Izrada prezentacija odgajivačnicama pasa.
Novo na sajtu MojPas.rs
Krenula je izrada mini sajtova - prezentacija odgajivačnica.
Na domenu mojpas.rs se postavlja mini sajt od 4 strana (naslovna, o nama, galerija slika i kontakt strana) i url izgleda ovako - mojpas.rs/vasa_odgajivacnica

Mini sajtovi se rade po template-u i primer možete videti ovde mojpas.rs/alabai

U potpunosti izgleda kao zaseban sajt i sem domena i linka u dnu stranice ne možete videti da ovo nije zaseban sajt.

Besplatno ažuriranje na svakih par meseci - ubacivanje slika, najava legla, slike štenaca...

S obzirom da veliki broj odgajivačnica i vlasnika pasa nema svoju prezentaciju, a cene hostinga, domena, izrade i održavanja sajtova nisu male, pokrenuta je ova akcija izrada prezentacija.

Svako može dobiti svoju prezentaciju koja će biti optimizovana za pretraživače (verovatnoća je velika da će se za neke ključne reči naći na prvoj strani u veoma kratkom roku), koja će u potpunosti izgledati kao zaseban sajt i po kojoj vas ljudi mogu prepoznati.

Veliki broj poseta će vam doći ( za razliku od vašeg zasebnog sajta ) sa sajta mojpas.rs.

Ukoliko ste razmišljali o prezentaciji ovo vam je sjajna prilika i da je dobijete po veoma povoljnoj ceni - 35€ ili 3300 dinara.

Zainteresovani se mogu javiti na email-ove ivica.cvetkovic@gmail.com i icvetkovic@mojpas.rs