Poljska ministarka javno, vakcine protiv, tzv, svinjskog gripa, nazvala zaverom

...nakon cega je prekinut javan prenos sednice parlamenta. Ona je kazala da farmaceutske kompanije ucenjuju drzave vakcinama, te da vakcina uopste nije provereno, niti testirano, osim na malom broju nezarazenih ljudi.

Drzavni tuzilac Poljske zatrazio je krivicnu odgovornost ministarke.





Nije ni lagala, a nije nista ni rekla, ono sto nismo znali...:roll:
 
...nakon cega je prekinut javan prenos sednice parlamenta. Ona je kazala da farmaceutske kompanije ucenjuju drzave vakcinama, te da vakcina uopste nije provereno, niti testirano, osim na malom broju nezarazenih ljudi.

Drzavni tuzilac Poljske zatrazio je krivicnu odgovornost ministarke.



Krivicna odgovornost za izrecenu istinu? :roll: Na zalost, ni prvi ni zadnji slucaj. :mrgreen:
 
Не зна човек шта да мисли.

to im je otpocetka `demokratska` taktika

zbuni pa zahebi

bar smo mi ovde dobro naucili tu lekciju, da ne verujemo rezimu, da ne verujemo eu, da ne verujemo tv, da ne verujemo svojim ocima, jer oni montiraju kako ocu, najvaznije je ne slusati ih

treba ih gledati u ruke, sta muljaju, i treba gledati gde su pare, to ne moze da se sakrije
 
Na stranu sve sto se desava oko vakcine i oko virusa...Mene zanima jedno sasvim prakticno pitanje:

Po recima uglednih lekara, meksicki grip se najcesce manifestuje sasvim blagom klinickom slikom, te mnogo nas ga prelezi i bez svog znanja..........
Time sto smo ga prelezali valjda je organizam sam stekao imunitet prema tom virusu....
Sta se dogadja ako takav organizam, koji je vec prelezao meksicki grip vakcinisemo?
 
Na stranu sve sto se desava oko vakcine i oko virusa...Mene zanima jedno sasvim prakticno pitanje:

Po recima uglednih lekara, meksicki grip se najcesce manifestuje sasvim blagom klinickom slikom, te mnogo nas ga prelezi i bez svog znanja..........
Time sto smo ga prelezali valjda je organizam sam stekao imunitet prema tom virusu....
Sta se dogadja ako takav organizam, koji je vec prelezao meksicki grip vakcinisemo?

Ovde se ne radi o meksickom gripu vec o ozivljenom i ojacanom (mutiranom) virusu EBOLE ili "spanske groznice" koja je u 1918 godini usmrtila vise od 50 miliona ljudi!

Na tome rade vec desetak godina. :per:
 
Gde je pomenuto boldovano?:think::roll:
Ljudi(ne samo ona) postavljaju pitanja za koje bi trebalo da postoje odgovori,koje te farmaceutske kompanije bas i ne davaju!

Svi odgovori se znaju, i sastavi vakcina se znaju, a sto neko hoce napismeno da nece biti niti jedan negativan slucaj neka se ne bavi medicinim nego matematikom, samo tamo moze da se zna sve sa 100% sigurnosti.
 
Ma vakcina nas sve pretvara u ljude-reptile, cuvajte se dobro:roll:...
To si ti rekao. ;)
Kada je ljudska glupost u pitanju, ni nebo nije granica
Jeste, ali zasto onda mnogi lekari ne preporucuju ovu vakcinu? NIJEDAN lekar niti bilo ko drugi iz z"dravstvene radnicke klase" ;) kog znam, a znam ih dosta, ne preporucuju je, u stvari svi kazu da se ne treba nikako vakcinisati tom novom vakcinom, dok istovremeno onu za "obicni" grip preporucuju.
 
To si ti rekao. ;)

Jeste, ali zasto onda mnogi lekari ne preporucuju ovu vakcinu? NIJEDAN lekar niti bilo ko drugi iz z"dravstvene radnicke klase" ;) kog znam, a znam ih dosta, ne preporucuju je, u stvari svi kazu da se ne treba nikako vakcinisati tom novom vakcinom, dok istovremeno onu za "obicni" grip preporucuju.

Pa rekoh vec- ljudska glupost. Ti stvarno mislis da svaki lekar ima pojma o cemu se tu radi? Opet kazem, ko hoce napismeno da nece biti nijedna komplikacija, nije trebao da se bavi medicinom. Da tako razmisljaju kao sto razmisljeju za ovu vakcinu i kad je operacija slepog creva u pitanju- nijedan hirurg se ne bi upustao u tu operaciju.

Ako neko preporucuje vakcinu za sezonski, a kaze da se nikako ne treba vakcinisati protiv svinjskog zbog stetnosti vakcine, ne verujem njegovom misljenju ni malo. Neka mi obrazlozi sta, kako i zasto, samo argumentima verujem.
 
Pa rekoh vec- ljudska glupost. Ti stvarno mislis da svaki lekar ima pojma o cemu se tu radi? Opet kazem, ko hoce napismeno da nece biti nijedna komplikacija, nije trebao da se bavi medicinom. Da tako razmisljaju kao sto razmisljeju za ovu vakcinu i kad je operacija slepog creva u pitanju- nijedan hirurg se ne bi upustao u tu operaciju.
Ne mozes porediti babe i zabe, neku nedovoljno ispitanu vakcinu i operaciju slepog creva.

Ako neko preporucuje vakcinu za sezonski, a kaze da se nikako ne treba vakcinisati protiv svinjskog zbog stetnosti vakcine, ne verujem njegovom misljenju ni malo. Neka mi obrazlozi sta, kako i zasto, samo argumentima verujem.
Zasto ne bi verovao, sta tu ima nelogicno? "Sezonska" je proverena, ova nije. Meni ne mora da posebno obrazlaze, ja nekim lekarima, prosto, vise verujem, na osnovu prethodnih svojih iskustava o njihovoj strucnosti i upucenosti. Ali u slucaju te vakcine i svinjskog gripa i ne trebas biti lekar, dovoljno je da malo mucnes glavom da bi video da tu nesto debelo ne stima.
 
Titus, a da ti lepo skratis pricu i odma' nam lepo objasnis kako su Jevreji krivi za tzv svinjski grip? Mislim, nasi smo, nema potrebe da se snebivas.
Ти људи се крију из јевреја и парола антисемитизам и сличних небулоза. Они су еугеничари(Хитлер и Стаљин су родоначелници једне од многобројиних праваца тог ЕУГЕНИСТИЧКОГ покрета) и користе поједине јеврејске отпадничке списе(талмуд и сл...) и практикују кабалистичке ритуале приношења масовних жртва своме ''великом архитекти''. Наравно не користе само јеврејске басне и демонослужитељске списе, него и будистичке, хиндуистичке и сличне, мешају све и свашта.

СВЕ ВОДЕЋЕ ЛИЧНОСТИ У СВЕТУ СУ ЧЛАНОВИ ТОГ ЕЛИТНОГ И ПОГУБНОГ КУЛТА, кроз систем тајних друштава(која су делимично раскринкана пре десетак година преко инсајдера и сведока бивших чланова). ПОРИЦАЊЕ ИМ ЈЕ ГЛАВНО ОРУЖИЈЕ.

Ево одгледај свих 10 делова, занимљиви су:

 
...nakon cega je prekinut javan prenos sednice parlamenta. Ona je kazala da farmaceutske kompanije ucenjuju drzave vakcinama, te da vakcina uopste nije proverena, niti testirana, osim na malom broju nezarazenih ljudi.

Drzavni tuzilac Poljske zatrazio je krivicnu odgovornost ministarke.



Државни тужилац је засигурно пудлица фармако мафије, чим покушава да хапси због истине коју многи почињу да схватају.

Нпр. код нас у Србији нема никога ко није на платном списку те мафије, зато се нико ни не буни против ове масовне хистерије коју медији стварају. То само показује колико смо ми поробљена земља.

Шта смо заслужили то смо и добили.

Једини начин је да се променимо је да на исти начин на који смо довели оне који нас систематски уништавају и пљачкају, уклонимо паразите са грбаче.

На власт морају доћи они који немају везе са великим приватним корпорацијама. Ситуација је крајње озбиљна или ми(народ) или он (пудлице на власти).
 
Ne mozes porediti babe i zabe, neku nedovoljno ispitanu vakcinu i operaciju slepog creva.


Zasto ne bi verovao, sta tu ima nelogicno? "Sezonska" je proverena, ova nije. Meni ne mora da posebno obrazlaze, ja nekim lekarima, prosto, vise verujem, na osnovu prethodnih svojih iskustava o njihovoj strucnosti i upucenosti. Ali u slucaju te vakcine i svinjskog gripa i ne trebas biti lekar, dovoljno je da malo mucnes glavom da bi video da tu nesto debelo ne stima.

Veca je sansa da covek umre prilikom operacije slepog creva nego od vakcine za grip, tako da se slazem, to je neuporedivo.

Kako je vakcina za sezonski grip proverena na onaj nacin na koji zele svi ti skeptici kad je ona napravljena bas te sezone kad se i daje? Vecina lekara nema pojma o tim supstancama i antigenima koji se nalaze u vakcini, tako da argument 'vecina lekara tako kaze' mi ne pije vodu. Vecina njih i ne zna sta je to, a kamoli da pricaju o prethodnim iskustvima. Jedino sto je tacno u celoj toj prici je sto se digla bespotrebna panika zbog obicnog virusa gripa.

I u pravu si, ne treba biti lekar da bi koristio zdrav razum.
 
Па Ками, већина (мислим на све људе без обзира на струку) не зна ни шта је у вакцини.;)
То је поента.
Ни они који мисле да знају, не мора да значи да знају.

Tacno. Vecina uopste ne zna hemijski sastav bilo kog leka, vakcine itd.
To nije razlog da se siri panican strah.
Ok je dok kritikujete bespotrebnu paniku zbog gripa, ali ovo je druga stvar.
 

Back
Top