Gde mogu da kupim model radikomandovanog helikoptera u Srbij
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Gde mogu da kupim model radikomandovanog helikoptera u Srbij

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Gde mogu da kupim model radikomandovanog helikoptera u Srbij

U naslovu vam sve pise

mrziMeDaSeRegistrujem
    Guest

Podrazumevano NIGde!

U srbiji NIGDE ne mozes da kupih RC helikopter? JEdino ako neko prodaje neki svoj...ali radnja ili nesto slicno ne postoji i ne znam oce li ikad postojati posto em je sve to skupo za nas, em nas ima malo(mislim na nas koji se bavimo RC modelarstvom), em...ne znam...tesko

vudukec
    Guest

Podrazumevano

probaj na www.israelmilitary.com (hi-tech toys) :wink:

Početnik
    Učlanjen
    16.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: NIGde!

Citat Original postavio mrziMeDaSeRegistrujem
    U srbiji NIGDE ne mozes da kupih RC helikopter? JEdino ako neko prodaje neki svoj...ali radnja ili nesto slicno ne postoji i ne znam oce li ikad postojati posto em je sve to skupo za nas, em nas ima malo(mislim na nas koji se bavimo RC modelarstvom), em...ne znam...tesko
    Drago mi je da ima ljudi koji se bave RC modelarstvom.Ja sam jedan od njih.
    Svojevremeno je bilo RC helikoptera po boljim prodavnicama igracaka. Nisu bili hi-tec ali su lepo leteli. Baterija je izdrzavala po 4-5 minuta. Prodavalo se tada (bilo je to proslog leta) i nekoliko modela RC avioncica od stiropora. Sve sa radio predajnikom, prijemnikom, bateriom, punjacem - bilo je negde oko 3500,00 dinara. Ja sam kupio dva komada koje smo vrlo brzo "potrosili" (citaj slupali). Imate slike na sajtu http://www.aeromodelarstvo.com (ciji sam, uzgred budi receno, ja autor i webmaster). Imam jos jedan zanimljiv sajt http://www.raketnomodelarstvo.com. U poslednje vreme bavim se vise raketnim nego aero modelarstvom. Sajtovi su jos uvek nedovrseni (poceo sam u decembru 2004.) ali bice bolje. Svi ste pozvani na saradnju.
    Pozdrav

Slične teme

1. Gde mogu da kupim violoncello?
    Autor Liza Dennis u forumu Muzika
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 10.01.2007., 22:26

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •