Koliko je previse???

M-1980

Iskusan
Poruka
6.821
Iznesite ovde kakvo je vase misljenje :
Koliko je previse partnera, tj kada osoba po vama postaje "*****", odnosno "zigolo"???
ovom prilikom se ne bavimo samim recima i njihovim znacenjem, odnosno naplacivanjem...vec sam uzela kao popularni primer...( moze biti i drolja..ili ti muska drolja)..

Ko zeli i koga ne mrzi moze da doda i neko svoje iskustvo ili misljenje o tome koliko joj/mu to smeta. Da li bi saznanje o nekom prevelikom (koliko god to bilo) broju partnera znacio raskid?

Raspalite ! :ljubomoran:
 
Ovde su većinom promiskuitetni, mogli bi se uvrediti što ih prozivaju... Bolje da se ne prebrojava... Ovde ti je sve sam ševac do ševca i udaraljka do udaraljke, ne stižu ni da pišu od silnog seksa. O emotivnim poplavama da ne govorimo. :D
Sve preko stoje je solidan rezultat.
 
E, da, vodja,izvini ne znam sta mi bi
a tog broja. imam dve, jedne tange za posebne prilike optocene zvarovski kristalima, to je za kad mi ti dodjes. a ove druge polubokserice, to oblacim kad mi dodje rodbina. inace ne nosim, sta ce mi
el tako dacho, evo pitaj dachu
 
Tačno. Gaće su beskorisne, treba juriti što veći broj partnera, a one samo smetaju. Jedne za paradu, ono za javnost, i dosta...
Ne bi trebalo brojati partnere već snošaje s tim partnerima, možda je neko imao manje njih, a bili hiperaktivni. :think:
 
Tačno. Gaće su beskorisne, treba juriti što veći broj partnera, a one samo smetaju. Jedne za paradu, ono za javnost, i dosta...
Ne bi trebalo brojati partnere već snošaje s tim partnerima, možda je neko imao manje njih, a bili hiperaktivni. :think:

E, ali nije isto..
Mislim, penis je penis.. manje vise..
Ali se racuna i nosac.. Mislim bar..
Ako je jedan onda svaki sledeci seks se racuna kao prvi :D..
 
Upravo su mi izvrsili atentat na raspolozenje..
Neko levi je rekao nekom desnom da je film, na pdfu film naravno, izmisljen..
I to je slomilo moje stakleno zvono :(..

Keke, to znaci da ces se morati skoncentrisati veoma jako da se mood vrati u prethodni stadijum :mrgreen:..
 

Back
Top