Kako je lepa ...

Gledam je dok spava ... Slusam kako dise ... Srecan sam, bezgranicno ... Nesto najlepse sto sam ikada video ... Volim je ... jako ...

Ćutim i posmatram je...
Ponekad se nasmeje u snu i promrmlja par nerazgovetnih reči... čak i zahrče... Otkrije se naglim pokretom, njene obline bljesnu u polumraku. Prebacim pokrivač preko njih i nastavim da je gledam dok spava, da slušam kako diše, o da li je to samo san...

Kakvi mladici:)Svaka cast:DUzivajte
 
Gledam je dok spava ... Slusam kako dise ... Srecan sam, bezgranicno ... Nesto najlepse sto sam ikada video ... Volim je ... jako ...

:neutral: imala sam pored sebe muskarca koji nikada nije spavao kad smo bili zajedno jer mu je bilo zao da gubi vreme na spavanju dok smo zajedno....legala sam se i ustajala a da je on bio budan.....i dan danas mi je to vrhunac romantike.....i uvek ce za mene on biti nesto neprevazidjeno.....i zahvalna sam sto sam ga imala makar na taj momenat od 2 godine.......
 
:neutral: imala sam pored sebe muskarca koji nikada nije spavao kad smo bili zajedno jer mu je bilo zao da gubi vreme na spavanju dok smo zajedno....legala sam se i ustajala a da je on bio budan.....i dan danas mi je to vrhunac romantike.....i uvek ce za mene on biti nesto neprevazidjeno.....i zahvalna sam sto sam ga imala makar na taj momenat od 2 godine.......

Oh my...sigurno je bio umoran za seks svaki put, posto nije dovoljno ni spavao...:lol: :p :p
 
:neutral: imala sam pored sebe muskarca koji nikada nije spavao kad smo bili zajedno jer mu je bilo zao da gubi vreme na spavanju dok smo zajedno....legala sam se i ustajala a da je on bio budan.....i dan danas mi je to vrhunac romantike.....i uvek ce za mene on biti nesto neprevazidjeno.....i zahvalna sam sto sam ga imala makar na taj momenat od 2 godine.......

:rumenko: Dje me nadje... :rumenko:
 
Oh my...sigurno je bio umoran za seks svaki put, posto nije dovoljno ni spavao...:lol: :p :p

:zper: al pazi kad nije bio umoran...znali so da se mazimo i pazimo i sxamo do 3-4 ujutru i ja zaspim kao klada i ustanem ujutru u 9 i on dalje budan...cak i preko dana moram da dremnem....i tako dve noci zaredom....e sad, sta je radi kad sam otisla, to samo on zna......:)
 

Back
Top