Rodjus Party

Maxi:
Upravo sam bila na jednom rodjusu i bilo je malo dosadno :cry: .Ustvari ne znam ni sta bi moglo da bude zamljivo raditi na rodjusu.Sta vi radite za vas party?
:roll:

keva napravi tortu a onda je ja i moje kuche jedemo :)
nek prica ko sta hoce al bolje mi je to nego da zovem gomilu napaljenika od svojih drugova/drugarica pa da sutra ujutro skontam da cu morati da cistim za njima. ne zanima me :)
 
Keeper:
Maxi:
Upravo sam bila na jednom rodjusu i bilo je malo dosadno :cry: .Ustvari ne znam ni sta bi moglo da bude zamljivo raditi na rodjusu.Sta vi radite za vas party?
:roll:

keva napravi tortu a onda je ja i moje kuche jedemo :)
nek prica ko sta hoce al bolje mi je to nego da zovem gomilu napaljenika od svojih drugova/drugarica pa da sutra ujutro skontam da cu morati da cistim za njima. ne zanima me :)


c c c...
namcore jedan mrzovoljni... :)
 
napijem se, naduvam, izbodem i potucem... svasta... :roll:
Danas je moderno ako napravis ,zurku' za par stotina zvanica, a da ih pola ne znas... Za rodjendan je vazno skupiti par dobrih ljudi i provesti vece opusteno, bez priprema...
 
Keeper:
rekao bih da smo isto god.
pa onda znas o cemu ti pricam... ajde... sedi ovde na klupu pored mene da hranimo golubove...

i da ne zaboravimo na temu... ajde prvi ko bude pravio zurku za rodju, da obavezno pozove mene i Keepera... (mada mi neki vec duguju tortu od rodjendana :wink: )
 
DJ_MaRe:
Keeper:
rekao bih da smo isto god.
pa onda znas o cemu ti pricam... ajde... sedi ovde na klupu pored mene da hranimo golubove...

i da ne zaboravimo na temu... ajde prvi ko bude pravio zurku za rodju, da obavezno pozove mene i Keepera... (mada mi neki vec duguju tortu od rodjendana :wink: )

ma necu s tobom da sedim na klupi, idem po neku babu pa da kupimo vijagru ..... :lol:
 
Sasha85:
DJ_MaRe:
Keeper:
rekao bih da smo isto god.
pa onda znas o cemu ti pricam... ajde... sedi ovde na klupu pored mene da hranimo golubove...

i da ne zaboravimo na temu... ajde prvi ko bude pravio zurku za rodju, da obavezno pozove mene i Keepera... (mada mi neki vec duguju tortu od rodjendana :wink: )

:oops: :oops: :oops:
ma da... razumemo se ja i ti... :wink:
 

Back
Top