Prodajem srebrnjake extra kvalitet
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Prodajem srebrnjake extra kvalitet

Početnik
    Učlanjen
    10.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Prodajem srebrnjake extra kvalitet

UGLAVNOM SREBRNJACI NA PRODAJU, MADA IMA I DOSTA NASE BRONZE, ODLUCNU PONUDU MOZETE POGLEDATE NA http://www.limundo.com/aukcije-joca92po I SVA PITANJA POSLATI NA POST LIMUNDA, RADO CU ODGOVORITI I VRSITI NEKU ZAMENU.

Domaćin
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: Prodajem srebrnjake extra kvalitet

Citat Original postavio Mitic1 Pogledaj poruku
    UGLAVNOM SREBRNJACI NA PRODAJU, MADA IMA I DOSTA NASE BRONZE, ODLUCNU PONUDU MOZETE POGLEDATE NA http://www.limundo.com/aukcije-joca92po I SVA PITANJA POSLATI NA POST LIMUNDA, RADO CU ODGOVORITI I VRSITI NEKU ZAMENU.
    Kolega, upravo sam pogledao vasu ponudu. Ima stvarno dobrih stvari i cene mi se cine ne realne, nego vrlo prihvatljive, bar za pojedine komade.
    Ali bih se tesko mogao sloziti da je 5 korona iz 1900 sUNC. Previse je izlizana sa jedne strae, a drugu stranu najcesce niste ni slikali.
    Pozdrav u zelje da sve prodate za njihovu pravu vrednost.

MarQss nije na forumu
    "kada bi znao pravu cijenu onoga što nosiš u džepu, ne bi tako mirno spavao"
    Primećen član MarQss (avatar)
    Učlanjen
    30.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

evo ja bih iskoristio priliku da dam prepruku za saradnju sa kolegom Mitić1! Već duže vreme sarađujemo bez ikakvih problema i dosta dobrih komada iz moje kolekcije potiče od njega...
    Uglavnom se konsultujemo u vezi cena za pojedine komade koje želi da proda ali mislim pre svega da je pošten čovek i spreman na dogovor i poštenu razmenu (što više preferiram - tj razmenu)...
    a ta 5 kronen je stavrno prelepa (nije baš UNC jer sumnjam da takva igde postoji), to kažem jer potiče iz jedne naše razmene....

Domaćin
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio MarQss Pogledaj poruku
    evo ja bih iskoristio priliku da dam prepruku za saradnju sa kolegom Mitić1! Već duže vreme sarađujemo bez ikakvih problema i dosta dobrih komada iz moje kolekcije potiče od njega...
    Uglavnom se konsultujemo u vezi cena za pojedine komade koje želi da proda ali mislim pre svega da je pošten čovek i spreman na dogovor i poštenu razmenu (što više preferiram - tj razmenu)...
    a ta 5 kronen je stavrno prelepa (nije baš UNC jer sumnjam da takva igde postoji), to kažem jer potiče iz jedne naše razmene....
    Drago mi je da si se javio u vezi ove ponude na limundu zato sto kazes da znas coveka, to je vec preporuka.
    Ja vrlo nerado kupujem na limundu jer je to on line prodaja, a ljudi cesto postavljaju lose slike na kojima se ne vidi najbolje sta je ponudjeno. A naravno, svi hvale ono sto prodaju, pa kad se na to ponekad doda neiskustvo kupca, eto nesporazuma i svadje. Zato ja volim da licno pogledam novcic, prodiskutujem sa pridavcem, malo se i pocenjkamu, sve je to sastavni deo rituala i na kraju bilo da se kupi ili ne kupi, moze biti razlicitih i neusaglasenih misljenja, ali nema nesporazuma.
    Inace, po tvom iskustvu za koliko se moze naci 50 i 20 din iz 1931 u sto boljem kvalitetu, kako se realno krecu cene. Standardni primerci, ne oni sa obrnutim aversima li natpisom?

MarQss nije na forumu
    Učlanjen
    30.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

preporučio sam čoveka onima koji su radi da kupe na Limundu jer se ponekad to isplati a ako ništa stekne se poznanstvo i veza koja može da dobavi neki pseban komad i u privatnoj režiji...
    50 din u I klasi - sve 4 varjante - oko 50e (London možda i manje 35-45)
    20 din u prvoj klasi 20e - a evo šta smatram I klasom

Početnik
    Učlanjen
    10.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ta kruna je zaostala u ponudi kad sam tek pocinjao da se bavim, kao sto je MarQss rekao imam i jednu stvarno odlucnu koja je protekla i nase zamene, i sa svima cu rado vrsiti zamenu posto sam ljubitelj kovanica i volim da ih menjam.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Jako lijepa ponuda meni su najinteresantnije ove bugarske kovanice, ali bi izdvojio od sve ove ponude ovih 10 para 1879, malo je kruna, odnosno ovi najsitniji detalji izlizani, al ovo je po meni neki xf+, jako tesko da bronza bude u ovakom stanju, ovo je ljepota za oci,,pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

a ovih Markovih 20 dinara 1931, u ovakvom stanju NAJMANJE 20 eura jer je kovanica stvarno fenomenalna, odavno nisam vidio ovakvo stanje.

Početnik
    Učlanjen
    10.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

to je kovanica sUNC stanje, stvarno je super i iz njegove dobre kolekcije je. ja imam na prodaju par koamda ali je stanje malo losije od ove. moje su mozda xf

Početnik
    Učlanjen
    10.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

takvu kovanicu od 10 para necete skoro pa nigde da nadjete, ovako nesto nema svako i verovatno ce zavrsiti u MarQssovoj kolekciji.

MarQss nije na forumu
    Učlanjen
    30.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

završiće svakako! Hvala, Jocmene i dobrodošao na forum...videćeš da je korisno "muvati se" ovde jer imam mnogo znalaca i ljudi koji su nam slični u pogledu na numizmatiku!
    Uživajte!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

a ovih 6 kreutzer 1849 je jako tesko i rijetko naci u ovom stanju zbog plitkog kova, ja je imam ali tek sam uspio iz 4.puta da je nadjem ovako ocuvanu,pozdrav.

MarQss nije na forumu
    Učlanjen
    30.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

živa istina...još teže ako je oficina neka druga osim A...sve su izlizane i uništene....

Početnik
    Učlanjen
    10.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sto je kovanica manja to je teze sacuvati je u dobrom stanju. takvi kreuzeri su se nekad prodavali i za 1000 din, a o kovnici b i da ne pricam posto je RRR

MarQss nije na forumu
    Učlanjen
    30.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

ista priča kao sa 1 parom 1868...mala kao buvica i tanka (0.15mm, tj 1 gram) a još treba da bude xf....

Početnik
    Učlanjen
    10.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

njih ima mnogo zakopanih ali zbog svoje velicine ne pronadjenih.

MarQss nije na forumu
    Učlanjen
    30.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

prblem je kod njihovog pohranjivanja i sastava tj bronze kojoj su potrebni specifični uslovi da se dobro prezervira...bronza reaguje vrlo brzo sa kiselim zemljištem ali kad je ono ne destrktivnog sastava dobija onaj fini sloj zelenog oksida (patinu)...
    potrebno je da pre toga kovanica nije fizički povređena ....
    zato je mnogo lepo videti zeleni ili tamni komad koji sija kao staklo...

Početnik
    Učlanjen
    10.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

IMAM 500 RIMLJANA NA PRODAJU, KO JE ZAINTERESOVAN MOZE NA MAIL DA DA SVOJU PONUDU, IMA TU SVEGA I SVACEGA A JA SE BAS I NE RAZUMEM.

ZAINTERESOVAN SAM I ZA KUPOVINU 1 DINARA IZ 1875, 5,10 I 20 PARA 1917 I 2 DINARA 1938 MALA KRUNA, KOLICINE NEOGRANICE, SVE PONUDE SALJITE NA GORE NAVEDENI MAIL. HVALA.

Početnik
    Učlanjen
    14.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

usta moja hvalite me
    ,a sto se tice cena na Limundu ,10 ljudi tamo preprodaje ono sto su kupili od nepoznavalaca vrednosti kovanica pa na tome zaradjuje
    Nema tu ljubavi prema numizmatici ,vec samo prema profitu,kupi jeftinije prodaj skuplje i ko ce brze da odere nekog ko se ne razume,kao hijene

Aktivan član Jovkesrbin (avatar)
    Učlanjen
    22.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Au strasno... No comment... Svaki naziv kovanice "extra popust", "obratite paznju", "extra kovanica" itd itd... Zgrozen sam i svaka druga kovanica na limundu je njegova, sada odmah prepoznam koja je njegova bez gledanja ko je prodavac, po recima...

Zainteresovan član simkech (avatar)
    Učlanjen
    04.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Miticu kako da ti se javim kada nisi ostavio mail?

Javi se ti meni na cargo-trade@gmx.ch

pozz

Početnik
    Učlanjen
    21.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

imam jedno pitanje,zna li neko koliko vrjedi srebrenjak iz 1763 god Fridriha Augusta 3 ?

Početnik
    Učlanjen
    12.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kupujem:
    - 20 din (Au) 1879. Knjaževina Srbija
    - 10 din (Au) 1882. Kraljevina Srbija
    - 20 din (Au) 1882. Kraljevina Srbija