Za srednjoskolce-Da li cete studirati ili raditi?

Tu se slazemo.Ali nasa knjizevnost je interesantna,zar ne?Ne racunajuci lektiru,koja je svakom dosasna.A znas zasto?Jer vi MORATE da je procitate......a sto nekoga vise primoravaju,on vise pruza otpor.Tako da vas apsolutno razumem.

ne radi se samo nasa knjizevnost-to je problem.............
i ne prosipaj mi tu sranja.....ako hocu citam-ako necu ne..nista nije moranje....osim smrti
 
Nisi u pravu.Htela ne htela,lektira je obavezna.Ako je ne procitas,koliko se secam kad sam ja isao u skolu,dobijala se 1.A verujem da niko,pa ni ti ne voli da mu u dnevniku stoji 1.Zar ne? D.

Citao sam samo par lektira u srednjoj i to samo Cehova i kad su poceli da smaraju sa knjigama o ciganima batalio sam to! Sve sto trebam da znam nasao sam na internetu o tome! Knjizevnost nam je bullshit msm imamo mi nobelovca i to ali smaraju! Do sad u 4 godini nisam nijednu procitao lektiru a imam 3!:)
 
Koja je svrha dimas pet a da procitas jednu knjigu iz lektire i jos da se hvalis time okolo :/
sto ste upisivali gimnaziju ako vam se ne citaju knjige
pa makar je skolska lektira obavezno stivo, sramota je da se nema bar uvid

a posto ovi sto ne vole lektiru su najaktivniji na temi "Sta citate?" i verovatno ce da budu aktivni i naredne nekolko sezone, aj da pokrenemo chitchat za takve sto iscitavaju knjige tako sto bace pogled na pogovor i ilustracije na korici , pa da mogu bez ustezanja da se busaju u grudi pred svetom kako su procitali silna dela vrsnih knjizevnika, ruku dajem da ce to da bude najtiraznija tema na ovom pdfu
 
Koja je svrha dimas pet a da procitas jednu knjigu iz lektire i jos da se hvalis time okolo :/
sto ste upisivali gimnaziju ako vam se ne citaju knjige
pa makar je skolska lektira obavezno stivo, sramota je da se nema bar uvid

a posto ovi sto ne vole lektiru su najaktivniji na temi "Sta citate?" i verovatno ce da budu aktivni i naredne nekolko sezone, aj da pokrenemo chitchat za takve sto iscitavaju knjige tako sto bace pogled na pogovor i ilustracije na korici , pa da mogu bez ustezanja da se busaju u grudi pred svetom kako su procitali silna dela vrsnih knjizevnika, ruku dajem da ce to da bude najtiraznija tema na ovom pdfu

citam sta mi se cita i kada mi se cita.
kraj mudrosti.
a sto se tice drugog dela-tj sto se tice masnog sarkazma u drugom delu-ipak sam u zen fazi.
 

Back
Top