Sta vam najvise smeta u crkvi?

Sta vam najvise smeta?

  • Neprikladno oblacenje (minici, bermude)

    glasova: 0 0,0%
  • Sto sve zene nemaju marame

    glasova: 0 0,0%
  • Sto su guzve

    glasova: 0 0,0%
  • Sto se ceka dugo vremena na ispovest

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    13
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imate vise opcija da glasate, meni smata i kad se pop dere jer ne zna da peva :lol: ili ima promukao glas, pa ne mozes da se uzivis u sluzbu.

A, da! Nisam stavila "duzina liturgije" jer neki i tome nalaze manu!


Meni se sloši na ulazu u Crkvu, tako da na liturgije ne idem, smeta mi i gužva... inače, patim od еклесиофобијe. :neutral:


Sta je ekleksiofobija? Mislis, klaustrofobija?
 
Razgovor za vreme liturgije mi najviše smeta.Često se dešava da od buke koju naprave pojedini vernici nemože da se prati liturgija.Smeta mi i kad neko pali po dvadesetak sveća,a ostali čekaju na red.

da, to je mentalitet naroda takav i tesko se moze iskoreniti...

Misliš da je lako stajati satima? :rtfm:

Nema opcije: sve mi smeta... :think:


Ti bas "trazis djavola"!:confused:

I ne stoji se "satima", nego sat i po, kako kad, nekad i pola sata...nego neki imaju prituzbe na duzinu sluzbe, pogovovu od "novotaraca" pa rekoh da i to istaknem.
 
Ti bas "trazis djavola"!:confused:

I ne stoji se "satima", nego sat i po, kako kad, nekad i pola sata...nego neki imaju prituzbe na duzinu sluzbe, pogovovu od "novotaraca" pa rekoh da i to istaknem.

I nikako da ga nađem... izgleda da mu nisam po volji. :(

Malo li je sat i po? :rtfm:
Trebali bi neke klupice, ili stolice da postave... možda bi nekad i otišla... ovako ne smem, mogu da se onesvestim.
 
Smetaju mi i ljudska isparenja u gužvi... teško dišem i muka mi je. :sad2:

Inače...
Zvao juče pop, reče da će doći u 10 sati da sveti vodicu za slavu.
I nije došao.
Nije ni danas bio.
A ja ne smem da mrdnem iz kuće, pritom moram rano da ustanem. :roll:
Zar nije greh lagati? :think:

Danas obicno svestenici daju i svoj broj mobilnog, trebalo je da ga zoves i pitas zasto nije dosao i kad ce da dodje. Sigurno da je nesto nepredvidjeno iskrslo.

P.S. I ja ne volim "isparenja" i zato ne mogu da shvatim ljude koji prljavi dolaze u crkvu. Svako treba da se okupa i da obuce cisto, i da bar opere zube ili promucka pastu kroz usta.
Medjutim, tesko je starije naterati na to, a iskreno, retko kad bas osetim "isparenja", a u tom slucaju, pomerim se malo u stranu.:ok:


E to me nervira..sto se ponasaju kao prema svakom drugom poslu a ne bi tako trebalo..ono kao u 5 do zatvaranja crkve zapalis svecu a onaj dodje i sve pogasi..bas kao da je narod lakoverna ovca za sisanje


Interesantno je da u mojoj crkvi ne gase svece ni posle zatvaranja, pa je romanticno gledati svece kako gore nocu...neko vreme...:)
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top