EU ukida vize i Ukrajincima uskoro

Slab si na engleskom.

Aha...:D

The representatives of the European Commission note that the introduction of electronic documents in Ukraine is a direct way to open the European borders for Ukrainian citizens.

Bas volim kad ovako istrgnuto iz konteksta...;)

Ja znam da si ti patoloski opsednut mojom licnoscu, ali, daj, nemoj se sluziti tim sitnim trikovima;)

P.S. Jao, sad se secam, ti si onaj sto je ne tako davno na ovom forumu tvrdio kako Srbiji nikad nece biti ukinute vize za EU! Da znas da si bio u pravu, bas kao i sada...:D
 
То је оно што им даје на квалитету.......
што су другачије од вас....и не осете се на лој.....
:hahaha::hahaha::hahaha:

Pomesao si babe i zabe..ja mogu da mirisem samo na "srpske sarme" i to iskljucivo sa svinjskim mesom...a ovde sam iznela samo svoj stav...ako ti ne odgovara ignorisi ga i nemoj da vredjas...ruzno je...to ti nijedna nece tolerisati..koliko god'kvalitetna bila":)
 
Nagledao sam se ja i jednih i drugih, tako da, nemoj meni pricati.Imao sam prilike da se uverim i u 'smernost" nasih cura u vreme najvecih sr anja na ex YU prostorima, kad su tbuhom za kruhom palile preko grane.Da vidis na sta su sve tek nase bile spremne zarad minumum konfora koji im pruza neki, (sto rece nas nezenja iznad:lol:), "Hans", tako da ja tu ne bih pravio neku razliku i diskriminisao nase u odnosu na Ukrajinke:mrgreen:.


O.K nemam sta ja tu vise da pricam....nagledao si se..."nase"su najgore..to je ono sto ce "nas"kao narod ubiti...to sto "nam" je uvek neko drugi uvek bolji



Izvini, a cime se ti bavis, ako nisam previse indiskretan?:mrgreen:

A to cu ti reci na "private" ako obecas da neces raspricati:D
 

Back
Top