretičari, voditi naredni svetski rat.
 
Ima dobar geografski polozaj-najvise obradive zemlje po glavi stanovnika-Energetski Lider-rudno bogastvo..

Geografski polozaj koji su svi najjaci putevi zaobisli jer nije u EU, to nase sranje o koridoru 10 je samo mit, mi gledamo koridor 10 po broju automobila koji prolaze Gazelom pa na osnovu toga racunamo broj vozila na citavom putu kroz Srbiju, :hahaha::hahaha:

Najvise obradive zemlje po glavi stanovnika u vlasnistvu Miskovica i Kostica, savrseni poslodavci za povratak u robovlasnicko doba, koliko smo plodni vidi se da iz mojih krsina po Crnoj Gori uvozimo krompir u Srbiju :hahaha::hahaha:

Energetski Lider u rudnom bogatsvu sa masinama iz polovine proslog milenijuma i rudnicima koji malo malo pa propadaju :hahaha::hahaha:

@SS88

Veliki resursi vode za pice od kojih skoro vise ni jedan nije u vlascu Srbije nego Coca-Cole ili neke druge strane kompanije. HAHAAHAH

Sve je to moj sine *****.
 

Back
Top