SEX U LIFTU

dve ili tri

Zainteresovan član
Poruka
121
Nas nekolicina želimo da preuredimo lift u jednoj napuštenoj zgradi. A onda: pođete sa partnerom kod izmišljenog drugara i uđete u lift koji stane između spratova. Vi znate da nema opasnosti i navalite (imate sat vremena). Ovo je trenutno u Francuskoj hit posao i plaća se od 200-500 evra. Naravno cene kod nas bi bile adekvatne. Postoji još nekoliko boljih ideja ali ova je za javnost.Da čujem mišljenja pa da ulažem.
 
ana marija:
ja bih paltila 50 eura, ali morate stvarno da ga sredite jer ima dobrih liftova i u bg koji nisu za tu svrhu sredeni a opet rade i nema ludaka komsija :oops:

naravno,u ekipi su i dizajneri i građevinci i dve "lujke" koje sve isprobavaju sve što nama padne na pamet. Cena si pogodila,to je i naše razmišljanje.
 
Eto, o tome ja govorim na ovom forumu non-stop.O jednoj banalnoj simulaciji zivota, ljubavi, strasti itd...
Kakvo je zadovoljstvo simulirati odlazak kod fiktivnog prijatelja i zaustaviti lift na pola i onda...
Ko pozeli neka ode u neki soliter i neka zaustavi lift i to je to...
E na isti taj nacin, vestacki se rade stvari u krevetu, samo da bi se nesto imitiralo, stvorio neki lazni dekor eksplozije strasti itd...
Mislim da je ta ideja losa.
Pozdrav.
 
snoshaj efendija:
Eto, o tome ja govorim na ovom forumu non-stop.O jednoj banalnoj simulaciji zivota, ljubavi, strasti itd...
Kakvo je zadovoljstvo simulirati odlazak kod fiktivnog prijatelja i zaustaviti lift na pola i onda...
Ko pozeli neka ode u neki soliter i neka zaustavi lift i to je to...
E na isti taj nacin, vestacki se rade stvari u krevetu, samo da bi se nesto imitiralo, stvorio neki lazni dekor eksplozije strasti itd...
Mislim da je ta ideja losa.
Pozdrav.

Mladiću, vi ste najglasniji na ovom forumu a nemate pojma o životu i seksu.Vaše mišljenje me uopšte ne zanima.
 
dve ili tri:
snoshaj efendija:
Eto, o tome ja govorim na ovom forumu non-stop.O jednoj banalnoj simulaciji zivota, ljubavi, strasti itd...
Kakvo je zadovoljstvo simulirati odlazak kod fiktivnog prijatelja i zaustaviti lift na pola i onda...
Ko pozeli neka ode u neki soliter i neka zaustavi lift i to je to...
E na isti taj nacin, vestacki se rade stvari u krevetu, samo da bi se nesto imitiralo, stvorio neki lazni dekor eksplozije strasti itd...
Mislim da je ta ideja losa.
Pozdrav.

Mladiću, vi ste najglasniji na ovom forumu a nemate pojma o životu i seksu.Vaše mišljenje me uopšte ne zanima.

Hvala za to 'mladicu'. :lol:
Ja sam samo rekao da je uzbudljivije to uraditi nefrizirano.A ako te bas zanima moj pojam o seksu otidji do hotela ASTORIJA na zeleznickoj stanici i nadji sedog brkatog recepcionera.Pa ga pitaj da li se seca pre 3-4 zime para koji je za malo uhvatio kako vode ljubav izmedju 3 i 4 sprata na onim stolicama tj foteljam u holu u 3 ujutro .Javljeno mu je iz sobe da se neko usunjao i krese na hodniku pa je dozujao.E, VIDIS, TAJ SAM
A riba... mmmmmmmmmmmmmmmm(Nije bila ****** sa stajge, da te razocaram):lol: :lol: :lol: :lol:
p.s.Kad takvu akciju dozivis, videces zasto pljuckam na ta rezirana jebuckanja....
 
Ma kad je sve montirano onda uopste nije zabavno, vic je u tome da za oboje bude neocekivano, onda uzbudjenje raste... pa cinjenica da mogu da vas uvate na delu itd. itd.
Btw. sto se tice nasih liftova, pokupis svoju voljenu osobu i obidjes par zgrada ovde u centru, zaglavices se zagarantovano! I to ima da te vade ceo dan, motornom testerom i dizalicom :twisted:
 
dve ili tri:
Nas nekolicina želimo da preuredimo lift u jednoj napuštenoj zgradi. A onda: pođete sa partnerom kod izmišljenog drugara i uđete u lift koji stane između spratova. Vi znate da nema opasnosti i navalite (imate sat vremena). Ovo je trenutno u Francuskoj hit posao i plaća se od 200-500 evra. Naravno cene kod nas bi bile adekvatne. Postoji još nekoliko boljih ideja ali ova je za javnost.Da čujem mišljenja pa da ulažem.
pa kakav je to dozivljaj kada je napustena zgrada!!!!
e vecu glupost nisam cuo... ako se vec lozis na liftove, onda je moje misljenje da je to najbolje uraditi u liftu tipa Hyatt (ne, ne preterujem, ne bih iskreno podneo nista manje), gde imas ogledala na plafonu... ali da ne odlutam sa mastarijama predaleko :arrow: ako mi se prij*be u liftu, mogu sa ribom bez problema da uletim u prvu zgradu koja mi je na putu...
a to da placam za sex... pa jos u liftu... HAH!!!! nikad! 8)
 
ana marija:
ja bih paltila 50 eura, ali morate stvarno da ga sredite jer ima dobrih liftova i u bg koji nisu za tu svrhu sredeni a opet rade i nema ludaka komsija :oops:

Toooo konachno su reshile da placaju za sex... Vala dosta je bilo, pochnite da vracate pare.

Ideja sa liftom je lepa, ali nije "rizichna"
- fali uzbudjenje -
koliko josh dugo, shta ako krene sad, shta ako neko slusha...
Ovako... :wink:

Scena: upravo dolazimo vrhuncu, stenjemo od zadovoljstva, poshto nema struje, nikom ne readi ni TV ni radio... Obichno stanari izadju u hodnik da prichaju, da prekrate vreme. Sad zamisli neku staru bakicu, koja da bi osokolila zaglavljene u liftu, rekla: "Nemojte deco da plachete, sad ce struja"
:wink:
 
snoshaj efendija:
A ako te bas zanima moj pojam o seksu otidji do hotela ASTORIJA na zeleznickoj stanici i nadji sedog brkatog recepcionera.Pa ga pitaj da li se seca pre 3-4 zime para koji je za malo uhvatio kako vode ljubav izmedju 3 i 4 sprata na onim stolicama tj foteljam u holu u 3 ujutro .Javljeno mu je iz sobe da se neko usunjao i krese na hodniku pa je dozujao.E, VIDIS, TAJ SAM
....


VIDI TI ĐAVOLKA :twisted:
 
dve ili tri:

Mladiću, vi ste najglasniji na ovom forumu a nemate pojma o životu i seksu.Vaše mišljenje me uopšte ne zanima.

Nemojte tako gospodine.Stekli ste potpuno iskrivljenu sliku o nicku efendija. Njegovo mišljenje može da vas ne interesuje ali da nema pojma o životu i sexu , e tu se varate. Svašta on zna i sve je potkovano debelim knjižurinama. :D

A taj vaš lift. Pa interesantno samo ja sam neko ko voli komfor i stari dobri krevet kada je sex u pitanju. Znaći, krevet u lift.
 
Kome samo pade na pamet lift, a neeeee! Secam se jedne odlicne scene iz pera Ernesta Sabata, mesto radnje takodje napustena zgrada, lift, dvoje zaglavljenih u njemu, romansa.... ali to traje.... i traje .... dan , dva, tri... i dalje...nedelju dana... agonija... zapomagali su oni ali ih niko nije cuo, a onda je nastupila nesnosna glad. Sta mislite ko je bio gladniji? Onaj drugi je samo produzio agoniju, i kad su ih nasli bio je ako nista drugo, u komadu. Ah, kakva sreca. Da li vam se svidelo? :-)
 
Šta ste se toliko prepali, ovo je bilo pilot pitanje za sondiranje terena. Kao što rekoh u Francuskoj je to vrlo omiljena fantazija ljudi preko 50 godina. Pošto su na ovom foruma samo deca normalno je da su i odgovori takvi. Postoje mnogo bolje ideje ali nisu za ovaj forum.
Inače to sa astorijom deluje smešno kada se setim raznih naših opklada: na trgu republike u zadnjem delu pik apa(kada je još postojao parking);
na avalskom tornju; u bazenu na tašu kada je najveća gužva... Naravno to je bilo ranije, sada je dovoljno da prođeš uveče ulicama i vidiš kako se yebu i puše po haustorima bez ikakvih ideja za originalno. Sve je postalo tako predvidljivo,nažalost. 2&3
 
Zašto baš lift? Prije bi se reklo da smo ovdje svi pretežno matori za takve egzibicije. Više volim nešto originalnije, romantičnije. Ne volim pomisao da me nego gleda ili može da vidi dok radim to što radim, a pogotovo da me to pali. To je bar moje mišljenje.
 
dve ili tri:
Šta ste se toliko prepali, ovo je bilo pilot pitanje za sondiranje terena. Kao što rekoh u Francuskoj je to vrlo omiljena fantazija ljudi preko 50 godina. Pošto su na ovom foruma samo deca normalno je da su i odgovori takvi. Postoje mnogo bolje ideje ali nisu za ovaj forum.
Inače to sa astorijom deluje smešno kada se setim raznih naših opklada: na trgu republike u zadnjem delu pik apa(kada je još postojao parking);
na avalskom tornju; u bazenu na tašu kada je najveća gužva... Naravno to je bilo ranije, sada je dovoljno da prođeš uveče ulicama i vidiš kako se yebu i puše po haustorima bez ikakvih ideja za originalno. Sve je postalo tako predvidljivo,nažalost. 2&3

Provalila si me.Priznajem, to je bila opklada.Kladio sam se u 5 retkih stripova o ZAGORU, sa ortakom... :lol: :lol:
 

Back
Top