Game kviz

Erplim

Početnik
Poruka
38
Sam naslov kaze: "Game kviz"

***

Uputstvo:

Onaj koji prvi da odgovor na pitanje, on postavlja sledeće pitanje.

***

Pravila

Pitanja moraju da imaju veze sa video igrama! Svaka pitanja koja veze nemaju sa njima,
biće obrisana.

Nema googlovanja! Ako znaš znaš ako ne znaš ostavi druge da pokušaju da odgovore.

***

Pitanje: Iz koje igra je osoba Sam Fisher?​
 
6 Delova.CoD 1,CoD 2,CoD 3(nema za PC),CoD 4:Modern Warfare,CoD 5,CoD 6:Modern Warfare 2.Ima za 1 i onaj dodatak United Offensives,bar mi se cini.
Pitanje:Kako ze zove lik,koji se spominje u CoD serijalima?Cpt.?
 
Molim vas da ne pišete pitanje odmah nego tek kad vam onaj koji je postavio pitanje ne potvrdi da je odgovor tačan. Drugo nema traženja na netu odgovore na pitanja. Znašili ne znaš. Ako ne znaš pusti druge.
Hteo bih da zamolim moderatore Video igara da označe ovu temu kao lepljivu ako može.
 
Molim vas da ne pišete pitanje odmah nego tek kad vam onaj koji je postavio pitanje ne potvrdi da je odgovor tačan. Drugo nema traženja na netu odgovore na pitanja. Znašili ne znaš. Ako ne znaš pusti druge.
Hteo bih da zamolim moderatore Video igara da označe ovu temu kao lepljivu ako može.

Da bi postala LEPLJIVA trebace joj malo vremena...da se dokaze ;).
Ako se napise odredjen broj postova na nju OKACICEMO JE ;).
 
Ok. Super! Nisam razumeo. Još jednom stavljam pitanje u quote.

6 Delova.CoD 1,CoD 2,CoD 3(nema za PC),CoD 4:Modern Warfare,CoD 5,CoD 6:Modern Warfare 2.Ima za 1 i onaj dodatak United Offensives,bar mi se cini.
Pitanje:Kako ze zove lik,koji se spominje u CoD serijalima?Cpt.?
 

Back
Top