NA STA SE PALE DECKI???

Pa za cega vam sluze svi ti kretenski casopisi? :p
Da sad ne bi ispala zloca... ok, vec jesam... reci cu ovo x (na n- ti) put... poslednji put...
Nije mi jasno da li je to od farbanja ili previse laka za kosu, ali nije mi jasno kako neke stvari ne mogu da vam udju u glavu... Oni se ,pale' (koji gloopi izraz) na sve ono sto i mi. Nisu oni sa druge planete. :roll~roll~roll:
 
Alexandra9:
Keeper:
Alexandra9:
Oni se ,pale' (koji gloopi izraz) na sve ono sto i mi.

chekaj .... i vi devojke se palite na devojke? :shock:

coooooool :P
uff... :smiley~koji~se~udara~po~celu: :p

ma ne moras se lupati po celu... :P nemam ja nista protiv toga, jasno mi je :P

nego jesi cula onog gore, kaze ... 'nismo svi mi decki isti' ... zasmejava nas, a? :D
 
Keeper:
Alexandra9:
Keeper:
Alexandra9:
Oni se ,pale' (koji gloopi izraz) na sve ono sto i mi.

chekaj .... i vi devojke se palite na devojke? :shock:

coooooool :P
uff... :smiley~koji~se~udara~po~celu: :p

ma ne moras se lupati po celu... :P nemam ja nista protiv toga, jasno mi je :P

nego jesi cula onog gore, kaze ... 'nismo svi mi decki isti' ... zasmejava nas, a? :D


ako ti nesto nije jasno, mozes da pitas "onog gore"

pozdrav za Alexandru
 
Keeper:
Alexandra9:
Keeper:
Alexandra9:
Oni se ,pale' (koji gloopi izraz) na sve ono sto i mi.

chekaj .... i vi devojke se palite na devojke? :shock:

coooooool :P
uff... :smiley~koji~se~udara~po~celu: :p

ma ne moras se lupati po celu... :P nemam ja nista protiv toga, jasno mi je :P

nego jesi cula onog gore, kaze ... 'nismo svi mi decki isti' ... zasmejava nas, a? :D
Ma ja zaista ne znam sta bih bez vas, muzjaka... :p Hajd' to sto nemam neke srece u ljubavi, ali bar imam dobrog druga... Nije ni vasa ,vrsta' za bacanje... :p

Naravno da nas zasmejava... svi ste vi isti... dripci jedni... :P Malo feminizma nece ici na stetu... :lol:
 
vicente:
Keeper:
Alexandra9:
Keeper:
Alexandra9:
Oni se ,pale' (koji gloopi izraz) na sve ono sto i mi.

chekaj .... i vi devojke se palite na devojke? :shock:

coooooool :P
uff... :smiley~koji~se~udara~po~celu: :p

ma ne moras se lupati po celu... :P nemam ja nista protiv toga, jasno mi je :P

nego jesi cula onog gore, kaze ... 'nismo svi mi decki isti' ... zasmejava nas, a? :D


ako ti nesto nije jasno, mozes da pitas "onog gore"

pozdrav za Alexandru
Ma ne brini košmija... :wink: To je njegov stil, samo se zeza... :wink:
 
anastazija:
Na sta se pale decki?
Kada se devojka ponasa onako *naughty* :D ... onda... flert, jako bitno! Kada me *zajebava*, izludjuje onako socno tj. kada se ja "zaletim" kao magarac a ona onda uradi nesto poput "gde si posao, sta bi ti...?", zatim neizbezne mikro mini suknjice... tanga gacice... carape (zenske)... i jos mnogo toga, samo sada bas i ne mogu da se prisetim. Mozda to i zavisi od datog trenutka, ovde sam spomenuo nesto sto sam vec doziveo, iskusio a ima sigurno stvari i postupaka koje nisam... hmmm, u svakom slucaju zanimljivo pitanje-svaka cast!
 
Alexandra9:
Ma ja zaista ne znam sta bih bez vas, muzjaka... :p Hajd' to sto nemam neke srece u ljubavi, ali bar imam dobrog druga... Nije ni vasa ,vrsta' za bacanje... :p

Naravno da nas zasmejava... svi ste vi isti... dripci jedni... :P Malo feminizma nece ici na stetu... :lol:

ne, ja sam oduvek bio pristalica feminizma i ja sam za to da se ponovo uvede matrijarhat .....
naravno da ni nasa vrsta nije za bacanje, al vasha je .......... uh ........ :oops: :lol:
 
vicente:
komsija?!
veruj mi, nismo svi isti, mozda vecina jeste
nas "razlicitih" je malo, al smo dobro rasporedjeni
I ja sam iz ns- a... :wink:
Nisam mislila ozbiljno za ono ,svi ste isti'... nas nekoliko ,zaluđenika' koji duže vreme dolaze na ovaj forum vec imamo neki... hmm... opušten način šalabajzanja... (:
Procitaj sve moje poruke, pa ces steci sliku o mojim stavovima (shalim se :P )
 
Keeper:
Alexandra9:
Ma ja zaista ne znam sta bih bez vas, muzjaka... :p Hajd' to sto nemam neke srece u ljubavi, ali bar imam dobrog druga... Nije ni vasa ,vrsta' za bacanje... :p

Naravno da nas zasmejava... svi ste vi isti... dripci jedni... :P Malo feminizma nece ici na stetu... :lol:

ne, ja sam oduvek bio pristalica feminizma i ja sam za to da se ponovo uvede matrijarhat .....
naravno da ni nasa vrsta nije za bacanje, al vasha je .......... uh ........ :oops: :lol:
sta? sta? :P
 
vicente:
komsija?!
veruj mi, nismo svi isti, mozda vecina jeste
nas "razlicitih" je malo, al smo dobro rasporedjeni

e moj koshija, josh ti nisi svestan situacije i da smo mi svi potpuno isti - orudja u rukama 'slabijeg' pola koji nas besomuchno iskoriscava i izrabljuje ne bi li nadoknadio vishevekovni patrijarhat. ukratko, nayebali smo :lol: eto vidis ovu Alexandru i kako nas bez premisljanja naziva 'muzjacima' ..... to ti je to. za nju nismo nishta osim obichne sirovine :lol:
 
Alexandra9:
vicente:
komsija?!
veruj mi, nismo svi isti, mozda vecina jeste
nas "razlicitih" je malo, al smo dobro rasporedjeni
I ja sam iz ns- a... :wink:
Nisam mislila ozbiljno za ono ,svi ste isti'... nas nekoliko ,zaluđenika' koji duže vreme dolaze na ovaj forum vec imamo neki... hmm... opušten način šalabajzanja... (:
Procitaj sve moje poruke, pa ces steci sliku o mojim stavovima (shalim se :P )

citkao sam malcice, ne brini...
svidela si mi se na prvu loptu....
ponovicu: "...samo retki nadju retke..."
 
Keeper:
vicente:
komsija?!
veruj mi, nismo svi isti, mozda vecina jeste
nas "razlicitih" je malo, al smo dobro rasporedjeni

e moj koshija, josh ti nisi svestan situacije i da smo mi svi potpuno isti - orudja u rukama 'slabijeg' pola koji nas besomuchno iskoriscava i izrabljuje ne bi li nadoknadio vishevekovni patrijarhat. ukratko, nayebali smo :lol: eto vidis ovu Alexandru i kako nas bez premisljanja naziva 'muzjacima' ..... to ti je to. za nju nismo nishta osim obichne sirovine :lol:
pa meni je to bas lepo... :wink: Bolje nego ,dragi, slatkisu moj' itd... :P Tako ja nekim ,posebnima' tepam sa blesavko i sl... Sta cu kada sam ,drugacija'... :p
 
dbg:
Kada se devojka ponasa onako *naughty* :D
uh uh uh .... :)

... onda... flert, jako bitno!
u tome je na kraju krajeva sustina


Kada me ***, izludjuje onako socno tj. kada se ja "zaletim" kao magarac a ona onda uradi nesto poput "gde si posao, sta bi ti...?"
vozaju nas komshija, o tome ti govorim :D


, zatim neizbezne mikro mini suknjice... tanga gacice... carape (zenske)... i jos mnogo toga, samo sada bas i ne mogu da se prisetim.
zaboravio si na srebrnu mindjusu u pupku, samo jedina je nezgoda sto moras sa njom izbegavati detektore za metal. i naravno, tattoo u dnu ledja. uglavnom sve sami modni KRIKOVI koji sluze da PROVRISHTIMO.

mikro mini? :shock: moram da izadjem u grad da i to vidim. a ne tu da sedim za compom. c c c .


Mozda to i zavisi od datog trenutka, ovde sam spomenuo nesto sto sam vec doziveo, iskusio a ima sigurno stvari i postupaka koje nisam... hmmm, u svakom slucaju zanimljivo pitanje-svaka cast!
pitanje je toliko interesantno da evo vec imamo dve stranice u rekordnom vremenu - NOVI REKORD KRSTARICE! osnivacu ove teme sleduje jedan mushki rob.


:P :P :P
 
Keeper:
vicente:
komsija?!
veruj mi, nismo svi isti, mozda vecina jeste
nas "razlicitih" je malo, al smo dobro rasporedjeni

e moj koshija, josh ti nisi svestan situacije i da smo mi svi potpuno isti - orudja u rukama 'slabijeg' pola koji nas besomuchno iskoriscava i izrabljuje ne bi li nadoknadio vishevekovni patrijarhat. ukratko, nayebali smo :lol: eto vidis ovu Alexandru i kako nas bez premisljanja naziva 'muzjacima' ..... to ti je to. za nju nismo nishta osim obichne sirovine :lol:


mi zelimo da budemo izrabljivani, ali, reci cu, pa nek ide zivot, cak ni sve zene nisu iste... nisu, nisu...
e, tim, razlicitim dozvoljavam da me maltretiraju, a 95% "slabijeg" pola, nema sanse
 
vicente:
mi zelimo da budemo izrabljivani, ali, reci cu, pa nek ide zivot, cak ni sve zene nisu iste... nisu, nisu...
e, tim, razlicitim dozvoljavam da me maltretiraju, a 95% "slabijeg" pola, nema sanse

naravno da zelimo biti izrabljivani, tako je komsho.
ne ne ne ... pravis gresku u koracima. nisu one sve iste, cak stavise, sve do jedne su razlicite. ispricao bih ti jednu frazu iz nekog filma, al pominju se 'one stvari' pa cu precutati jer dosta dece ovde dolazi :P :lol:
 

Back
Top