Otkrivena voda na Mesecu!

Zapanjuje me tvoj nacin misljenja. Nasli su vodu, jesu. Tj. nasli su led. Ovo o 2/3 planete je tacno ali dve trecine sve VODE na svetu ce uskoro (za 1000 godina :mrgreen: ) biti tesko zagadjeno. Doduse, vode na Mesecu nema dovoljno za ljudsku populaciju za pice, kamol i za higijenu.


Kakve veze ima koliko ima vode na zemlji... Ne trazi se voda na Mesecu zato sto je na zemlji nema dovoljno... Vec da bi se utvrdilo da li je na Mesecu moguc zivot...
 
Zapanjuje me tvoj nacin misljenja. Nasli su vodu, jesu. Tj. nasli su led. Ovo o 2/3 planete je tacno ali dve trecine sve VODE na svetu ce uskoro (za 1000 godina :mrgreen: ) biti tesko zagadjeno. Doduse, vode na Mesecu nema dovoljno za ljudsku populaciju za pice, kamol i za higijenu.

Ako veruješ da ćeš se reinkarnirati, onda bi trebao da budeš zabrinut za budućnost vode na planeti. Prestani da pereš ruke sapunom, da se kupaš šamponima i sve ostalo što šteti vodi, vazduhu i zemlji i na taj način ćeš osigurati zdraviju životnu sredinu u sledećem životu.
 
Nije, jer nema atmosfere i gravitacije.



sto se tice gravitacije lupas do ja.a ili nemas poima, jer na mesecu ima gravitacije covece i to na kilo samo je 6 puta manja nego na zemlji.

sto se tice vode svi jure da je otkriju zato sto bi otvorilo put ka daljem kosmickom istrazivanju, planiraju da naprave baze i laboratorije i voda bi u mnogome pomogla clanovima posada tih baza u smislu duzeg boravka ....mogla bi da se uzgaja hrana i jos brdo stvari....
 
Ako veruješ da ćeš se reinkarnirati, onda bi trebao da budeš zabrinut za budućnost vode na planeti. Prestani da pereš ruke sapunom, da se kupaš šamponima i sve ostalo što šteti vodi, vazduhu i zemlji i na taj način ćeš osigurati zdraviju životnu sredinu u sledećem životu.
Please, oladi, kako bi neki rekli. Ti prestani da pijes vodu. tako cemo ustedeti. Ne vidim poentu tvog posta i mislim da cak vredja na neki nacin. I ne, ne verujem u reinkarnaciju. I onaj post na koji sam ti odgovorio nema smisla, a kamol i ovaj. Chill out, and have a nice day. :mrgreen: :ok: :roll: :super: :rotf: :hahaha: :bye:
 

Back
Top