treba mi savet

ne moras da mu das.. cuvaj je, trebace ti.. samo mu ga primi.. sto pre, to bolje.. ne moras odmah da mu pusis, mozes u sred sexa.. budi sto glasnija, podsetices ga na neku poznatu 'glumicu'.. uzivace..
 
:rotf::rotf:za kolko dana, nedelja, meseci je pristojno da mu dam? :lol::rotf::rotf::rotf:
da ne kaze kako sam laka i moz` da pomisli da mi nije drugi :rotf::rotf:
i el smem odma pri prvom eksu da mu pusim el da cekam bar cetvrti? da bi ispala urbana:rotf::rotf::rotf:
i el da budem tiha da ne pomisli da sam kurrva? :zcepanje::zcepanje:

Daj mu posle 7-10 dana.

nemoj mu duvanis na prvom seksu. Tamo negde, 4-5. Da ispadnes fina :mrgreen:

Vici tamo posle 2-3 puta...

jel to onaj zgodni od pre neki dan? :per:
 
:rotf::rotf:za kolko dana, nedelja, meseci je pristojno da mu dam? :lol::rotf::rotf::rotf:
da ne kaze kako sam laka i moz` da pomisli da mi nije drugi :rotf::rotf:
i el smem odma pri prvom eksu da mu pusim el da cekam bar cetvrti? da bi ispala urbana:rotf::rotf::rotf:
i el da budem tiha da ne pomisli da sam kurrva? :zcepanje::zcepanje:
Што се смејеш над овако озбиљним питањем. :rtfm:
Прво и основно, ти треба да узмеш а да он не примети да си узела. :manikir:
Ако си довољно вешта то може да буде и други дан али да он помисли како си се мнооогооо заљубила и да те он толико узбуђује да не можеш да се контролишеш. :lol:
И да, обавезно га угизи за руку да затомиш крик у одређенеом тренутку.
И немој никако да му пушиш. Ем испаднеш пристојна ем се не смараш око тога. ;)
 
:rotf::rotf:za kolko dana, nedelja, meseci je pristojno da mu dam? :lol::rotf::rotf::rotf:
da ne kaze kako sam laka i moz` da pomisli da mi nije drugi :rotf::rotf:
i el smem odma pri prvom eksu da mu pusim el da cekam bar cetvrti? da bi ispala urbana:rotf::rotf::rotf:
i el da budem tiha da ne pomisli da sam kurrva? :zcepanje::zcepanje:


Odvratna si :D Ali 100% posto u pravu zbog toga sto radis. MUSKARCI, KAD VAM DODJE I FINA NAJFINIJA ZNATE STA JE U PITANJU! :)
 

Back
Top