Aktivnost

codefxx

Početnik
Poruka
46
Pozdrav svima :D Pre jedno 1 godinu sam se bavio sportom pa sam naglo prestao.....No nakon sto sam zavrsio skolu bukvalno sam se zalepio za tv i stolicu jedno 5 meseci i nisam se bavio nikakvim aktivnostima. Da li je normalno sad kad sam se poceo baviti aktivnostima da osecam srce kad se umorim , tj neku vrstu pritiskanja blizu mesta gde je srce......? Hvala
 
Pozdrav svima :D Pre jedno 1 godinu sam se bavio sportom pa sam naglo prestao.....No nakon sto sam zavrsio skolu bukvalno sam se zalepio za tv i stolicu jedno 5 meseci i nisam se bavio nikakvim aktivnostima. Da li je normalno sad kad sam se poceo baviti aktivnostima da osecam srce kad se umorim , tj neku vrstu pritiskanja blizu mesta gde je srce......? Hvala

Da, normalno je....fizičku aktivnost postepeno povećavaj...
 
Aha, pa obicno to osetim kad se vracam kuci.......ili kad sam kuci......No da li neko moze da objasni zasto se to oseca? Srce van forme, pluca? :D

Pa sav si van forme..normalno je da imas taj osecaj....moras postepeno da krenes sa fizickim aktivnostima..polagano...dok se organizam prilagodi...kad nemas dovoljno kondicije ,umoris se ,tesko dises,i osecas pritisak u predelu srca..normalno..zato uspori malo..:)
 
Ne recimo kad sam kuci i kad lezim osecem neki pritisak u predelu srca i mucninu u stomaku. Da li to znaci da mi srce pati od neke bolesti? Otkucaji su mi inache od 85-96 dok mirujem.........
 
Ma to je normalno ja posle 2 dana izlezavanja osetim da mi ne prija takvo stanje..i manje pauze od nedelju dve stavljaju telo u hibernaciju i treba vreme da se aktivira organizam od srchke do glave preko nogu i misica..treba samo shvatiti da uzivamo u aktivnom maltretiranju tela i da mu to vise prije od laganog gashenja
 

Back
Top