Rasputin..

Black_star

Elita
Moderator
Poruka
22.989
Ko sta zna o Raspucinu,nek raspali ovde...

Crkva je uvek nudila jedan oblik ponasanja,koji se nazivao `bogougodnickim`. Posveceni znaju o cemu se radi, vecina voli samo oblik i zvuk te reci... Malo ko je pokusavao da je ucini stvarnom- na jedan jedninstven, zaobilazan, ali potpun, mistican nacin..Da li je nass Gregorij bio jedan od tih, iskreni adept Jednoga Visnjega, posvecenik svete algemije gornjeg i donjeg sveta, ili pak sarlatan ili ne daj boze..sami vrag!.. Prosudite sami.:cool:
 
Poslednja izmena:
Rasputin, carev savetnik nije umro kako pise u zvanicnoj ruskoj arhivi. Engleska tajna sluzba je prosle godine priznala da su ga oni ubili !!!

Da je bio vrhunski okultista i magicar, verujem da jeste. Ako pratimo kroz istoriju crno magijastvo i vlast su cesto isli zajedno pod ruku, ne vidim zasto ne bi i u ovom slucaju.
 
Poslednja izmena:
Sigurno.
A ovo objasnjava zbog cega. Moze covek da se namaze pekmezom, sto neka rece, ali ako je obdaren to je za vas žene druga prica.

Rasputin's dick
http://4.***************/_yv3cJoVFEvU/SSnskTkHciI/AAAAAAAACgs/6K95d74QYxs/s400/rasputin1.jpg

meni to vise lici na slonov.
realno,covek je zavaravao zene da ce ih bog blahblah ako se kresnu sa njim.
suckers.
ako ovaj i postoji,mora da je umro od smeha :/
 
E bas ne umem da ispadnem duhovit. Onaj moj post ipade kao neka provokacija...bah. Izvini.

Svakako je interesantno da ovaj "deo" Raspucina postoji. To sam video davno u jednim novinama a nasao sam i na internetu.
 
Ko sta zna o Raspucinu,nek raspali ovde...

Crkva je uvek nudila jedan oblik ponasanja,koji se nazivao `bogougodnickim`. Posveceni znaju o cemu se radi, vecina voli samo oblik i zvuk te reci... Malo ko je pokusavao da je ucini stvarnom- na jedan jedninstven, zaobilazan, ali potpun, mistican nacin..Da li je nass Gregorij bio jedan od tih, iskreni adept Jednoga Visnjega, posvecenik svete algemije gornjeg i donjeg sveta, ili pak sarlatan ili ne daj boze..sami vrag!.. Prosudite sami.:cool:

skoro je bio dobar dokumentarac o ovom prevarantu ;)
koliko sam zapamtila, raspucin je bio clan neke sekte pri pravoslavnoj crkvi. drzao se parole da nas greh priblizava bogu, te je u to ime bludnicio sa kim je stigao.
zahvaljujuci ruskoj carici cije dete je "lecio" zadobio je ogromno poverenje romanovih, te su ga mnogi smatrali svecem. nidje veze.
mislim da je uz tita najkontorverznija licnost dvadesetog veka ;)
 
Za jednog od danasnjih najcenjenijih ideologa New Age pokreta David Wilcocka neki veruju da je reinkraniacija Raspucina .

naravno ako znate engleski :)


Sad, opet u vezi Rasputina... moguce da se sve radi o nekoj arhetipskoj manifestaciji Boga RA

i naravno isto nezaobilazna podudarnost..

Ras Putin :D

rasputin_tint.jpg
_News_Photo_image_large_1453.jpg


:eek:
38798.jpg
 

Back
Top