Kozmeticarka
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Kozmeticarka

Mara30
    Guest

Podrazumevano Kozmeticarka

Da li idete kod kozmeticarke? I koliko cesto bi trebalo ici?

Guest

Podrazumevano

obavezno bar 1 nedeljno,pedikit,manikir,dva puta mes.tretman lica,1 put mes.depilacija...
    To je stvar higijene i lepse se osecam kada se posvetim sebi...

GOSCHA
    Guest

Podrazumevano KAKO-KAD

NA DEPILACIJU IDEM 2 PUTA MESECNO;
    GODISNJE [LETI] 5 TRETMANA SOLARIJUM;
    2 PUTA GODISNJE PEDIKIR;
    TO JE TO

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

E sad ovo pedikir/manikir jedanput nedeljno.... mislim da dosta devojaka ovo sebi ne moze da priusti. Bitno je voditi racuna o higijeni, sam o sebi, i potraziti strucnu pomoc tamo gde je potrebna. Generalno, za kozmeticara nemaju potrebe devojke do 18 god (mislim na one sa neproblematicnom kozom) a i kad pocnu sa tim svaki kozmeticar ce preporuciti odlazak 3-4 puta godisnje. Depilacija je individualna stvar, super je i onaj mali epilator.
    E sad da pitam ja vas kako izlazite na kraj sa uraslim dlakama i upalama, mene to uvek zadesi i bas tamo gde ne treba!
    Pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I ja imam problem sa uraslim dlakama. Jedino pomaze piling i trljanje grubljim peskirom. Ima te li neku bolju ideju

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Ja sam cula da postoje neke ampule, ali mi se cini da su skupe, i da ih treba utrljavati posle svake depilacije.

Joxi
    Guest

Podrazumevano Kozmeticarka

Licno mislim a bi trebalo da se ide 2 puta mesecno cega se ja pridrzavam ali monoge zene to sebi nemogu da priuste. 8)

PAMETNICA
    Guest

Podrazumevano Re: Kozmeticarka

mislim da treba da s vodi racuna o svom izgledu ali vecina zena nema para!imam resenje za vas!
    manikirotrebna vam je turija kojom ce te UVEK U ISTU STRANU turpijati svoje nokte,zatim neko ulje recimo AD kapi koji ce te utrljavati u nokat i oko nokta pre nogo sto gurnete kozicu,i neki lak koji ce te odrzavati urednim ako vas mrzi da brinete o laku stavite bezbojni!
    pedikir:u lavor sipajte toplu vodu i malo sampona,morske soli ili gela za tusiranje,posle 10-tak min.ih obrisite i istrljajte kamenom za pete,namazite lakom prethodno sredjene nokte i namazite masnom kremom deblji sloj pa navucite debele carape!
    depilacija:ne bih vam preporucila brijac pre biste mogli da pogledate u oglasima kozmetiku za salone,recimo u palmoticevoj 25 i kupite
    vosak,hladni po ceni od 85din najskuplji i trake 95 din 50 kom. ili topli vosak kantica 340 i neka vas prijateljica izdepilira.potrebno vam je i beby ulje da skinete ostatke voska.
    tretman lica:skuvaj te u serpici jaci caj od kamilice i dobro naparite lice.zatim uzmite dve paprirnate maramice i nezno iscedite crne tacke i ostalo zatimuzmite anti-alergijski NEGA puder koji ste kupili u apoteci po ceni od 80 din i stavite u srednje debelom sloju.
    ZA OVO VAM NE TREBA PUNO PARA A BICETE LEPE!!!!!!!!!!

novi odgovor
    Guest

Ja sam probala sa ampulama , ali to ne vredi , samo bacanje para !!!

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio Mara30
    Ja sam po tom pitanju ko da sam izasla iz pecine... nikad ne idem kod kozmeticara.....
    solatijum me ne privlaci, nokti su mi uvek sredjeni by myself (dobro, ponekad imam asistenciju drugarice, shto se depilacije tice, vishe volim sama da ce bakcem epilatorom nego da me smara kozmeticarka, a lice nikom ne prepustam, pocevsi od ciscenja, pa do sminkanja...
    evntualno bih mozda mogla na masazu

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Citat Original postavio kety
    E sad ovo pedikir/manikir jedanput nedeljno.... mislim da dosta devojaka ovo sebi ne moze da priusti. Bitno je voditi racuna o higijeni, sam o sebi, i potraziti strucnu pomoc tamo gde je potrebna. Generalno, za kozmeticara nemaju potrebe devojke do 18 god (mislim na one sa neproblematicnom kozom) a i kad pocnu sa tim svaki kozmeticar ce preporuciti odlazak 3-4 puta godisnje. Depilacija je individualna stvar, super je i onaj mali epilator.
    E sad da pitam ja vas kako izlazite na kraj sa uraslim dlakama i upalama, mene to uvek zadesi i bas tamo gde ne treba!
    Pozdrav
    Ja kombinujem epilator i brijac - kad se samo epiliram, dodje do urastanja....pa brijac malo ojaca dlake, pa u sledecoj 'turi' ne urastaju.

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio PAMETNICA
    color]skuvaj te u serpici jaci caj od kamilice i dobro naparite lice.zatim uzmite dve paprirnate maramice i nezno iscedite crne tacke i ostalo zatimuzmite anti-alergijski NEGA puder koji ste kupili u apoteci po ceni od 80 din i stavite u srednje debelom sloju.
    slazem se, s tim shto ja koristim iskljucivo kosilijev baby puder.. bash mi prija

Gosca
    Guest

Podrazumevano

pa to je individualno i zavisi od potreba.idem na tretman2-3 puta godisnje(da kucnem u drvo lice mi je super, depilacija 2 puta mesecno, epilacija po potrebi,solarijum takodje

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    62

...

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    268

Podrazumevano

a bioloski tretmani, hranljive maske, kiseonik u spreju, lifting lica...????

books
    Guest

Podrazumevano

ne nikada!!!ni kod kozmeticarke niti kod pedikira manikira..... ja sam sam svoj majstor!!!ne volim da me neko pipka

Gosca
    Guest

Podrazumevano

e sunrise, koji piling gel koristis?

Guest

Podrazumevano Re: KAKO-KAD

Citat Original postavio GOSCHA
    NA DEPILACIJU IDEM 2 PUTA MESECNO;
    GODISNJE [LETI] 5 TRETMANA SOLARIJUM;
    2 PUTA GODISNJE PEDIKIR;
    TO JE TO

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano fdsa

...

Guest

Citat Original postavio Mara30
    TRETMANE TREBA RADITI SVAKI MESEC, ALI POSTO SU SKUPI JA TO RADIM JEDNOM U POLA GODINE, A VANREDNO SAMA CEDIM LICE. ZA MLADU KOZU JE NAJBOLjA VITASKIN KOZMETIKA ZA PROBLEMATICNU KOZU.
    MANIKIR RADIM SAMA, I TO SAM SE TOLIKO IZVESTILA DA MI SVE POZNANICE PLACAJU DA IM RADIM FRANCUSKI MANIKIR.
    KOD PEDIKIRA IDEM SVAKA DVA MESECA
    A STO SE TICE DEPILACIJA RUKE SVAKI MESEC JER MI SPORO RASTU DLAKE , I SAD SU SE SKORO PROREDILE, A NOGE SAMA SREDjUJEM.
    U SOLARIJUM SAM ISLA RANIJE CESTO DOK NISAM CULA DA JE TO JAKO OPASNO I DA SE MOZE U NAJMANjU RUKU DOBITI RAK DOJKE ILI CAK I CELE KOZE. TAKO DA SE NIJE SA TIM SALITI.

Slične teme

1. dobra kozmeticarka
    Autor Tamarela u forumu Žene
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 01.10.2010., 16:05
  2. Dobra kozmetičarka
    Autor Iva86 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.12.2003., 22:58

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor