Da su sutra izbori za koga bi glasali

Glas za?


  • Ukupno glasova
    133
  • Anketa je zatvorena .
А, Тема............:think:
Анкета је анкета, а где је тема:roll:
Гласала сам, а сада бих нешто написала у вези теме, а ње нема:whistling:
(напиши нешто без везе, овде ионако ништа нема везе ...:hahaha1::hahaha1:)

.

pa sama tema je rezultat ankete u sluchaju da nema fejk glasanja (raznorazni klonovi i tome slichno) dosta ce verodostojnije od ******* (namontiranog) strategic marketinga prikaze stvarno stanje

zato sam i pljusno 90 dana trajanje ankete
 
Ja nebi glasao,ali vidim da sns vodi,a hocu da ukazem na nekoliko logicnih stvari:

Kada je sSRS bio na vrhuncu,i kada je vodio u glasovima,bas tada se nikolic odcepio.Ok bi bilo da je pre nego sto je srs stekao toliku popularnost,ali sada je logicno da zakljucite da se otcepio da nebi SRS previse ugrozio DS.
Onda:
Iako znaju da SRS nece sa njima,hoce da ujedine opoziciju,a posto naravno,SRS nece,ispada da podrzava DS.

Sve je to lepo smisljeno,kako da se SRS-u oduzmu glasovi,a da novonastala stranka ne bude previse jaka(cujem da su SRS-u maznuli 60% biraca)Znaci SNS ne bi mogao bez SRS-a da sastavi vladu,pa ce se na vlast vratiti DS,a onda ce SNS-ovci da optuze SRS zbog toga.
 
Poslednja izmena:
Ja poklanjam moj glas gospodinu Velimiru Ilicu.

Svestran gospodin ali i narodski covek, mnogo kvaliteta, naucnik, farmer, neimar, voli gibanicu, voli Srbiju, voli radzu, a moze lako da se desi da bi prvom prilikom dobro isutirao sve akrepe srpske scene, od Sonje Biserko do Curguza Kazimira Velimira.

6d816b3cc448790392ebc57e6d65da00_large.jpg
 
Glasao bih za neku stranku koja bi ponudila program koji bi izvukao zemlju iz međunarodne izolacije i ko bi nas pomirio sa svetom a naročito sa susedima.Potrebno je izvršiti proces denacifikacije,suočavanja sa mračnom prošlošću,lustracija,klistiranje i ostalo što je potrebno za ozdravljenje društva obolelog od nacionalizma.Zabijanje neće pomoći,mislim na zabijanje glave u pesak.Sinoć sam slušao gdina Žarka Koraća zvani Žare.On bi ovu zemlju mogao da povede u svetlu budućnos.
 

Back
Top