Zasto je ribolov ili pivce sa drugarima vaznije od zena?

djafolan69:
Sve sam rekao a vi navalite!

Poshto smo malo slozenija bica, imamo josh potreba... Ovo bludnichenje je te ket jedna od faza, izrazenija kod mladjih osoba... kasnije s godinama, kazu, prisutno je ali - manje...
Dakle mene je prijatelj pitao da li bih ja vishe voleo da ostanem bez kompa ili bez akvarijuma (pravog)... Nisam znao shta da kazem - obe stvari utichu na moje raspolozenje...
 
Meni je vaznija zena
Na pecanje ne idem
sport gledam samo kad igra scg
i u slobodno vreme
analiziram zenske potrebe...
i vidim da neke pocinju da lice na nas gledaju i fudbal i piju pivo samo da bi nam se priblizile
a neki muskarci se pak sminkaju...heheh
sve je to konfuzno
a sve sto nam treba jesto neko pored nas...
Zene savet: Vecina muskaraca govori kako im je smorno da vise vremena provode sa devojkom
to je zato sto se plase iskrenosti...
lakse je otici kod ortaka gledati fudbal...i ne pricati nista ...a i pivo je tu...
ortak nikad nece da te pita o cemu razmisljas posle sexa
a zena to hoce...
 
jazzy999:
Ako je žena promašaj (dotična) onda je i važnije i bolje i ljepše...
Ali isto tako možemo postaviti pitanje: "Zašto je ribolov ili pivce BOLJE od neke žene?"...

Sorry Djafolane, samo sam pod utjecajem, znaš već... :roll:

Jazzy, draga moja, bas sam se zabrinuo za tebe. Nema te da se javis?

A sto se teme tice, ne brini, vec me dovoljno poznajes i znas kako razmisljam... ja sam sve samo ne tip koji vise voli pivo ili pecanje od lepih i pametnih zena... :D ali mi se 'fenomen' ucinio dovoljno zanimljivim pa sam postavio temu... 8) Volim ja i pecanje i pivce ali najradije u dobrom mesovitom drustvu.

Nejlepsi pozdravi za tebe Jazzy!
 
Hmm,cemu pecanje,pivo i sve ostalo ako je tu zena sa kojom mozes mnoge stvari da radis.Jedino ako je plitak odnos izmedju dvoje pa onda zele da se odmore jedno od drugog makar samo na jedno prepodne.
Mislim,i ja kada gledam trku F1,ona je tu pored mene,bodri,navija (imam slabo srce,pa da bog Schumacher ne zavrsi slucajno na drugom mestu pa je mogucnost samoubistva onda intezivna u mom nuroticnom mozgu).
Tako je i sa njom.Trcim svaki put da je sacekam sa posla,trcim kroz grad samo da bi stigao,samo da bi je video,samo da je iznenadim necim ako je imala los dan.
 
Prvo- ne mislim da je pecanje bludnicenje a ponajmanje da prolazi sa godinama. Primerak koji ja posedujem sa godinama je sve veci fanatik! Da moze preselio bi se na Drinu! I u gipsanom koritu bi isao da peca! On kaze da mu to nikako ne moze biti vaznije. I dok se ja trudim da shvatim da je normalno da neko da toliki novac na stapove, masinice, strune, dozvole, itd... njegov jedini komentar je da nadjem i ja hobi! ******, ne znam da li ima jos neki tako skup! I jos bez problema u januaru ustane u 03h i ode na -15 stepeni da stoji u ledenoj vodi i mlati po njoj!
Uopste ne razumem taj fenomen. Ne znam zasto su toliko pasionirani a tek ne bi razumela da je to nekome vaznije od devojke ili zene!
 
djafolan69:
Sve sam rekao a vi navalite!

Nema vece srece za nas dvoje, nego kad decko i ja odemo na pecanje, sa gomilom piva, stapova, satorom i ostalim zezalicama. Nijedan njegov drug nije tako dobar ribolovac kao ja, sa nijednim ne moze da se napije tako dobro kao sa mnom, pa jos kad hoce riba da jede, ni sa jednim ne moze da se ljubi...,a onda uvece zapalimo veeeeeeliku vatru, raspalimo rostilj,slusamo mnoogo dobru muziku, pijemo neku brlju uz pivo i uzivamo kao sami na svetu. Super je i kad odemo sa drustvom, ali kada smo sami neuporedivo je lepse! Zar smo mi retkost?
 
Toplicic Milos:
Meni je vaznija zena
Na pecanje ne idem
sport gledam samo kad igra scg
i u slobodno vreme
analiziram zenske potrebe...
i vidim da neke pocinju da lice na nas gledaju i fudbal i piju pivo samo da bi nam se priblizile
a neki muskarci se pak sminkaju...heheh
sve je to konfuzno
a sve sto nam treba jesto neko pored nas...
Zene savet: Vecina muskaraca govori kako im je smorno da vise vremena provode sa devojkom
to je zato sto se plase iskrenosti...
lakse je otici kod ortaka gledati fudbal...i ne pricati nista ...a i pivo je tu...
ortak nikad nece da te pita o cemu razmisljas posle sexa
a zena to hoce...


E, smorio si...Ti ili si gay, ili ti opako fali neka daska...

Izvini ako greshim, ali nikada mi nisu bili jasni likovi koji se prokenjaju na forumu zato shto ovo chitaju i zene, pa toboze, ispashce fini, mozda i oni omaste brk...

Daleko od toga da zene ne poshtujem i da ne zelim da ih razumem, ali da, ja volim da odem sa prijateljem na reku (ne pecam, to mi sux-uje), volim kad gledamo fucu uz pivo, a ti...Eh, ti....Prosto, if you don't like it, go tu Russia...
 
Charolij@:
djafolan69:
Sve sam rekao a vi navalite!

Nema vece srece za nas dvoje, nego kad decko i ja odemo na pecanje, sa gomilom piva, stapova, satorom i ostalim zezalicama. Nijedan njegov drug nije tako dobar ribolovac kao ja, sa nijednim ne moze da se napije tako dobro kao sa mnom, pa jos kad hoce riba da jede, ni sa jednim ne moze da se ljubi...,a onda uvece zapalimo veeeeeeliku vatru, raspalimo rostilj,slusamo mnoogo dobru muziku, pijemo neku brlju uz pivo i uzivamo kao sami na svetu. Super je i kad odemo sa drustvom, ali kada smo sami neuporedivo je lepse! Zar smo mi retkost?

Uuuuuu... jeeee.. super. Nisam neki fan pecanja (kada su me vodili na pecanje obicno sam hvatao zabe u plicaku, dok mi nisu zapretili da ce da me biju i da niko vise nece da ih skida sa moje udice),
ali bih lako postao u tom vasem slucaju. 8)
 

Back
Top