da li se bavite plesom ( trening ili rekreativno )

BabyGirl^^

Obećava
Poruka
82
Da li se bavite plesom ? Da li bi voleli da se bavite nekim plesom ? Kojim ?
ja sam trenirala show dance 2 i po godine ali se klub raspadao pa sam jednostavno prestala da dolazim na treninge ... kasnije sam pocela sa latino plesovima ali partner mi je plesao kao motka , a i za ozbiljnije bavljenje latino plesovima treba mi dosta para za kostime i sandalice i sl ... tako da sam nazalost prestala :sad2: pocela bih opet da se bavim bilo kojim plesom ali nazalost u mom gradu nema normalnih plesnih klubova ( svi su na rubu totalnog raspada ) :sad2: tako da nazalost sada mogu samo kuci da uzivam u slobodnom plesu i nmg da napredujem :(
 
Ja sam se Bavila 3 godine latino americkim plesom, ali sam na zalost prestala zbog finansijske situacije. Clanarina je skupa + privatni casovi ( svaki po 1250 dinara, a moras da ih imas mnogo jer , naravno, ima mnogo koreografija, sa obazirom da za takmicenje moras da igras i latino i standard)+ haljine koje su pritom skupe, cak su i polovne oko 250-300e + naravno engleske cipele za standard i engleske sandale za latino (oko 120e ) tako da ono...Nema se, i sve je u skladu sa svojim mogucnostima. Tako da vec, posto jelte , nesto mora da se trenira, ja sam se odlucila za fitness..Treniram vec godinu dana, dok mi se ne ukaze prilika da se ponovo vratim na ples.
 
Ja sam se Bavila 3 godine latino americkim plesom, ali sam na zalost prestala zbog finansijske situacije. Clanarina je skupa + privatni casovi ( svaki po 1250 dinara, a moras da ih imas mnogo jer , naravno, ima mnogo koreografija, sa obazirom da za takmicenje moras da igras i latino i standard)+ haljine koje su pritom skupe, cak su i polovne oko 250-300e + naravno engleske cipele za standard i engleske sandale za latino (oko 120e ) tako da ono...Nema se, i sve je u skladu sa svojim mogucnostima. Tako da vec, posto jelte , nesto mora da se trenira, ja sam se odlucila za fitness..Treniram vec godinu dana, dok mi se ne ukaze prilika da se ponovo vratim na ples.

e da,money money:roll::confused:

i ja sam zato prestala sa hip hopom..trbusni 3000, hip hop 2000 { + 5000 za kostim+260 evra ako hoces da se takmicis + ako si dobar imas dodatne treninge koje dodatno placas }..Jeste da smo kao club bili najbolji,nastupali na Fashion Weeku u Beogradu,na Exitu...ali shto je skupo skupo je. I ja sma isto htela neku zamenu posto sam sad bolesna pa sam pauzirala sa treninzima { nedostaju mi jako:sad2::sad2: ne mogu nijednu arapsku pesmu da slusam,zaboli me dusha:sad2: } mislila sam teretanu....samo ne znam jel tamo mozes da uplatis clanarinu bilo koji dan { s obzirom da je sad ipak pocetak novembra,donekle } ili ne mozes...?

Booze kad se ja setim svojih planova za proslo leto...da idem u teretanu dva meseca,da trcim svaki dan,i ode Raisa u mali gradic gde toga nema preko leta i cvrc

ovo sledece leto ima da ustrajem:evil:
 
Poslednja izmena:

Back
Top