Svinjska gripa zarazila 22 milijuna Amerikanaca, ubila 4,000

Oberst_simon

Primećen član
Poruka
595
U SAD-u je od svinjske gripe oboljelo 22 milijuna ljudi, dok ih je od posljedica izazvanih gripom umrlo pretpostavljenih 4,000, među njima 540 djece, pokazuju novi podaci Centra za kontrolu i prevenciju bolesti (CDC).
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...2-milijuna-amerikanaca-ubila-4000/459792.aspx
Prije se pretpostavljao četverostruko manji broj umrlih, ali nove brojke ne znače da se gripa pogoršala, nego da je se pokušava bolje kvantificirati podatke. U većini slučajeva oboljenje nije preopasno, a većina ljudi čak ne treba ni liječničku njegu. c/p Amerikanci umiru od vlastitog zla koje su napravili za meksikance,tko pod kime jamu kopao sam sebi je iskopao:cool:
 
Ovo je za pdf zdravlje...nema veze sa politikom...
Има везе, ова масовна хистерија је политички пројекат, да би се упропаститељи економије и друштва, представили као чувари здравља нације. Том маском желе да још више упропасте потлачени и опљачкани народ, путем вакцина.

Вирус је обичан, а не свињски. Од њега је већина оболела.

Вакцине против грипа су штетније од самог лабораторијског грипа.
 
Vecernji list, 12. 11. 2009.

U cjepivu protiv svinjske gripe je čip za nadzor ljudi!

Don Jure Zubović, župnik iz Pridrage, rekao nam je kako se on slaže s tom izjavom i štoviše dodao je kako će se o svemu, a on drži da će se to dogoditi za možda dva tjedna, oglasiti i Vatikan.


U cjepivu protiv svinjske gripe nalazi se mikročip kojim žele ljude koji se cijepe kontrolirati. Ovo je rečenica Miroslava Bustruca, fratra iz župe Bristivica pokraj Trogira, koju je jučer izgovorio na misi na Svetog Martina u Pridragi pred okupljenim vjernicima, a ponovio ju je u telefonskom razgovoru s novinarima Večernjeg lista!

- To je moj osobni stav i u to sam uvjeren. Stojim iza te izjave koju sam rekao vjernicima u cilju da se ne cijepe - rekao nam je Miroslav Bustruc, a da nije jedini među svećenicima koji se slaže s teorijom ugrađivanja mikročipova za nadzor ljudi u cjepivo protiv gripe H1N1, dobili smo potvrdu i od pridraškog župnika, jučerašnjeg domaćina Miroslavu Bustrucu.

Don Jure Zubović, župnik iz Pridrage, rekao nam je kako se on slaže s tom izjavom i štoviše dodao je kako će se o svemu, a on drži da će se to dogoditi za možda dva tjedna, oglasiti i Vatikan.

- Mikročipovi u cjepivu su istina. Neki su ljudi već i zatvoreni zbog toga. Ja nisam kompetentan za takve stvari i potvrdu te informacije treba tražiti od političara i liječnika, ali i zadarskog nadbiskupa treba pitati zna li za to - rekao nam je don Jure Zubović. Večernjakovi reporteri danas su bili u Pridragi i razgovarali su s vjernicima koji su bili na misi u crkvi svetog Martina u Pridragi.

- Ja sam bio na misi i čuo sam da se o tome govorilo. Cijepio sam se protiv obične gripe, a sada, kada je svećenik rekao da je u cjepivu mikročip, morat ću pitati liječnicu što misli o tome - rekao nam je Jure Grubić, stariji čovjek iz Pridrage. Na misi je bio i ravnatelj osnovne škole u Pridragi Krste Zubčić koji tvrdi kako je cijela priča o mikročipu u cjepivu protiv gripe izvučena iz konteksta.

- Ja sam shvatio da u javnosti vlada mišljenje da su sve boleštine u posljednjih 20 godina proizašle iz laboratorija, da je najveći dio njih došao sa zapada i da zlo dolazi odande - rekao nam je Krste Zubčić.

http://www.vecernji.hr/vijesti/fra-bust ... anak-49691



...paranoici sviju zemalja ujedinite se!? :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ima veze sa pdf politika. Ja vec odavno govorim da ovaj svinjski grip nije bas nikakva opasnost, vec da farmaceutski lobiji namjerno stvaraju paniku medju ljudima. Imali smo antrax, kravlje ludilo, antrax, pticiji grip i ko zna sta ce jos izmisliti od nerealnih bolesti! Samo da zarade pare od prodaje lekova i ostalog pribora. Ja sam bio na Exitu gdje je bilo 250000 ljudi ove godine i nisam cuo da se iko zarazio. Npr, od svinjskog gripa je umrlo 3000 ljudi u svijetu u zadnjoj godini. Pa sta! Od obicnog gripa svake godine umre 10000 ljudi!
 

Back
Top