Zaostavshtina...

rastamann

Poznat
Poruka
7.898
U kom ste odnosu sa svojim bivshim/bivshom....?
Da li se "prisetite" ponekad starih dana...

Ne znam da li vi, ali....Mozda sam ja magare, ali meni se chudom nekim sve bivshe devojke tu i tamo vrate s vremena na vreme u zivot.Ja imam skroz ok odnos sa svim mojim bivshim devojkama, ponekad i "suvishe ok"...Interesuju me vasha iskustva...
 
Pa nisi me shvatio, bio sam savrsen, bas zato nece da se druze.kada zna da od ljubavi nece biti nista nece ni da izajdu samnom..Isto kao kada bi ja znao da necu dobiti onu stvar od neke devojke ne bi ni izlazio sa njom!!!
 
rastamann:
U kom ste odnosu sa svojim bivshim/bivshom....?
Da li se "prisetite" ponekad starih dana...

Ne znam da li vi, ali....Mozda sam ja magare, ali meni se chudom nekim sve bivshe devojke tu i tamo vrate s vremena na vreme u zivot.Ja imam skroz ok odnos sa svim mojim bivshim devojkama, ponekad i "suvishe ok"...Interesuju me vasha iskustva...


ja ujedam :twisted:
salim se .. kakvi dobri odnosi mozda s vremenom jos je rano za ikakve odnose.
 
rastamann:
Onda nisi dobar drugar, shto je josh gore...cccc


Ma daj bre,, lupas gluposti!!!Jesi li se malo udubio u zensku psihu??
Znaci da tebe nijedna devojka nije volela???Cim oce da se druzi sa tobom posle veze!!!Ja nisam nikada vole i zato ocu da se druzimo.Verovatno da sam voleo neku devojku onda ni ja nebi hteo da se druzim sa njom..Volim je ,,,a nemogu da budem sa njom!!!
 
Ma kakvi bivsi, ne nikakav kontakt , sto je bilo bilo je , ne vidim uopste razlog da bi se vidjala sa njima , mislim dok je bio- bio je a posle ....cim vise nije znaci da tu nesto bas nije stimalo pa je zato postao bivsi.Porusim sve mostove za sobom .. :wink:

A ni sex sa ex mi nesto nije zanimljiva kategorija ....sve videla sve znam pa sto bih se onda vracala na staro ma kakvo to bilo..... :oops:
 
Sto da ne? Bivsa veza je postala takva zato sto se dvoje ljudi nije "naslo na nekom zivotnom polju". Imala sam vezu u kojoj je sex bio jedinstven, no nas dvoje smo previse jake tvrdoglave licnosti.....i razidjosmo se....ali,povermeno se vidjamo da bi zajedno dosegli zvezde! Ne mozes sve na jednom mestu da imas!
 
vila_raviojla:
Ma kakvi bivsi, ne nikakav kontakt , sto je bilo bilo je , ne vidim uopste razlog da bi se vidjala sa njima , mislim dok je bio- bio je a posle ....cim vise nije znaci da tu nesto bas nije stimalo pa je zato postao bivsi.Porusim sve mostove za sobom .. :wink:

A ni sex sa ex mi nesto nije zanimljiva kategorija ....sve videla sve znam pa sto bih se onda vracala na staro ma kakvo to bilo..... :oops:
definitivno :)
 
rastamann:
U kom ste odnosu sa svojim bivshim/bivshom....?
Da li se "prisetite" ponekad starih dana...

Ne znam da li vi, ali....Mozda sam ja magare, ali meni se chudom nekim sve bivshe devojke tu i tamo vrate s vremena na vreme u zivot.Ja imam skroz ok odnos sa svim mojim bivshim devojkama, ponekad i "suvishe ok"...Interesuju me vasha iskustva...

Са свима сам у О.К. односима, са једном се и даље дружим, чак ми се и чини да бих без проблема пар њих могао да вратим у кревет.
 
Skoro sa svima sam u OK odnosima. Bude tu nekad i malo vise od drugarstva (ali samo sa odabranima). Imam jednog bivsog kojeg ne mogu ocima da vidim, nevidjeni skot. Sa njim ne bi ponovo pa da citava ljudska rasa zavisi od nas dvoje.
 
rastamann:
U kom ste odnosu sa svojim bivshim/bivshom....?
Da li se "prisetite" ponekad starih dana...

Ne znam da li vi, ali....Mozda sam ja magare, ali meni se chudom nekim sve bivshe devojke tu i tamo vrate s vremena na vreme u zivot.Ja imam skroz ok odnos sa svim mojim bivshim devojkama, ponekad i "suvishe ok"...Interesuju me vasha iskustva...

Ne sa svima i ne cesto,ali sa onim posebnim,da...
 
Ja sam tako pojeo govna zbog samog spominjanja bivse i jednog glupog uporedjivanja da jos to ne mogu da prezalim!
Pre neki dan posvadjam se ja sa mojom ljubljenom i nesto sam spomenu da sam takvu gresku napravio pre nekoliko godina sa jednom bivsom.

Ijao na nos mi je izasla gde je se setih kad ne treba.

Zato ljudi pamet u glavu i zaboravite sta je bilo bilo je!!!
 
Polako, ako je jedna dimenzija nestala - zaljubljenost i jos pride obostrano, a bila je prava ljubav & veza - znaci ima tu jos mnogo vezujucih komponenti - onda mogu da budu prijatelji, zar ne?!

Ja licno imam najboljeg prijatelja - bivsa: to je moja prijateljska vanvremenska konstanta - gravitaciono telo koje mi mnogo pomaze na ovom putu koji se zove zivot, a bogami i ja njoj. Tako da mi se cini da je moguce...
 
rastamann:
U kom ste odnosu sa svojim bivshim/bivshom....?
Da li se "prisetite" ponekad starih dana...

Ne znam da li vi, ali....Mozda sam ja magare, ali meni se chudom nekim sve bivshe devojke tu i tamo vrate s vremena na vreme u zivot.Ja imam skroz ok odnos sa svim mojim bivshim devojkama, ponekad i "suvishe ok"...Interesuju me vasha iskustva...
Na danasnji dan prosle god upoznala sam nekog sa kojim jedino od svih svojih bivsih nisam u dobrim odnosima...osecam se bezveze zbog toga iako mi odavno vise nije stalo jer stvarno sam sa svim svojim bivsim ljubavima i simpatijama u dobrim odnosima...Nikad nisam htela da ostavim utisak neke posesivne osobe koja ne shvata kad je kraj niti sam imala neke koji isto to nisu mogli da shvate...prija mi sto me kad me sretnu ne izbegavaju i ne prelaze ulicu na drugu stranu...a sad sta je bilo bilo je...mnogi se zaista ruzno rastanu i posle se stide svojih postupaka...ali treba onda stvarno iskulirati i ostati dostojanstven jer kad se stvari slegnu sve izgleda mnogo drugacije... :wink:
 
rastamann:
U kom ste odnosu sa svojim bivshim/bivshom....?
Da li se "prisetite" ponekad starih dana...

Ne znam da li vi, ali....Mozda sam ja magare, ali meni se chudom nekim sve bivshe devojke tu i tamo vrate s vremena na vreme u zivot.Ja imam skroz ok odnos sa svim mojim bivshim devojkama, ponekad i "suvishe ok"...Interesuju me vasha iskustva...
Nda...ja imam isti "problem"...i sa bivshim momcima,a i sa devojkama... :roll: :twisted: :!: :wink:
 

Back
Top