vernost

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.262
gledam ovde teme,a i uopsteno se mnogo njih zali/hvali kako je prevaren/neveran........
pa kako vi na to gledate?
moze li covek biti veran uopste?
da li ste nekada prevalirili "partnera" ili bili prevareni?
i da li (bi)ste oprostili prevaru?
na ovo prvo ne znam.......ali se uvek setim labudova:heart:
ja licno nikada nisam prevarila decka,a koliko ja znam nisam bila prevarena,mada je moguce da jesam.iskreno.
nzm.........to mi je bas diskutabilno......mnogi kazu ne,ali ja nisam sigurna.na to utice mnogo faktora.....ali bi svakako morao da se potrudi,i da istrpi rage:evil:
a kada cujem da se neko hvali neverstvom,dodje mi da ga ubijem......ogotovo onaj deo-i njije nista provalio/la:dash:
pa izvolite.........
ako je tema bila:whistling:
 
Nadam se da me nijedna nije prevarila...a ako jeste, ***, proslo vreme... Voleo bih da prvo raskine sa mnom, a onda da me "prevari" tj. onda neka radi sta hoce...:P

Jesam par puta prevario devojku, ali samo kad sam pijan i kad me devojke iskoriste:rumenko:
 
ajme, ja sam danas razmishljala o tome...
meni je to mnogo trulo... zashto ulaze u vezu kad i ne nameravaju da budu verni? :\
ja nisam prevarila i ne bih mogla... i nisam bila (koliko ja znam:worth:)
al' jedan dechko prevario curu sa mnom... svesni i ja i on... :whistling: ni ja ne znam shta o tome da mislim...
 
Nikada nisam nijednog prevarila...za veze koliko znam nije me prevario nijedan....neobavezne (tajne) veze koje sam imala ne racunam kao da su me prevarili jer sam se sa vecinom vidjala retko (daljina je za to bila presudna)

A zanimljivo mi je da su mi ti neobavezni posle par godina rekli pa kao ja sam to uradio da bih te napravio ljubomornom... hteo sam da vidim da li ti je bar malo stalo a i mislio sam da i ti mene varas (to svi misle da varam , pogotovo ako nemamo ozbiljnu vezu) pa onda su govorili kao znas ono da ne ispadnem budala pred drustvom i tako :)....
 
Nisam nikoga prevarila, zato što nisam želela da se meni vrati.... Ali na žalost jesam bila prevarena...i to mi je uradila osoba za koju sam bila spremna da dam život...ali očigledno, da on nije delio moje mišljenje...
 
realno,kada si toliko pijan da ne znas sta radis,onda ti je ljubljene zadnja rupa na svirali.
ovo prica iskustvo:mrgreen:
tako da to nije opravdanje.
i?jel' te otkacila riba ili?

Bogami, kad sam toliko pijan, onda mi je ljubljenje prva stvar na svirali...:lol:
E pa neka iskustvo prica u svoje ime:ljutko::rumenko:

Jeste opravdanje. St je sa devojkama koje su silovane? One su krive, a?:ljutko:

Jedna jeste, jedna nije...ali sam sa obe bio dobar prijatelj...neko vreme:lol:
 
Bogami, kad sam toliko pijan, onda mi je ljubljenje prva stvar na svirali...:lol:
E pa neka iskustvo prica u svoje ime:ljutko::rumenko:

Jeste opravdanje. St je sa devojkama koje su silovane? One su krive, a?:ljutko:

Jedna jeste, jedna nije...ali sam sa obe bio dobar prijatelj...neko vreme:lol:

pa onda nisi bio pijan koliko i ja.
mada,ko zna,mozda sam i bila sa nekim u tom stanju?:think:
I guess I'll never know:mrgreen:
realno,one vriste,placu itd.nesto nisi spomenuo slicne simptome?-.-
za ovu koja nije-good for her:ok:
ovu drugu je trebalo da prevaris jos neki put.
 
Tri osnovne ljudske potrebe su: hrana, voda i seks.Realno ni muškarci ni žene ne mogu bez ta tri "začina"... Kada vam neko traži hranu, vodu i seks, treba razmisliti dobro pre no što toj osobi bilo šta date... Prvo treba dooobro promisliti da li ta osoba zaslužuje hranu, vodu i seks, pa ako zaslužuje onda i treba dati...To ne smete nikom zamerati! To je za neke kao blagoslov s neba, a ako ne zaslužuje, neka crkne od gladi, od žeći, i od neyebice! Drugim rečima, da ne bi delovalo suviše grubo- rečeno: Pamet u glavu, a dole šta uleti! :hahaha:
 
pa onda nisi bio pijan koliko i ja.
mada,ko zna,mozda sam i bila sa nekim u tom stanju?:think:
I guess I'll never know:mrgreen:
realno,one vriste,placu itd.nesto nisi spomenuo slicne simptome?-.-
za ovu koja nije-good for her:ok:
ovu drugu je trebalo da prevaris jos neki put.

Vriste, placu...a otkud ti znas? Jesu tebe silovali? -.-
Nisam mogao d vristim...jezik mi se zapleo...:twisted:

Ovu drugu ne mogu da prevarim ako nismo zajedno...ovu prvu bih mogao.:p
 
Vriste, placu...a otkud ti znas? Jesu tebe silovali? -.-
Nisam mogao d vristim...jezik mi se zapleo...:twisted:

Ovu drugu ne mogu da prevarim ako nismo zajedno...ovu prvu bih mogao.:p

msm da to nije bas za forum.
jadan:mazi::lol:
pa onu sto ti oprostila.nju si mogao jos par puta,kad je tupava..........:evil:
 
Nikad nisam prevario devojku , mada jedna sa kojom sam se smuvao na jedno veche je imala dechka tad , a to nisam znao , pa ne znam kako to da rachunam.
Kolko znam nisam do sad prevaren .
A da li bih oprostio , ne znam , ne verujem , ali nikad se ne zna .
 

Back
Top