Da li ste hejter?

Da li ste hejter?

  • Da

  • Ne

  • Ne znam

  • Da je lahko nije,ali se mora povremeno

  • Ti ćeš me pitaš da li sam hejter?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 105733

Domaćin
Poruka
3.845
Hejter od "to hate" -mrzeti

Ali da ne duljim .

Nasao sam par dobrih definicija na netu .Preuzeto sa Vukajlije,recnika slenga:

Covek koji daje "palac na dole" ma koliko definicija bila dobra.

onaj ko 'mrači', širi negativnu energiju, konstantno se na nešto žali, trudi se da svima oko sebe prenese svoj pesimističko/nihilistički stav.

Osoba koja će baciti hejt na tebe čak i kad je pohvališ.

A: Brate, baš je kul što si hejter... Ono, malo ko može tako stalno da napušava ljude i da baca hejt. Drugačiji si, nisi ulizica ko drugi.
Hejter: Ju, samo kad si mi TI reko da sam kul. Aj pali.
:mrgreen:

crni mag, osoba, koja ima cudnu moc da zamraci, baci hejt i time pokvari raspolozenja svih u radijusu od koliko ga cuju i vide...
Ovaj omrazeni zanat se izgleda prenosi sa kolena na koleno sistemom tipa, ako si u drustvu hejtera i ti ces hejter postati(i ako ti nije cale)
 
Poslednja izmena:
Ne, ali je to normalno i pozeljno stanje....gore se moze lebdenjem i penjanjem....prilikom penjanja neko se pritiska nadole....prstom , laktom ili nogama...

Ili se uz taj potisak nadole prilikom penjanja dodatno cimne kandzama na gore.

Ma taj mrzi sebe prvenstveno i trazi se na taj nacin privlaci paznju iako je bezazlen

To je ono--"Ako vi necete da obratite paznju na mene ja cu se pobrinuti za to "
 
Poslednja izmena:
od atrofije misica samo je gora atrofija mislenog aparata

da bi naucio da volis moras da naucis i da mrzis. da naucis i da se svetis ako treba... iako time kopas dva groba istovremeno.

Ne znam kako ti definišeš mržnju i šta podrazumevaš pod tim osećanjem ali ja se uvek vodim nekom definicijom (viđena više puta) da je mržnja osećanje usmereno prema osobi za koju želimo da nestane sa lica zemlje, da prekinemo njenu egzistenciju. Ako je tako, ja onda nikada nisam mrzeo, a prilično sam siguran da sam voleo i da još uvek volim neke ljude oko sebe, tako da...razmisli još jednom o tvojoj ,,teoriji'' :)
 
Ne znam kako ti definišeš mržnju i šta podrazumevaš pod tim osećanjem ali ja se uvek vodim nekom definicijom (viđena više puta) da je mržnja osećanje usmereno prema osobi za koju želimo da nestane sa lica zemlje, da prekinemo njenu egzistenciju. Ako je tako, ja onda nikada nisam mrzeo, a prilično sam siguran da sam voleo i da još uvek volim neke ljude oko sebe, tako da...razmisli još jednom o tvojoj ,,teoriji'' :)

pogresno razmisljas uz impliciranje telesne likvidacije koja je neprimerena ovoj diskusiji.

da zelis da ta osoba nestane sa lica zemlje, koga bi onda mrzeo?

mrznja kao nacin zivota? why not.
 
Mrznja cesto proizilazi iz licne nesposobnosti da se bude bolji od drugih..
Moto hejtera je..gazi sve pred sobom,ovaj svet je za jake i mocne,zelis vlast i dominaciju.
Ako to ne uradis,drugi ce to uraditi tebi..

Nisam hejter..cak nikada nisam imala to osecanje u sebi...i ne znam za mrznju osim da teoretisem..
znam za ljutnju,bes,ocajanje,par puta i netrpeljivost..nevoljenje ali ..mrzeti nekoga ili nesto..nisam nikada..

Jedna od mrznji koja vlada ovim nasim prostorima je ..mrznja na nacionalnoj osnovi..
postoji i rasna mrznja..verska mrznja ..to su sve mrznje koje mogu i dovode do nesagledivih posledica..
Kazu..izmedju ljubavi i mrznje mala je nijansa...Zena moze da mrzi muskarca koji je maltretira celog zivota a ona je nesposobna i nema hrabrosti da se tome suprostavi...to je valjda to..inace postoji i mrznja Majke..na primer prema nekome ko je naudio njenom detetu..cak moze zbog deteta da mrzi oca istog..jer maltretira to dete na primer..ili..mrzi se ubica nekoga koga volite..postoji i govor mrznje..
Mrznja ima vise i nisu sve istog inteziteta i posledica....
mada hriscanstvo ne odobrava mrznju..i kaze..ne mrzite nikog...oprostite onom ko vam je naneo nepravdu ili bol..Iz zivotnih primera vidi se da se ljudi bas i ne pridrzavaju toga..
 
Mrznja cesto proizilazi iz licne nesposobnosti da se bude bolji od drugih..
Moto hejtera je..gazi sve pred sobom,ovaj svet je za jake i mocne,zelis vlast i dominaciju.
Ako to ne uradis,drugi ce to uraditi tebi..

Nisam hejter..cak nikada nisam imala to osecanje u sebi...i ne znam za mrznju osim da teoretisem..
znam za ljutnju,bes,ocajanje,par puta i netrpeljivost..nevoljenje ali ..mrzeti nekoga ili nesto..nisam nikada..

Jedna od mrznji koja vlada ovim nasim prostorima je ..mrznja na nacionalnoj osnovi..
postoji i rasna mrznja..verska mrznja ..to su sve mrznje koje mogu i dovode do nesagledivih posledica..
Kazu..izmedju ljubavi i mrznje mala je nijansa...Zena moze da mrzi muskarca koji je maltretira celog zivota a ona je nesposobna i nema hrabrosti da se tome suprostavi...to je valjda to..inace postoji i mrznja Majke..na primer prema nekome ko je naudio njenom detetu..cak moze zbog deteta da mrzi oca istog..jer maltretira to dete na primer..ili..mrzi se ubica nekoga koga volite..postoji i govor mrznje..
Mrznja ima vise i nisu sve istog inteziteta i posledica....
mada hriscanstvo ne odobrava mrznju..i kaze..ne mrzite nikog...oprostite onom ko vam je naneo nepravdu ili bol..Iz zivotnih primera vidi se da se ljudi bas i ne pridrzavaju toga..

Ne, zapravo ovo nije moto ljudi koji mrze. Ovo je moto preterano ambicioznih ljudi orijentisanih na postizanje moći (možeš ih zvati i makijavelistima ako želiš). Mržnja je tu nevažan ili nikakav faktor.
 

Groundskeeper Willie: It won't last. Brothers and sisters are natural enemies! Like Englishmen and Scots! Or Welshmen and Scots! Or Japanese and Scots! Or Scots and other Scots! Damn Scots! They ruined Scotland!

Principal Skinner: You Scots sure are a contentious people.

Willie: You just made an enemy for life!
 
Poslednja izmena:
ima fina scena u matatoncu kada lorens olivije muci dustin hofmana sa zubarskom burgijom i sve vreme ga pita isto pitanje.... is it safe? on naravno odgovara prvo da je sigurno al' kako mu onaj manijak busi zdrave zube jedan po jedan, kaze mu vrskajuci ma jok, nije nikako sigurno i tako ukrug dok ne pobegne iz mucilista. tako i ove diskusije jesmo li ili nismo kad svi sve i jesmo i nismo.... samo se vrtimo u krugu nasih zabluda i lazi pred drugima.

znaci begam da cuvam ovo malo zuba, pardon pameti... :roll:
 

Back
Top