Win32 Kako ukloniti?

Djordje0001

Zainteresovan član
Poruka
144
Када сам на Интернету након неког времена ми се појави прозор с оним SEND, DO NOT SEND I DEBUG. Na naslovnoj traci prozora pise Win32 znaci virus. Kako ga ukloniti?
 
Када сам на Интернету након неког времена ми се појави прозор с оним SEND, DO NOT SEND I DEBUG. Na naslovnoj traci prozora pise Win32 znaci virus. Kako ga ukloniti?
i meni se to desava stalno, cak neki put odmah kad upalim komp
Verovatno sistemska greska koja se desila posle instaliranja nekoh programa,codeca,drivera itd.Ako ne mozes naci razlog mozes i iskljuciti windows error reporting services da ti ne smeta.

kako se to iskljucuje?
 
Za sve one koji imaju ovaj problem, znaci kada se pojavi ovo cuveno "send" i "do not send" a gore pise "generic host process for win 32", radi se o "rupi" u samom sistemu... I postoji zakrpa za to... A moze se skinuti sa Microsoft-ovog sajta...

Download

I registruje me da mi nije licenciran sistem i onda mi salje poruke od kojih mora ponovo da se podigne sistem jer se koci komp i na kraju krene sam da se restartuje!:think:
ili nece ...
 
Значи ипак је стрепња дубља него нада. :lol:
Погледај унутар ивент вјувера да ли систем пријављује неке грешке уједно и програми.
И постави унутар сигурност и заштита лог хајџака па да погледамо.
 

Back
Top