Vaša AUTORSKA muzika - predstavite se <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.401
Evo dobih ideju da otvorim ovu temu na kojoj bi mogli da kacimo svoju autorsku muziku.....,demo snimke,mozemo cak i okaciti 5 uvodnih rifa pesme da vidimo kako reaguju ljudi mozda nam neko da dobru ideju ili nam ukaze na gresku ili slicno......

tako da svi vi koji pravite muziku bilo ona rock,metal,blues,techno,electronica,i sve ostalo zakacite ovde i promovisite se..........


:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:
TURBO FOLK STOP - TO NE SPADA U MUZIKU,NITI JE NEKO UMETNIK DOK STVARA TURBOFOLK..........
 
Poslednja izmena od moderatora:
Evo dobih ideju da otvorim ovu temu na kojoj bi mogli da kacimo svoju autorsku muziku.....,demo snimke,mozemo cak i okaciti 5 uvodnih rifa pesme da vidimo kako reaguju ljudi mozda nam neko da dobru ideju ili nam ukaze na gresku ili slicno......

tako da svi vi koji pravite muziku bilo ona rock,metal,blues,techno,electronica,i sve ostalo zakacite ovde i promovisite se..........


:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:
TURBO FOLK STOP - TO NE SPADA U MUZIKU,NITI JE NEKO UMETNIK DOK STVARA TURBOFOLK..........[/QUOTE]

Podrzavam.....
 
A sto ste protiv lepljive hejteri jedni pogotovo ovaj haj hoj oj haj koji sve zivo i ne zivo hejtuje....E bas ce da bude lepljiva u inat tebi pa da dobijes cir zeluca hejteru jedan

Tema je imala potencijal da jednog dana bude lepljiva... ali je posle prvog posta izgubila sav taj potencijal. Da si TI, kao autor teme, prvi postavio nesto svoje, dao bi drugima primer, i drugi bi krenuli da postavljaju svoje radove, krenuli bi komentari, konstruktivne kritike itd... tema bi zazivela. Nazalost, tema se pretvorila u raspravu da li treba da bude lepljiva ili ne, a za to si ti kriv jer si vec u drugom postu krenuo da skupljas "potpise". A ko glasa protiv, odmah krece pljuvanje. Steta, sta drugo da kazem
 
Tema je imala potencijal da jednog dana bude lepljiva... ali je posle prvog posta izgubila sav taj potencijal. Da si TI, kao autor teme, prvi postavio nesto svoje, dao bi drugima primer, i drugi bi krenuli da postavljaju svoje radove, krenuli bi komentari, konstruktivne kritike itd... tema bi zazivela. Nazalost, tema se pretvorila u raspravu da li treba da bude lepljiva ili ne, a za to si ti kriv jer si vec u drugom postu krenuo da skupljas "potpise". A ko glasa protiv, odmah krece pljuvanje. Steta, sta drugo da kazem



Cekaj a sta svi se uvatili POSTAVI TI POSTAVI TI??????

A sto vi svi ne postavite ako imate sta??????

Sta cekate mene??????

Niti sam Bog niti najbolji muzicar na svetu,niti najbolji kompozitor,niti je moj lokalni bend bolji od AC DCja........

Ako sam ja otvorio temu sto bi bilo nuzno da i ja moram prvi da zakacim nesto????

Ne razumem,sta ja treba da probijem led ili da drzim nekom strah ili se svi boje da im je muzika njesra pa se plase da ce da im se svi smeju i da ih pljuju....

A i ova tema nije otvorena u cast meni nego vazi za sve ostale TAKO DA STAVLJAJTE VI SVOJE PUSTITE DUSEBRIZNICI BRU ZLIJA KAD CE ON DA STAVI TO JE NJEGOVA STVAR........

A vidim da je mozda i losa ideja bila sto sam otvorio ovu temu jer ocigledno da na krstarici retko ko zna i da svira a kamoli da ima svoju muziku...

Ne znaju da sviraju i nemaju pojma o sviranju ali osecam da neki jedva cekaju da neko okaci neku pesmu kako bi pljuvali i lecili svoje bolesne komplexe i ne zadovoljstvo jer su niko i nista u zivotu........
I odmah su se javili hejteri koji se protive da bude tema lepljiva,ja samo ne znam sta kome smeta,svi se zale na taj turbofolk ja reko ajde da napravimo lepljivu temu na kojoj ce da promovisemo nasu kvalitetnu muziku ali ne ne slazu se hejteri i pljuvatori i komplexasi....Ja samo ne znam sta bi to njima smetalo da ova tema bude lepljiva....

Inace evo javno za sve koji danima mozgaju zasto ja KOJI SAM NAJBOLJI MUZICAR na svetu nisam stavio nesto svoje a otvorio sam temu (ko da to ima veze)

1.Ispiti,nedostatak slobodnog vremena
2.ne znam preko kog sajta da aploudujem pesme (a i bezicna veza mi je slaba i stalno puca pa necu ni moci to da uradim,moracu da sacekam neki dan kad bude jaka eventualno tad nesto da uploadujem)

Ali zato evo 2 klipa mog benda sa youtuba PA OCEKUJEM PUNO LOISH KOMENTARA PODSMEJAVANJA HEJTOVANJA I LECENJA KOMPLEXA......
Samo da dodam da je u ovom bendu nekad svirao sadasnji gitarista Galije.....


 
ja nemam svoju muziku...pogotovo snimljenu, nesto sam pokusavao davno,ali nemam apsolutno nikakve veze kako da kucam bubnjeve,tako da sam odustao....mogu da snimim improvizacije na neke teme,ali to nije to....
evo nekog zapustenog myspace od jednog starog benda http://www.myspace.com/purplehazezr , ne volim da postavljam ovo,jer su to jedini snimci ovog benda, a ujedno i najlosiji, posle ove svirke smo se i raspali :) u pitanju su obrade, gitara se slabo cuje....ali eto, i tako nemam nista drugo....
inace, posle ove svirke sam tako poludeo, da nisam ni sa kim pricao taj dan :D mrzim te svirke gde nista nije organizovano, dodjem, i kao "pocinjemo,pocinjemo" nije bila ni tonska, pojacalo nisam ni pipnuo, nisam sam sebe cuo" a najvise poludim na svirci,kad ne napravim zvuk kakav hocu na gitari....
 
Poslednja izmena:
Cekaj a sta svi se uvatili POSTAVI TI POSTAVI TI??????

A sto vi svi ne postavite ako imate sta??????

Sta cekate mene??????

Niti sam Bog niti najbolji muzicar na svetu,niti najbolji kompozitor,niti je moj lokalni bend bolji od AC DCja........

Ako sam ja otvorio temu sto bi bilo nuzno da i ja moram prvi da zakacim nesto????

Ne razumem,sta ja treba da probijem led ili da drzim nekom strah ili se svi boje da im je muzika njesra pa se plase da ce da im se svi smeju i da ih pljuju....

A i ova tema nije otvorena u cast meni nego vazi za sve ostale TAKO DA STAVLJAJTE VI SVOJE PUSTITE DUSEBRIZNICI BRU ZLIJA KAD CE ON DA STAVI TO JE NJEGOVA STVAR........

A vidim da je mozda i losa ideja bila sto sam otvorio ovu temu jer ocigledno da na krstarici retko ko zna i da svira a kamoli da ima svoju muziku...

Ne znaju da sviraju i nemaju pojma o sviranju ali osecam da neki jedva cekaju da neko okaci neku pesmu kako bi pljuvali i lecili svoje bolesne komplexe i ne zadovoljstvo jer su niko i nista u zivotu........
I odmah su se javili hejteri koji se protive da bude tema lepljiva,ja samo ne znam sta kome smeta,svi se zale na taj turbofolk ja reko ajde da napravimo lepljivu temu na kojoj ce da promovisemo nasu kvalitetnu muziku ali ne ne slazu se hejteri i pljuvatori i komplexasi....Ja samo ne znam sta bi to njima smetalo da ova tema bude lepljiva....

Inace evo javno za sve koji danima mozgaju zasto ja KOJI SAM NAJBOLJI MUZICAR na svetu nisam stavio nesto svoje a otvorio sam temu (ko da to ima veze)

1.Ispiti,nedostatak slobodnog vremena
2.ne znam preko kog sajta da aploudujem pesme (a i bezicna veza mi je slaba i stalno puca pa necu ni moci to da uradim,moracu da sacekam neki dan kad bude jaka eventualno tad nesto da uploadujem)

Ali zato evo 2 klipa mog benda sa youtuba PA OCEKUJEM PUNO LOISH KOMENTARA PODSMEJAVANJA HEJTOVANJA I LECENJA KOMPLEXA......
Samo da dodam da je u ovom bendu nekad svirao sadasnji gitarista Galije.....

Nema niko nista protiv tebe, ali koliko ja znam (mozda pogresno znam), pravilo je da postavljac teme prvi prodiskutuje sta on misli o problematici teme, a u ovom slucaju prvi da postavi svoj rad.

Sumnjam da ce ovde biti pljuvanja i slicno, kao sto sam vec rekao ocekujem samo konstruktivne kritike. Videcemo, tema je cini mi se zazivela, i verovao ti ili ne, drago mi je zbog toga.

Na krstarici inace ima dosta muzicki nadarenih ljudi... inace zanimljiva recenica "jer ocigledno da na krstarici retko ko zna i da svira a kamoli da ima svoju muziku." Nazalost vremena su se promenila, ranije svako ko je "imao svoju muziku" znao je i da svira, a tek koliko je bilo ljudi da su znali da sviraju a da nisu imali svoju muziku. Danas je nazalost obrnuto, danas svako pravi muziku a niko ne zna da svira
 

Back
Top