analni sex, da li mogu da ostanem u drugom stanju?

  • Začetnik teme zabrinuta
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Z

zabrinuta

Gost
Imam strava decka, super sex, sa njim sam i prvi put probala anal i ok je. Samo me brine jedna stvar a to je da ako on svrsi u meni (za vreme analnog) i ja se naravno posle toga istusiram, sredim sve...da li moze neki zalutali spermatozoid koji je slucajno ostao da nadje svoj put do moje vagine, tj tamo gde ne bi smeo i da dodje do trudnoce. Ovo me brine jer sam cula da su spermatozoidi jako pokretljivi.
 
naravno da moze da iscuri-pa ti lepo koristi neko sredstvo ili stavite gumu-znam ribu koja se pravila pametna ko i njen glupi tip pa nisu koristili nista pa je posle abortiranja stavila spiralu(citaj opametila se)
ps.preporucuje se guma za anal jer moze on da pokupi neku od entero-bakterija pa cete oboje biti bolesni(nije obavezno ali moze da se desi) :roll:
 
Mislim da mali beli moraju da budu veoma spretni i brzi, mali planinari da bi moglo da se zatrudni ako se svrsi u guzu. Odmah posle svrsavanja nema ostajanja u istoj pozi, nego dole guza, bez leganja, grljenja i sl., i uleces u kupatilo, i to sve lepo sredis... Da si clan objasnila bih ti u detalje na pp. Sramota me pred momcima. :oops: On mora da vodi racuna zbog bakterija i da se ako nista ne koristite i on odmah sredi. Mozda i nisam u pravu. Al tako ja radim.
 
zabrinuta:
Imam strava decka, super sex, sa njim sam i prvi put probala anal i ok je. Samo me brine jedna stvar a to je da ako on svrsi u meni (za vreme analnog) i ja se naravno posle toga istusiram, sredim sve...da li moze neki zalutali spermatozoid koji je slucajno ostao da nadje svoj put do moje vagine, tj tamo gde ne bi smeo i da dodje do trudnoce. Ovo me brine jer sam cula da su spermatozoidi jako pokretljivi.

..uza specijalnost : preskakanje prepona...znaju oni svashta...
 
triple Viki:
Ma ne mogu da verujem da uopste ima ovakvih osoba. Sestro, jel ti oupste znas kako se ostaje u drugom stanju? :shock:

Da li ti znash kako se ostaje u drugom stanju? Postoji mogucnost (koja se dogadja), da iscuri iz anusa, i udje u vaginu... otvori su suvise blizu da bi spermatozoidi izumrli, a jednom kad udju u vaginu, njima je put slobodan jer se majka priroda pobrinula za to... Treba biti opasan maler da sve to uspe, ali mogucnost postoji...

No ja mislim da treba obratiti mnogo vise paznje o bakterijama i ostalim mikroorganizmima koji zive unutra (postoje bakterije koje su u stanju da bukvalno jedu sve sem specijalne strukture debelog creva), pa ni u kom slucaju ne treba imati analni seks bez zastite...

A ako se karate u bulju samo da bi izbegli zastitu i samim tim rizik od trudnoce, onda treba mnogo vise misliti o bakterijama i bolestima, nego o trudnoci... Zato sto su sanse za ovo prvo mnogo vece nego da zatrudnis od analnog seksa...

Poz.
 
dugi7777jezik:
Margott:
:lol: :lol: :lol: Pitanje za Margott, da li tebi oci iskoce kao smajliju sa tvog odgovora, kada se cas-tu u buljonku, ili si samo "zevnula" od iznenadjenja mastovitim strahom zapitane devojke ? :wink: :wink: :wink:
samo sam ostala bez komentara...shto se guze tiche,o tome razmishljam samo na ovom forumu i kad sam na sholji,a sex uglavnom ne volim da mesham s govnima...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top