Kosovo je Srbija, sve ostalo je.....dopišite sami

Kosovo je Srbija, sve ostalo je

  • Delta

  • Ruska gubernija

  • Buduća članica Evropske unije

  • Ništa od navedenog


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Reg

Elita
Poruka
24.712
Redovnim učesnicima u radu ovog pdf sigurno nije promaklo, najblaže rečeno, čudno odlučivanje ovdašnjih ovlašćenih predstavnika, kad su u pitanju razmišljanja, dakle ne protivustavno delovanje, već samo razmišljanje, učesnika foruma o statusu Kosova.

Pošto je "protivustavno" izneti drugačije mišljenje na ovom forumu, zapitala sam se zašto se država Srbija ne obračunava na taj način, dakle "banovanjem", privremenim ili trajnim, sa svim onim političarima koji imaju protivustavni stav i koji se usuđuju da javno izgovore ono što na ovom forumu ne sme ni da se nasluti u nečijem tekstu, pošto automatski sledi oštra kazna.

Uvek sam bila mišljenja da na ovakvim mestima nije zabranjeno izneti svoj stav, sve dok taj stav grubo ne vređa druge učesnike u raspravi, ali praksa pokazuje drugačije raspoloženje ovdašnje vlasti. S tim u vezi, pošto smo jednoglasno konstatovali da je Kosovo Srbija i ništa drugo osim Srbije, da se pozabavimo ostatkom Srbije.

Dakle, Kosovo je Srbija, a sve ostalo je...............
 
Џамила.....Заслужила си награду за овај одговор....
waving.gif
Нешто да се засладиш.
howdy-pig.gif

H:)valaa ionako jedva cekam da dodjem kuci u Srbiju da ruckam prasence..
 
Redovnim učesnicima u radu ovog pdf sigurno nije promaklo, najblaže rečeno, čudno odlučivanje ovdašnjih ovlašćenih predstavnika, kad su u pitanju razmišljanja, dakle ne protivustavno delovanje, već samo razmišljanje, učesnika foruma o statusu Kosova.

Pošto je "protivustavno" izneti drugačije mišljenje na ovom forumu, zapitala sam se zašto se država Srbija ne obračunava na taj način, dakle "banovanjem", privremenim ili trajnim, sa svim onim političarima koji imaju protivustavni stav i koji se usuđuju da javno izgovore ono što na ovom forumu ne sme ni da se nasluti u nečijem tekstu, pošto automatski sledi oštra kazna.

Uvek sam bila mišljenja da na ovakvim mestima nije zabranjeno izneti svoj stav, sve dok taj stav grubo ne vređa druge učesnike u raspravi, ali praksa pokazuje drugačije raspoloženje ovdašnje vlasti. S tim u vezi, pošto smo jednoglasno konstatovali da je Kosovo Srbija i ništa drugo osim Srbije, da se pozabavimo ostatkom Srbije.

Dakle, Kosovo je Srbija, a sve ostalo je...............


Ovo je ocigledno ometanje rada foruma.
Ako ti smeta nacin rada moderatora obrati se na mestu koje je za to predvidjeno, umesto sto kukas i cmizdris i otvaras teme o tome, a vrlo dobro znas da je tako nesto zabranjeno, a pogotovo je bilo zabranjeno za vreme tebe i jominija pre nego sto je dobio nogu u dupe.
 
Sad si sve zabrljala..tebe će da banuju, a meni da zatvore temu.:evil::D

A ZASTO bi nju banovali a tebi zatvorili temu?

Time nece promenuti nista u glavama ljudi.

Oni koji veruju da je Kosovo jos uvek Srbija i dalje ce to verovati, a oni koji ne veruju i dalje nece verovati.

Ne treba precenjivati uticaj foruma na ucesnike ovih diskusija.

Nekada je, recimo, bila tabu tema prica o separaciji Vojvodine (bas ti si me Reg. na to upozorila pre otprilike godinu dana na to, a danas je ta tema cak gore izdvojena)

Panta rei ....

Meni je interesantno cuti suceljena misljenja oko nekih aktuelnih problema, a ne volim da vidim kada moderatori OVDE demonstriraju svoj patriotizam.
 
Pošto je "protivustavno" izneti drugačije mišljenje na ovom forumu, zapitala sam se zašto se država Srbija ne obračunava na taj način, dakle "banovanjem", privremenim ili trajnim, sa svim onim političarima koji imaju protivustavni stav i koji se usuđuju da javno izgovore ono što na ovom forumu ne sme ni da se nasluti u nečijem tekstu, pošto automatski sledi oštra kazna.
....

Odgovor na ovo je jednostavan. Zato sto to nije protivustavno delovanje. Ko misli da jeste, nema pojma o pravu, i nema pojma o slobodnom drustvu.
 
Redovnim učesnicima u radu ovog pdf sigurno nije promaklo, najblaže rečeno, čudno odlučivanje ovdašnjih ovlašćenih predstavnika, kad su u pitanju razmišljanja, dakle ne protivustavno delovanje, već samo razmišljanje, učesnika foruma o statusu Kosova.

Pošto je "protivustavno" izneti drugačije mišljenje na ovom forumu, zapitala sam se zašto se država Srbija ne obračunava na taj način, dakle "banovanjem", privremenim ili trajnim, sa svim onim političarima koji imaju protivustavni stav i koji se usuđuju da javno izgovore ono što na ovom forumu ne sme ni da se nasluti u nečijem tekstu, pošto automatski sledi oštra kazna.

Uvek sam bila mišljenja da na ovakvim mestima nije zabranjeno izneti svoj stav, sve dok taj stav grubo ne vređa druge učesnike u raspravi, ali praksa pokazuje drugačije raspoloženje ovdašnje vlasti. S tim u vezi, pošto smo jednoglasno konstatovali da je Kosovo Srbija i ništa drugo osim Srbije, da se pozabavimo ostatkom Srbije.

Dakle, Kosovo je Srbija, a sve ostalo je...............
А шта је ово, нека твоја и Јоминијева урота?

Као отварате теме ти ''косово је србија'', а он о одредбама устава па баш узме Космет за пример....

Е свашта...:roll:
 
ja evo mislim da je registrin stan moj
ako se recimo okupi ekipa ishutira je iz stana shta ima koji moj neko da se buni da je to protivustavno?
svako ima pravo na drugachije mishljenje zar ne?
samo ja o svom mishljenju i kukanju da je zabrana istog ometanje slobode ne bi otvarao temu:(
Тако је.
Дође екипица од њих 10, а Регистрина породица броји нпр. 4 члана...
Мис'им, нема љутиш.:manikir:
 
A ZASTO bi nju banovali a tebi zatvorili temu?

Time nece promenuti nista u glavama ljudi.

Oni koji veruju da je Kosovo jos uvek Srbija i dalje ce to verovati, a oni koji ne veruju i dalje nece verovati.

Ne treba precenjivati uticaj foruma na ucesnike ovih diskusija.

Nekada je, recimo, bila tabu tema prica o separaciji Vojvodine (bas ti si me Reg. na to upozorila pre otprilike godinu dana na to, a danas je ta tema cak gore izdvojena)

Panta rei ....

Meni je interesantno cuti suceljena misljenja oko nekih aktuelnih problema, a ne volim da vidim kada moderatori OVDE demonstriraju svoj patriotizam.

..ne kapiras..tema je o radu moderacije, a ne o tome kako ko sta dozhivljava..
 
А шта је ово, нека твоја и Јоминијева урота?

Као отварате теме ти ''косово је србија'', а он о одредбама устава па баш узме Космет за пример....

Е свашта...:roll:

to je trust mozgova danima i danima smishljao pakleni plan
nemoj sad da ih ometash u realizaciji:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top