Darker than Black: Kuro no Keiyakusha

Gosaii

Ističe se
Poruka
2.106
Mislim da ovaj anime zaslužuje temu.
Mogu reći da je vredan gledanja, posebno ova druga sezona koje se trenutno prikazuje.:D Prva sezona ima 25 epizoda a druga će, koliko sam čula imati 12:neutral:

Oni koju gledaju ovaj anime ili su gledali dobrodošli su da ovde ostavljaju svoje utiske i diskutuju o stvarima vezanim za DTB

A za one koji nisu evo mali prewiew:

Ten years ago, an inscrutable and abnormal territory known as Hell's Gate appeared in Tokyo, altering the sky and wreaking havoc on the landscape. The heavenly bodies disappeared, replaced by false stars. During this time, people possessing various special abilities emerged, each capable of different supernatural feats - these are known as Contractors. Each fake star has a corresponding Contractor, which reacts to their activities. As such, Contractors are usually identified by their star's Messier catalogue number. Kept secret from the masses, these individuals are known to murder in cold blood, smothering unnecessary emotions with logic and rationale. Their incredible abilities, however, are gained at the cost of their humanity - Contractors are thus named because of an involuntary compulsion to "pay the price" each time their power is used, which can range from eating particular foods and completing meaningless tasks, to self-harm and having their bodies change in peculiar ways. Various nations and organizations around the world train and utilize Contractors as spies and assassins, resulting in violent battles for valuable objects and information.

Evo i za drugu sezonu:mrgreen:

n the sequel, Hei and Yin are now on the run after betraying the Syndicate in the previous season. After leaving Japan, Hei encounters Suou Pavlichenko, a 13 year old Eurasian girl who becomes embroiled in the war and politics of the various factions and Contractors vying for power. Meanwhile, Hell's Gate remains standing in Tokyo, after Hei's efforts to stop the Saturn Ring anti-Gate particle weapon from activating. Although Contractors are safe from the danger of having their existences erased, this does not prevent new and old Contractors from abusing their powers. Misaki Kirihara resigns her position in Foreign Affairs to pursue her own investigations into Hei and the contractors.[1] The storyline setting begins in Russia.

Imena glavnih likova su Hei, Mao, Yin i Huang, a pored njih se pojavljuje i još dosta zanimljivih ljudi..:D

Evo i prvi OP, ubedljivo najbolji po mom mišljenju:D




Toliko od mene ^^, na vama je da li će tema živeti ili ne :twisted:
 
Da jeste malo nepovezano ^^; ali dobar je svejedno

Što se druge sezone tiče ja sam mislila da će biti njesra, ali sam se prijatno iznenadila <3
Sad ne mogu da dočekam sledeću epizodu :D


I da, Mao FTW <3

Jully mi se više svidja u ovoj drugoj sezoni btw <3
 
Poslednja izmena:
Hmm videcemo kakva ce da bude druga sezona,sa prvom sam bio odusevljen animacijom i vrste borbama,dok me kraj razocarao do 101,nadam se da su se potrudili sto se tice ove druge sezone.

Inace posto ne gledam on-going anime,likovi su i dalje isti ili su ih promenili (rec je o drugoj organizaciji) ?
 
Hmm videcemo kakva ce da bude druga sezona,sa prvom sam bio odusevljen animacijom i vrste borbama,dok me kraj razocarao do 101,nadam se da su se potrudili sto se tice ove druge sezone.

Inace posto ne gledam on-going anime,likovi su i dalje isti ili su ih promenili (rec je o drugoj organizaciji) ?

Pa..Likovi su uglavnom isti, samo što više nije Hei u centru pažnje kao u prvoj sezoni......Ne mogu dalje da pričam a da ne spojlam....:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Da jeste. Nije mi bio nešto naj u prvoj sezoni, valjda jer nije bio često prikazivan:confused:

Baš mi je kawai, takodje :D

Mao je ROFL xD

Kako sam se kidala od smeha:
Kad ga je onaj Ilya zalepio za prozor auta :zcepanje:hilarious!! Ili kad se Suou isplazila Hei-u kad mu je umakla...da ne pominjem njegov...Kostim :eek: Kad sam ja izvalila da je to on.....Weeee.. xD ~~
 
Poslednja izmena:
XDDDD Hahah ,
al nisam skapirala ko je bila ona zena kojoj je Hei bio kao 'muz' kad su prolazili kroz onu kontrolu auta, ili kako vec o.o
A Mao najjaci, "Aaa,ja nisam contractor, ja sam macka, al sad nisam....." il kako je rekao.. XD "Juri me macka, sta sve necu doziveti" :zcepanje:

I ne kontam kako je presao iz macke u vevericu :S
 

Back
Top