Love letter for Milka Canić

Scatterbrain

Aktivan član
Poruka
1.039
Draga Milka,
evo već dvadeset godina sa tugom u rukama pišem ti ovo pismo. Svakog jutra ustanem vedar i optimističan da ću te baš tog dana napokon zaprositi, da ću ti poželeti Dobro veče, i da ćeš ti meni poželeti Dobro veče! Međutim, za doručak uvek jedem margarin Dobro jutro, jer me podseća na tvoje Dobro veče, po podne se najedem nako lalinski Milke čokolade, jer me pak opet i ona seća na tvoje dobro veče. Uveče, kada odgledam tvoj lik u Slagalici, i kako čujem ono tvoje Dobro veče, tugu i utehu, žal za tobom i tvojom mladosti, potražim u obližnjem noćnom klubu, koji me isto tako seća na tebe, moja seksi mačkice. Dobro veče!

A bavim se svime i svačim, često te, divna moja Milko Canić i crtam, al' već kad te nacrtam do struka, zakoči mi se ruka, kad već kod lica, naličim na naivca, kad kod ramena, setim se davnih vremena, a za ostalo- srce mi je stalo... i kaži mi kako da te crtam, kad sam skoro mrtav?
Čak Noris

Šta biste vi radili da ste ČAK NORIS i da volite jedino MILKU CANIĆ?
 
scatterbrain znači- onaj koji je smetnuo s uma, smetenjak, vetropir! Ali to se uvek kaže za osobu koja je jedinstvena i neobična, totalno drugačija od drugih. A ja sam smetenjak jer sam zaista drugačiji od drugih i samo oni koji me dooobro poznaju, znaju da nisam ludak, nego genije. A vrlo dobro se zna da je mala granica koja deli genija i ludaka... Najveći geniji su nazivani "ludacima", jer niko nije bio dovoljno inteligentan da razume njihovu genijalnost! I zato, ne frkći!!! :cool:
 
Nego, ljudi... zajeb'te Milku i Čakija!

Jeste li VI ikada napisali kakvo ljubavno pismo? Jeste li poslali? Ja sam napisao par komada, ali ih nikada nisam poslao... Nešto sam razmišljao i danas ne kapiram zašto sam ih pisao, niti kapiram zašto ih nisam poslao...
P.S. Znam da je danas sms, mms, internet u modi, nego me čisto interesuje... prosto-jednostavno: Da li ste ikada napisali makar jedno ljubavno pismo? Jeste li ga poslali, ili i vaše stoji u nekoj kutiji, na kakvom tavanu ili u kakvom podrumu?
 
ja jesam.u prvom razredu osnovne:rumenka:
sve devojcice iz razreda su se lozile na njega...
i ja sam mu na pisala pismo(i kovertu sam sama napravila:mrgreen:) i napisala kako ga je lep i da nam se svidja,i napisala-vole te:
i nabrojala sve devojcice iz razreda.i onda smo sve skupile i dale mu,i on nas je postrojio u hodniku i pitao ko je ta i ta i mi dizale ruke:rumenka:
a crtala sam mu i :heart::lol:
nazalost,keva je videla pismo,i voli da se priseti toga.pogotovo kad imamo goste -.-
 
kresnuo me je pole u wc-u...............:roll::evil:
samo smo se ispalile.......:lol::rumenka:
videla sam tog decka pre neki mesec..vise ne znam ni kad.izgubila sam pojam o vremenu........:aha:

A je l' kresnuo i one ostale sto je prozivao?:mrgreen:

sve devojcice iz razreda.i onda smo sve skupile i dale mu,i on nas je postrojio u hodniku i pitao ko je ta i ta i mi dizale ruke:rumenka:
a crtala sam mu i :heart::lol:

:per::hahaha::hahaha::mrgreen:
 

Back
Top