Idealni suprug i tata???

U Ideale odavno ne vjerujem, ali od muza ocekujem da se posveti djetetu, kako i u igri, tako i u vaspitanju. Od svog muza ocekujem da mu je stalo do nas, da se brine o svojoj porodici, kako materijalno tako i emotivno. Priznajem da dosta zavisi i od nas zena, da li ce i koliko suprug posvecivati paznje braku, u smislu da li ce radije slobodno vrijeme provoditi sa svojom porodicom ili u kafani i sl.
Moj muz nije idealan, to i ne trazim od njega, i sama sam daleko od idealne supruge i majke ali se oboje trudimo i ucimo na greskama.
 
Sta zene podrazumevaju pod idealnim suprugom i tatom???

Meni je prvenstveno bitno da je dobar suprug pa tek otac... mada to dvoje su usko povezani...:D
Idealan suprug... e pa ovako...:think::D
Trebao bi da me ljubi svako jutro...
Da me zove bar 2 puta dnevno... dok sam na poslu...
Da me sačeka sa skuvanim ručkom...
Da me ne opterećuje sa svojim problemima...
I da me mazi i pazi svo vreme koje provodimo zajedno...

Sve u svemu: da mu budem najbitnija u životu... i prva na listi...:heart:

P.S. Mm radi sve od ovog nabrojanog, sem kuvanja ručka... moraću se sa Vandom konsultovati... :mrgreen:

Ako je neko idealan suprug, teško da može biti loš otac...
Tu definiciju još ne bih znala kazati... ;):D:p
 
Sta zene podrazumevaju pod idealnim suprugom i tatom???
da voli svoju zenu i decu
da osetinjihove potrebe
da ucestvuje u vaspitanju dece, zna za njihove probleme itd

U Ideale odavno ne vjerujem, ali od muza ocekujem da se posveti djetetu, kako i u igri, tako i u vaspitanju. Od svog muza ocekujem da mu je stalo do nas, da se brine o svojoj porodici, kako materijalno tako i emotivno.
Priznajem da dosta zavisi i od nas zena, da li ce i koliko suprug posvecivati paznje braku, u smislu da li ce radije slobodno vrijeme provoditi sa svojom porodicom ili u kafani i sl.
Moj muz nije idealan, to i ne trazim od njega, i sama sam daleko od idealne supruge i majke ali se oboje trudimo i ucimo na greskama.

sa prvim delom posta se potpuno slazem
ali ovo boldovano......kako to mislis da od zene zavisi posvecenost muza porodici?
da li je zena kriva ako muz provoci vreme po kafanama i opija se?
da li zena mora da zasluzi da joj se muz posvecuje?
 
Idealan suprug i tata?:whistling:
Otac: Da se igra sa decom-cak i neke budalaste igre koje se njemu ne svidjaju, pomaze u njihovom vaspitanju, da im bude oslonac i kada im je lepo i kada to nije, da bude autoritet (bez vikanja i batina) samom pojavom, da kaze deci da ih voli a ne da se to podrazumeva, da seta sa njima, drzi se obecanja (bila ona lepa ili ruzna), pita decu sta ona misle ( jer i od njih moze nauciti nesto pametno)
Muz: Da je idealan otac, da kaze svakog dana zeni koliko je voli , da bar jednom mesecno dodje kuci sa bar jednim cveticem za suprugu, da je uhvati za ruku i da pocnu da plesu uz muziku sa Tv-a bez povoda, da ne gundja kad ona potrosi previse novca na sto sta, da dodeli zeni kompliment za bilo sto (izgled, rucak, sredjenu kucu, ...)
Hmm.... idealan otac i suprug treba da daje sebe od srca i ljubav ce mu biti uzvracena onoliko puta koliko njegova porodica ima clanova!:heart:
 
Dobar je onaj kome je stalo do žene i dece i to pokazuje.
Nije bitno da li se više ili manje igra sa decom, da li ih i kupa i hrani i oblači ili radi samo nešto od toga...
Bitno je da kad dete pruža ruke prema njemu, da ga uvek zagrli, da ume da ga uteši.
Nije bitno da ženi piše poruke, ljubi je svaki čas ili je uvek spreman na sex, nego da ima razumevanja kad je žena umorna i samo joj treba zagrljaj i malo mira. Još ako hoće ponekad da pripomogne u kućnim poslovima...ihaaaaj...
Idealno ne postoji ništa.
 
da li uopšte postoji idealan?pa svi mi pravimo neke greške,idealnog nema,ali težnja da budemo najbolji što možemo za svoju ženu,porodicu postoji..takav je moj,ne kažem da je idealan,nije ni najlepši ni najbolji,ima svoje bubice koje me znaju iznervirati do bola,ali život i srce bi dao za mene i dete,i meni je to važno,da svaki tren osetim sigurnost uz njega,da znam da će biti pored mene u svakoj situaciji čak iako ja zeznem nešto...da bude oslonac i potpora,da me poštuje,da dete vaspitava podjednako sa mnom,da se zezamo,da imamo što više zajedničkih uspomena,da se posveti porodici u svakom smislu...a ako je ponekad namrgođen,loše raspoložen,pa šta?i to ide u rok službe...
 
Hm...svi tezimo idealu, i naravno, nikad ga necemo dostici...
Meni je bitno da je brizan...da mu je porodica na prvom mestu...da razume i tudje i svoje potrebe...da ponekad uradi i nesto sto ne voli, a zna da ce pomoci (npr. pranje prozora, usisavanje i brisanje prasine...sto moj nikako ne podnosi)...da vidim da ima lep i konstruktivan odnos sa detetom...sta ja znam...ima jos dosta stvari...ali sve su to "zivotne" situacije, pa ce biti previse da nabrajam...
Ah, da...i postovanje mi je jako bitno!
 
Sta zene podrazumevaju pod idealnim suprugom i tatom???

Niko od nas nije idealan i niko to ne treba ni da bude.Mi smo ljudi sa vrlinama i manama i tako treba i da ostane.
Meni kao majci i zeni dovoljno je da me mm postuje,ceni i voli i da se prema nasoj deci ponasa zastitnicki i da cela nasa porodica moze da se osloni na njega...a sve ostalo i nije toliko bitno :D
 
Idealan suprug i tata?:whistling:
Otac: Da se igra sa decom-cak i neke budalaste igre koje se njemu ne svidjaju, pomaze u njihovom vaspitanju, da im bude oslonac i kada im je lepo i kada to nije, da bude autoritet (bez vikanja i batina) samom pojavom, da kaze deci da ih voli a ne da se to podrazumeva, da seta sa njima, drzi se obecanja (bila ona lepa ili ruzna), pita decu sta ona misle ( jer i od njih moze nauciti nesto pametno)
Muz: Da je idealan otac, da kaze svakog dana zeni koliko je voli , da bar jednom mesecno dodje kuci sa bar jednim cveticem za suprugu, da je uhvati za ruku i da pocnu da plesu uz muziku sa Tv-a bez povoda, da ne gundja kad ona potrosi previse novca na sto sta, da dodeli zeni kompliment za bilo sto (izgled, rucak, sredjenu kucu, ...)
Hmm.... idealan otac i suprug treba da daje sebe od srca i ljubav ce mu biti uzvracena onoliko puta koliko njegova porodica ima clanova!:heart:

Ovako nesto... :)
 
Sta zene podrazumevaju pod idealnim suprugom i tatom???

Idealan-to ne postoji.Postoji samo suprug koji brine za svoju porodicu,koji se bavi sopstvenim detetom,koji voli i postuje zenu i dete..Koji je vredan,radan,pozrtvovan otac i muz.Neko na koga se mozes osloniti,neko sa kim ces deliti i lepe i one manje lepe stvari,neko ko ce te podrzavati, voleti te, i radovati ti se svakoga dana.
 
"Muskarcina, mangupcina takvog mama hocu ja.........." :lol:
Da je opasan, jak tip koji nije samo na recima, vec i na delima.........iznutra zvercica :rumenka:, da osetim ono nesto u njemu, a spolja da je ugladjen........ineteligentan......:aha: Da mozemo da ludujemo, , avanturista, jer i ja volim avanture........ne mora da mi ponavlja da me voli, jer sto vise se neke reci ponavljaju to vise gube na znacenju, ali postoje dela, zagrljaji, dodir, da osetim da mu je stalo do mene........
A otac, pa uvek mi je bitnije kakav je muskarac, kao otac ce se nekako uklopiti........
 
Sta zene podrazumevaju pod idealnim suprugom i tatom???
Зависи, од жене до жене.:D

Идеалан отац за мене је мој тата.
Учествовао у васпитавању сестре и мене, био веома заинтересован за нашу школу, помагао нам око природних наука јер је то умео, увек је ту и спреман за разговор, развио је код нас систем вредности који се заснива на трајним вредностима, не пролазним, давао је обећања само кад зна да може да их испуни, никад нас није лагао...и дан данас ми је довољно само да ме загрли и одмах се осећам сигурно.

На моју несрећу, тражим таквог мужа, а данас су мушкарци таквог кова раритет.

Какавог мужа тражим: на ове особине одозго додај да тражим мушкарца са којим ћу моћи да имам јаку емотивну и интелектуалну повезаност. Не мора да има паре, битно је да буде свој и ногама на земљи и јако је битно да ради на себи.
 
da voli svoju zenu i decu
da osetinjihove potrebe
da ucestvuje u vaspitanju dece, zna za njihove probleme itd



sa prvim delom posta se potpuno slazem
ali ovo boldovano......kako to mislis da od zene zavisi posvecenost muza porodici?
da li je zena kriva ako muz provoci vreme po kafanama i opija se?
da li zena mora da zasluzi da joj se muz posvecuje?

Pozz vexy
Zurila sam na posao pa nisam stigla sve napisati da bih vam priblizila svoje misljenje.
Imala sam priliku da "posmatram probleme" jedne mlade porodice. Zena je bila posve nezainteresovana za porodicu. Muz dodje sa posla, zena nije spremila ni posten rucak (a ne radi), vec mu kaze ako si gladan ispeci jaja, pri tom jako neraspolozena jer je polomila nokat i zuri se u solarijum. Dolazi iz grada ljuta na muza jer je on suvise umoran da je izvede u grad, sprema se i odlazi sa drugaricama i vraca se u 5 ujutro,...Ovo je istinit dogadjaj.
I tako muzu jednom dosadi da za rucak jede jaja, jedan dan posle posla ode u restoran na rucak, sledeci opet. Treci dan posle restorana ode u kafanu, zena naravno nezadovoljna i kao zacaran krug. Priznajem jeste ekstreman primjer ali sam upravo ovaj slucaj imala u glavi dok sam pisala svoj prethodni post.
 
Pozz vexy
Zurila sam na posao pa nisam stigla sve napisati da bih vam priblizila svoje misljenje.
Imala sam priliku da "posmatram probleme" jedne mlade porodice. Zena je bila posve nezainteresovana za porodicu. Muz dodje sa posla, zena nije spremila ni posten rucak (a ne radi), vec mu kaze ako si gladan ispeci jaja, pri tom jako neraspolozena jer je polomila nokat i zuri se u solarijum. Dolazi iz grada ljuta na muza jer je on suvise umoran da je izvede u grad, sprema se i odlazi sa drugaricama i vraca se u 5 ujutro,...Ovo je istinit dogadjaj.
I tako muzu jednom dosadi da za rucak jede jaja, jedan dan posle posla ode u restoran na rucak, sledeci opet. Treci dan posle restorana ode u kafanu, zena naravno nezadovoljna i kao zacaran krug. Priznajem jeste ekstreman primjer ali sam upravo ovaj slucaj imala u glavi dok sam pisala svoj prethodni post.



ма верујем да није једини пример и да уопште није екстреман
ал ја једноставно за опијање не налазим оправдање....нико му није крив што се опија ваки дан, па ни најгора супруга на свету....
ако му супруга не ваља, постоји решење звани развод
 

Back
Top