Srpsko-albanski brakovi

Da li biste se oženili Albankom?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Jao, bre, covece, pa sta ima da se cudis sto je Albanka lepa...
Svuda imas i akrepe i lepotice.

Stvarno mislim da se u vecini slucajeva ne radi o ,,osvajanju teritorija'', jer su ti to ljudi iz nekih albanskih zabiti koje muce neke svoje muke. Njihove devojke dolaze i udaju se u takve srpske vukojebine gde ni najzatucanija srpkinja iz najgore srpske selendre ne bi zivela.

Inace, pre nekoliko meseci sam gledao reportazu o nekom saboru srpske dijaspore gde je bas matori Albanac iz okoline Skadra doveo dve cerke udavace. Prvo me je iznenadilo... Mislim, devojke su nosile neka albanske orlove na majcama, a svud okolo kokarde... :eek:

Ispostavilo se da se tu vodi i neka provodadzijska kampanja u saradnji nase dijaspore i srpsko-crnogorskog udruzenja iz Albanije ,,Moraca-Rozafa''.
 
Iskren da budem, ona Albanka koju sam video na TV-u i koja se udala u nekom selu izgleda više nego lepo (kad je prvi put vidite nikada vam ne bi palo na pamet da je Albanka, naprotiv devoka je baš lepa),

:eek::eek: Ne mogu da vjerujem da si ovo napisa...
Pa kolko poznajes ti Albanaca?
Jel si mislio da su sve albanke rugobe ili sta?

Pa medju njima ima lijepih cura isto ka medju bilo kojim drugim narodom.....
 
Slika o Albancima je pogresno pokazana u Srbiji vekovima , zato se i ne cudim kad misli neko da smo stvarno .ruzni , gadni , ubijci i sve redom , jer TV i novine nisu nikad pokazali iskrenu sliku , zato je i normalno kod vecina komentara tako pisu ..
Evo vam jedna lepa pesma :)
 
Poslednja izmena:
Jedino u Albaniji mozes naci kuce gdje nema struje.

Ovo ostalo je sve za polij benzinom, pa zapali.

Niti ko zivi cestitim zivotom, niti se ko kaje ako je nesto za*rao.

Ljudi jednostavno vise nemaju nikakve vrijednosti i na njih se ne moze vise osloniti, ukljucujuci zene.
 
Jedino u Albaniji mozes naci kuce gdje nema struje.

Mislis da u Srbiji nema ?

22. novembar 2009.(B92).
Meštani kuršumlijskog sela Degrmen, koje nikada nije imalo struju, sami su se organizovali i sproveli strujni vod preko stubova i stabala do svog sela.

Jel to blizu Kosova?:whistling:

ps. mnogo me cini srecnim kada vidim da Albanci svakodnevno prate srpske medije,sport,gleda srpske filmove...kad sam bio letos u Mitrovici jedan Albanac odusevljen JJ,drugi me pita jesam li zvezdas,treci se raduje sto su vaterpolisti prvaci sveta....
 
jeste da sam ozenjen ali ozenio bih se opet i to albankom nema problema...,oslabimo njih ,ojacamo nas.
em nevina- em poslushna.... ijoooooooooJ :P




jeli klinac,a u kom je selu sniman ovaji spot?, kazi posteno bogato cu te nagraditi !

Neznam , jer bi ti rado odgovarao.
Koliko sam nasao kod Skadra negde je snimnjen .
 
Poslednja izmena:
Gresis sinko. Nemamo mi los odnos sa albancima nego sa siptarima na Kosovu. Oni su u odnosu na albance iz albanije jedan primitivna-plemensko-rodovska varijanta tog naroda.
Nemam nista protiv takvih brakova, posebno zato jer je to jedini nacin da se ljudi ozene i stvore porodicu.
Ljudi su ljudi, koje god da su nacije i ako mogu da zive zajedno i da se vole, chka probljem :lol:

aha.dva razlicita naroda:think:
:dontunderstand:kada se kaze dve albanske drzave.
 

Back
Top