Problem+Grafika
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Problem+Grafika

DIOGEN1
    Guest

Podrazumevano Problem+Grafika

Na XP-u imam nvidia 4Mx460, skinuo sam najnoviji driver 61.77_win 2k/XP international 22mb.
    Problem je ucitavanje obzirom da je neka PIF datoteka kada hocu da je otvorim samo sevne crni pravougaonik .
    Pretpostavio sam da se instalira iz comand prompta jer na desni klik propertis u opciji program pokazuje komandnu liniju, medjutim nisam uspeo a probao sam i sa wizardom.
    Comand promt mi pokazuje da je pogresna komanda iako sam probao i sa CD-om gde sam ucitao 61.77.
    Ako neko moze da pomogne da ovo resim bilo komandama ili ako moze da promenim PIF u neki drugi format da ne skidam ponovo sa mojom centralom to je prilicno dug proces!
    Zahvaljujem se unapred!!!

DIOGEN1
    Guest

Podrazumevano Re: Problem+Grafika

Citat Original postavio DIOGEN1
    Na XP-u imam nvidia 4Mx460, skinuo sam najnoviji driver 61.77_win 2k/XP international 22mb.
    Problem je ucitavanje obzirom da je neka PIF datoteka kada hocu da je otvorim samo sevne crni pravougaonik .
    Pretpostavio sam da se instalira iz comand prompta jer na desni klik propertis u opciji program pokazuje komandnu liniju, medjutim nisam uspeo a probao sam i sa wizardom.
    Comand promt mi pokazuje da je pogresna komanda iako sam probao i sa CD-om gde sam ucitao 61.77.
    Ako neko moze da pomogne da ovo resim bilo komandama ili ako moze da promenim PIF u neki drugi format da ne skidam ponovo sa mojom centralom to je prilicno dug proces!
    Zahvaljujem se unapred!!!
    Ima li majstora za ovaj problem? Izgleda da nista nema bez G-ce ANDREAWK???

Guest

Podrazumevano

Moraces ti to ponovo skidati

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

PIF je ekstenzija za shortcut do DOS programa.
    Pokušaj sledeće:
    desni klik na njega pa na Properties
    na kartici Program proveri sta piše u poljima desno od
    Cmd line (ovde piše do putanja do fajla i naziv fajla koji treba da se pokrene - proveri da li postoji taj fajl u tom folderu) i
    Working (tu piše radni direktorijum odnosno folder u kome program treba da odradi to što treba da odradi - proveri da li on postoji)

(Bljesak crnog prozora je najčešće simptom da je u bar jednom od ova polja upisana nepostojeca putanja.)

DIOGEN1
    Guest

Podrazumevano Problem+Grafika

Citat Original postavio kvazimodo
    PIF je ekstenzija za shortcut do DOS programa.
    Pokušaj sledeće:
    desni klik na njega pa na Properties
    na kartici Program proveri sta piše u poljima desno od
    Cmd line (ovde piše do putanja do fajla i naziv fajla koji treba da se pokrene - proveri da li postoji taj fajl u tom folderu) i
    Working (tu piše radni direktorijum odnosno folder u kome program treba da odradi to što treba da odradi - proveri da li on postoji)

(Bljesak crnog prozora je najčešće simptom da je u bar jednom od ova polja upisana nepostojeca putanja.)
    Skinuo sam da kazem normalnu datoteku i ucitao je.
    Imam nov problem , skinuo sam posle vise dana xpSP1 CR koji je u istom PIF formatu molim vas malo detaljnije kako da to ucitam jer ode veliki trud i vreme u nepovrat.
    Ovaj xpSP2 sam skinuo ovde sa krstarice a nisam znao da je ova vrsta datoteke.
    MOLIM ZA POMOC!

bik koji lezi
    Guest

Podrazumevano

Mozda ti je fajl ostecen ili nekompletan,skini ga jos jednom pa probaj.

Slične teme

1. grafika, da li...?
    Autor neledr u forumu Hardver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 29.04.2009., 21:45
  2. Crysis - Grafika problem
    Autor Vanjor u forumu Akcione igre
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 26.12.2007., 23:33
  3. Ode grafika u...
    Autor bojance u forumu Video igre
    Odgovora: 9