Pomoc oko CD- roma
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Pomoc oko CD- roma

Početnik
    Učlanjen
    20.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pomoc oko CD- roma

Kada pocnem da instaliram neke programe ili igre sa CD-a, usred instalacije se javi error. Isti Cd sam probao kod druga i kod njega se sve instaliralo regularno. Da li da kupim novi citac ili je problem u driverima

Zainteresovan član Dr,Grozozo (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Koji ti je citac zavisi ako je neki LG-ov ovda se verovatno syebao . Otvori ga pa ga ocisti,ili jednostavnije baci ga u pizdu materinu i uzmi neki pristojni citac . Tako sam se ja drkao sa mojim 100 godina onda sam ga poklonio.

Primećen član
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Ovaj doktor je pravi genije nema sta! Kao prvo nije izvesno da li se radi o CD romu ili ne! To sto je decko probao na drugom romu ovde nema nikakav znacaj jer je drugi rom takodje u drugoj konfiguraciji i radi pod drugim (drugacijim) operativnim sistemom!
    Dakle da bi utvrdio da li je do operativnog sistema ili do roma moras svoj cd da ubacis u drugu konfiguraciju pa tek onda da sudis.
    E sada postoji i ono ali!!! Verovatno koristis piratski disk koji je narezan na ko zna kakvom mediju i ko zna kojim rezacem pa kao takav moze biti necitljiv za odredjene uredjaje....
    Sve u svemu ako ti se problem ponavlja cesto onda zameni uredjaj ako je to samo sporadicno onda su verovatno krivi pirati i oni koji ih narezuju!

Domaćin no_problem (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

a ako nije ni domedija ni do uredjaja, onda brale imas virus sto ce biti najverovatnije

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Realno najverovatnije da je problem do samog diksa (kao medija) koji je neki polu divljak, lose primerak, rezan na losem rezacu ili sl. Ja sam se relativno cesto sretao sa takvim diskovima, u jednom driveu mi ga cita u drugom nece, odnesem ga kod orataka tamo isto cita, al' jedva.

Početnik
    Učlanjen
    06.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Problem je najverovatnije CD, ali zavisi i na kakvom je uredjaju narezan.Meni se uvek desi da kada kod druga narezem CD a on ima MSI-rezac moj DVD-LG uopste ne vidi taj disk dok se rezac-ASUS malo muci ali na kraju ipak procita disk

Slične teme

1. Pomoc oko DVD roma
    Autor jocapfc u forumu Softver
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 10.02.2009., 11:25
  2. AS ROMA
    Autor shons u forumu Fudbal
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 05.10.2006., 10:00
  3. LACIO ILI ROMA
    Autor RIMLJANIN u forumu Fudbal
    Odgovora: 1