Debele butine!!!

neznostopalo

Zainteresovan član
Poruka
134
E ovako, imam problem sa debelim butinama pa me zanima da li postoji neka mogucnost i na koji nacin mogu da smanjim butine??? Prosto me nerviraju :evil: a nisam ni debeo, cak sam i previse mrsav. Sta mi preporucujete?
 
Како може да буде сало на бутинама мушкарца који је чак и јако мршав?:)

A kako zena moze da se goji samo u stomaku?
Mozda covek ima zensku gradju tj. da se goji u butinama i kukovima vise (vidjaju se takve devojke po gradu: gore mrsave, a u kukovima i butinama katastrofa), mozda nije srazmeran, pa mu se cini da su mu butine debele. Mozda su misici u pitanju.......nabildovani, ako su misici, treba da radi vezbe istezanja.
 
A kako zena moze da se goji samo u stomaku?
Mozda covek ima zensku gradju tj. da se goji u butinama i kukovima vise (vidjaju se takve devojke po gradu: gore mrsave, a u kukovima i butinama katastrofa), mozda nije srazmeran, pa mu se cini da su mu butine debele. Mozda su misici u pitanju.......nabildovani, ako su misici, treba da radi vezbe istezanja.

Не ради се о жени него о мушкарцу...:)
Изразито мршав мушкарац не може да има веома дебеле бутине које су резултат масних наслага на истим.
Надам се да сам био довољно јасан?:)
 
E ovako, imam problem sa debelim butinama pa me zanima da li postoji neka mogucnost i na koji nacin mogu da smanjim butine??? Prosto me nerviraju :evil: a nisam ni debeo, cak sam i previse mrsav. Sta mi preporucujete?

Nauchi kako se jede i kako se trenira i imacjesh tijelo kakvo ocjesh da imash. Nemash debele butine nego si mrshav as f*ck pa si nesrazmjeran. Nabaci koji gram mishicja gore pa cjesh vidjet kako nisu debele.
 

Back
Top