Gde da ispravim gresku??
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Gde da ispravim gresku??

goga b.
    Guest

Podrazumevano Gde da ispravim gresku??

Imam jedan problem koji vec nedelju dana nemogu da resim. Naime nakon sto napravim autorun na cd koji ce prilikom ubacivanja cd otvarati >>nebitno sta.html<< ne desava se nista.Tj. OS XP uopste ne registruje da je ubacen CD,ne pokrece se ni onaj klasican prozor sa pitanjem: Sta zelite da uradite? ili Sa kojom aplikacijom zelite da otvorite ovaj CD. Znaci ama bas nista. Posle sam nosio CD i isprobao i CD se normalno pokrenuo kako je namesteno u autorun-u(jedan html page).Sad ima li neko savet sta bi moglo biti? Gde uopste da pogledam setingse? Jesam li zabrljavio nesto u registry-u? Ajde ljudi pomagajte!!! ops:

Ah da probao sam i sa drugim CD-om koji ima autorun(sa nekim filmom) takodje je XP ostao nem!

Guest

Podrazumevano

Start > Run > gpedit.msc > Computer Configuration > Administrative Templates > System > Turn off ******** podesiti na Disabled > apply > pa ok.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Start > Run > gpedit.msc > Computer Configuration > Administrative Templates > System > Turn off ******** podesiti na Disabled > apply > pa ok.
    Probao,ipak neide i dalje je nem!!
    Imas jos neku ideju?

Guest

Podrazumevano

Start>Run>regedit>HKEY_Current_User\Software\Micro soft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer
    Nadji NoDriveTypeAutoRun > desni klik > Modify i u Value data box ukucaj 95 00 00 00 >ok
    Resetuj

Guest

Podrazumevano

..a mozda ti ne radi jer se nisi ulogovao kao administrator>idi u Control panel >User Accounts i promeni svoj account u Administratora

Guest

Podrazumevano

...ajde i ovo:
    Control Panel/Administrative Tools/Services/Shell Hardware Detection/desni klik>Properties pa ukljuci Automatic.

Guest

Podrazumevano

http://www.kellys-korner-xp.com/xp_tweaks.htm Restore Missing Toolbars EXE or VBS Disable CD AutoRun for Home or Pro
    http://support.microsoft.com/?kbid=330135 - procitaj i ovo ...

goga b.
    Guest

Podrazumevano

Start>Run>regedit>HKEY_Current_User\Software\Micro soft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer
    Nadji NoDriveTypeAutoRun > desni klik > Modify i u Value data box ukucaj 95 00 00 00 >ok
    Resetuj
    To je bravo majstore svaka cast. Ako nekad budes prolazio kroz Kulu javi se vodim na pivo. Puno hvala i svima ostalim na odgovorima

Guest

Podrazumevano

Eto vidis uspeli smo
    Andreavk - mrzi me da se prijavim

Guest

Podrazumevano

...i ne pijem pivo

Guest

Podrazumevano

...i ne pijem pivo
    Dobro dobro sok,sladoled sta hoces!!!! Nije valjda da se zadovoljavas obicnim HVALA???!!

Guest

Podrazumevano

HVALA je o.k. - ionako pijem samo OBICNU vodu

Guest

Podrazumevano

HVALA je o.k. - ionako pijem samo OBICNU vodu
    Zar ni kaavuu???

Guest

Podrazumevano

Kafu sam probala i nije mi se svidela ali ako budem prolazila kroz Kulu sigurno cu te se setiti!
    Good Luck

Guest

Podrazumevano

Kafu sam probala i nije mi se svidela ali ako budem prolazila kroz Kulu sigurno cu te se setiti!
    Good Luck
    Drzim te za rec......posto nemogu nizasta drugo. Jos jednom puno hvala

Slične teme

1. Pomozite mi da otkrijem gresku
    Autor natrif u forumu Programiranje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 26.02.2008., 10:11
  2. nadji gresku
    Autor CAREVI u forumu Programiranje
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 04.09.2006., 16:52
  3. zna li mi neko protumaciti gresku