muva me drug

msm da se meni to nikada nije desilo..........u stvari jeste jednom,ali preduga i prekomplikovana prica........njregov drug je bio moj naj drug,koji je bio decko moje naj drugarice:huh:
 
msm da se meni to nikada nije desilo..........u stvari jeste jednom,ali preduga i prekomplikovana prica........njregov drug je bio moj naj drug,koji je bio decko moje naj drugarice:huh:

ajoj....... @ tema: ne može se održati prijateljstvo ako jedna osoba ima potrebu da to preraste u nešto više....:think:
 
:eek: hahahahah...
jednom i brat. na moru, pre 3 godine sam bila s x osobom... i posle tri godine muva me brat. nije znao dodushe... al' msm da je tad pochelo ovo prokletstvo...
e da i kad god mi se svidi neki dechko.. kad se nasmeje provalim da nema pola zuba ili da i ovo shto ima, bolje da nema... :zcepanje:
 
ma nije problem da ga otkachim, dobra sam u tome:cool: :mrgreen:
nego jedan me obrisao sa fejsa... onako naljutio se...
drudi mi dao broj tog druga :mrgreen: koji je frajer i po, al' me vishe ne privlachi jer se mnogo napalio xD
a da i tretji je bio brat... koji je imao moj broj... :D i dao ga bratu... i mi se sad muvamo :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
a ovaj s mora se napio :rotf::rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top