Sta je najromanticnija stvar koji je vas decko za vas ucinio

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.201

Ja sam ovde novajlija(i to strasno),ali nisam mogla da odolim a da ovo ne upitam... :) Ima dosta toga sto je moj decko recimo bio spreman da uradi...za mene je nasladje kada me je(kad sam se sa exkurzije vracala)cekao 2 sata u mojoj ulici i nije se bunio :oops: :P naravno,ja nisam mogla da prepoznam grad pa nisam znala gde sam...a hiljade sveca on upali u svojoj sobi...sweet,a? :D
 
joGooOOD:

Ja sam ovde novajlija(i to strasno),ali nisam mogla da odolim a da ovo ne upitam... :) Ima dosta toga sto je moj decko recimo bio spreman da uradi...za mene je nasladje kada me je(kad sam se sa exkurzije vracala)cekao 2 sata u mojoj ulici i nije se bunio :oops: :P naravno,ja nisam mogla da prepoznam grad pa nisam znala gde sam...a hiljade sveca on upali u svojoj sobi...sweet,a? :D

chlan nekog kulta? ;)
bas 1000.....gde ste ih prebrojali
 
ilona:
Meni niko nije uradio nista romanticno :cry:
Ili sam ja postala toliko neromanticna da ne mogu da se setim...

Evo ti

Ilona.
U ushima bruje zvona
Ilona
I opet da kazesh da ne chujem

Ilona.
Za mnoge zabranjena zona
Ilona
Tvojim se imenom trujem

Ilona
Sidji sa visokog trona
Ilona
Dok nisam pocheo da psujem

Eto. Malo
Da ne kazes da ti niko nije napisao ni jedn u pesmu.
Nije neka, ali dobro...
 
joGooOOD:
meni je glupovo sto neki(priznajem,zao mi ih je-skoro :wink: )ubedjuju-pokusavaju da ubede ceo svet da romantika nije nista.......ah,lujka sam,zar ne? :wink:



Pusti ti TE sto pokusavaju da sebe i druge da ubede da Romantika ne postoji.U nji'ovim dushama je praznina.Tu prazninu nista ne popunjuje.Ni novac,ni sex...nista!!!!!!!Romantika je nesto posebno,s tim se radjas,ili bez nje.....
Romantiku mozes opisivati,crtati,ali si Romantik tek onda kad Romantiku osetis svom silinom svoje duse, srca,oka.....Kad je udahnes punim plucima.......
 
divlja-u-srcu:
Definitivno kad mi pisu pesme, a ja im dodjem kao inspiracija ili muza! Secam se, jedne moje platonske ljubavi koja je zivela kroz pesme- on meni, ja njemu sklapam stihove i tako dve godine, ne mogu da verujem da se nismo smuvali na kraju? :?

Imas sve pohvale od mene.Mozda je tuzno to sto kazes da se niste "smuvali"(lepse je niste u vezi).
Ali nije sve u fizickom kontaktu, i tako je trebalo opstati(mislim na tvoj nacin).
Iskreno se nadam da to niste jedno drugom prepisivali stihove koje izmisljaju razni debili za sms poruke.
 
ја сам романтична ја сам рак
желим да твоје срце дотакне моју душу и да заједно запловимо путевима слободе где нас нико неће додирнути
и да наша тела буду једно
да се милујемо док твоја мушкост прилази мом стидз
а сунце да залази
желим д аме нађеш и да будемо сами
да имамо петоро деце
и да буду ок и да иду у лепо обданиште
али сунце уи да ми купујеш руже
и да ме лјубиш на растанку кад идеш у обданиште
а што идеш тамо не знам

ocu da me nesot ispuni.....ne mora romantika...ali sam kukavic a:(
 

Back
Top