IT akademija?

sim*on

Obećava
Poruka
84
Pokazali ste se dosad a uvek sa svojim sugestijama i savetima kad god sam se obratila:D

Ajde sad molim vas dajte svoje misljenje o IT akademiji u Beogradu,kvalitet isplati li se ,nadje li se posao brzo ko sto kazu i sve bas sve sto znate o tome
Hvala
 
Videla reklamu, pregledala sajt, ima stvari koje me interesuju, ali to moje interesovanje kosta prilicno, te za sad samo prikupljam informacije koje mi mogu posluziti.

Upis ili ne - to cu tek videti (imam zavrsen faks i radim u struci), tako da me ovo interesuje van osnovnih studija.

U svakom slucaju, deluju mi interesantno i da sam u situaciji (vremenski, novcano) mislim da bih se opredelila za studiranje kod njih.

Iskustva nemam, ali ce biti odlicno ako se na temi pojavi neko sa iskustvom u odnosu na IT akademiju.
 
Nisam dosad cuo za njih. Sad odem da pogledam sajt. Iskreno, deluje kao jako dobra reklama, sve po zapadnackim kanonima sakrivanja pravog stanja. Ne kazem da ne treba proveriti, ali ja bih prema ovome bio debelo skeptican.
Pogledao sam za smer mrezna administracija i tamo se pominju neke gluposti poput bekapovanja podataka, dijagnostika hardwrsko-softwarskih problema, odrzavanje racunara u mrezi (!?) i sl... a od rutiranja, mreznih protokola, arhitekture nema ni slova. A ovo je sve esencija za razumevanje i rad na mrezama i osnovna skola administracije.
Tako da ono... kad bolje razmislim, neki prevaranti teski, sigurno :lol:
 

Back
Top