EMA 2009

JaNkOvIc FaN

Domaćin
Poruka
3.596
Mtv europe music awords 2009 se bile prosle nedelje, voditeljka je bila Katy Pery drugu godinu za redom :) Nastupali su U2, Beyonce, Leona Lewis, Jay Z, Shakira, Foo fighters, Katy Pery... itd
Sta mislite o ovogodisnjim nagradama? :)
 
Mislim da su nagrade dodeljene uglavnom pravim ljudima, ali mislim da su ema prosle godine bile mnogo bolje sto se tice vodjenja, showa, ljudi koji su nastupali...
 
E, da, i zao mi je sto se Lady Gaga nije pojavila, U2 je previse svirao, a Green Day su bili super, onaj Pete Wentz je smorio, nimalo nije interesantan bio...
 
Zar je moguce da ljudi TO gledaju?

da,pa????

prosle godine nisam gledala,ali su rekli da je bila sranje........
ova EMA mi se ne svidja nesto.........
najbolji delovi su mi dok je katy perry pricala i nastupala......
zao mi je sto nije bila lady gaga......
i iznervirala sam se sto je beyonce dobila nagradu za naj spot,cini mi se,a to je single ladies!
 
Dodela je propala vec drugu godinu za redom. Eminem dobio nagradu kao najbolji pevac, ma daaaaaaj, covek ima jednu pesmu ove godine i album koji se nigde ne cuje i to je to. Glupost! Dobro mozda je bilo bolje nego u Liverpulu, ali vidim da je svake godine sve losije i losije. Vidis da nece niko ni da vodi to nego daju onima koji su vec bili (Sasha Baron Cohen - 3x, Katy Pery - 2x i ima jos primera nego da ne pokrecem sad wiki). Beyonce je cobila dosta nagrada, zasluzeno, mada mislim da je mogla Ledy Gaga da se malo umesa. Jedino za spot mislim da nije trebalo ona, Beyonce, da dobije. Kod grupa, ja sam bio za Black Eyed Pease, sjajni su ove godine i ceo album je odlican, ali dobro. Oseca se da je pomalo namesteno, kao prosle godine VMA kad su Britney i Lil Wayne, podobijali nagrade bud zasto.
 
da,pa????

prosle godine nisam gledala,ali su rekli da je bila sranje........
ova EMA mi se ne svidja nesto.........
najbolji delovi su mi dok je katy perry pricala i nastupala......
zao mi je sto nije bila lady gaga......
i iznervirala sam se sto je beyonce dobila nagradu za naj spot,cini mi se,a to je single ladies!

staaaa?:eek: nemogu da verujem! e necu vise nikad da gledam EMO 2009.:evil:
 
Ma izgleda vrh, a celulit i ogromne butine.

ima mnogo lepe noge...meni se njene noge bas svidjaju.....kao i gagine.......gaga je riba na kvadrat.......i katy perry isto ima lepe noge......
p.s.svako ima celulit..... xD

Beyonce je za njih keva!! Jedna od retkih koja izgleda VRH i zna da peva...Ona Gaga pravi pesme na istu foru maltene sve su iste cista glupost...

beyonce ni ne izgleda nesto vrh,ali nije za bacanje,ali sto se tice glasa sve ih je zajebala,to moram da priznam........
lady gaga ima svoj stil i nikog ne imitira........ xD
 
Leona Lewis ima fantastican glas, nije ni cuda kad radi sa Clive Davisom(on je otkrio Whitney Houston)!! bolji i od Beyonce, Gage.... itd, njeni nastupi su samo pevanje, bez ikakve igre, efekata okolo da ucini izvedbu boljom, samo ona i njen glas!!!!

A Lady Gaga zna da peva, samo pravi te pesme koje se prodaju najvise, sto ti udju u glavu, ona je prenego sto je postala poznata, pisale hitove za Britney, Fergi itd...
 
Leona Lewis ima fantastican glas, nije ni cuda kad radi sa Clive Davisom(on je otkrio Whitney Houston)!! bolji i od Beyonce, Gage.... itd, njeni nastupi su samo pevanje, bez ikakve igre, efekata okolo da ucini izvedbu boljom, samo ona i njen glas!!!!

A Lady Gaga zna da peva, samo pravi te pesme koje se prodaju najvise, sto ti udju u glavu, ona je prenego sto je postala poznata, pisale hitove za Britney, Fergi itd...

da.....za dosta njih je pisala pesme......za ovaj njen novi album "the fame monster" je ona pisala pesme......mada primetila sam da vecina njenih pesama nema smisla uopste.......
 

Back
Top