NPTeorija

nemcoi

Aktivan član
Poruka
1.406
Pakao je na Zemlji ?

Ima vatre (sve je vatra), ima sumpora (smrad, smrt) a ima i vode (gasi vatru, pruza zivot).

Neko moje razmisljanje je islo u smeru da je sve vatra a evo i zasto. Vatru mozemo da koristimo a pritom da se ne opecemo, samo moramo da pazimo. Isto tako sve stvari mozemo da konzumiramo (jasemo) ali mozemo i da osetimo posedice (pad sa konja).

Kod zivotinja kao i kod ljudi jaci jede ( jase) slabijeg sto i nije bas posteno. Neke od najvecih religija propoveda da je siromah ima vise sansi da mu se vrata raja otvore sto znaci da se ponasa drugacije od principa na kom pociva zivot na planeti Zemlji.
 
Poslednja izmena:
Pakao je na zemlji ?
Reptili koji su preziveli su otisli za Severnu Indiju,otisli su duboko u unutrasnjost Zemlje koji je suplji,za Veneru,i delove centralne i juzne amerike.
Unutrasnjost Zemlje je postalo homeland za one koji su preziveli potop Lemurije.Ovde su razvili veliku podzemnu civilizaciju.Zbog ovoga su zapocele legende o paklu i "djavolima" koji zive u vatri ispod povrsine planete.Oni su kreirali cuvene podzemne gradove koje istrazivaci jos uvek traze.
http://www.ivantic.net/Moje_knjige/IstorijaGalaksijeZemljeICoveka.pdf
 
Poslednja izmena:
Čuj,pakao na Zemlji...
:mrgreen:
Pa eto,može bit' da i jeste.
Ako samo letimično preletimo po memoriji,šta se sve dešavalo i dešava...
Nekažnjeni kriminal,dvostruki pravni i moralni standardi,koncept novca i zarade,
iskorištavanje svega za profit,pa i predmeta koji su pripadali pokojnicima,
u jednoj riječi POKVARENOST svih vrsta...
Promivisanje prava životinja i homoseksualaca,američko pravo(Miranda zakon),
nja,nja,njaaaa...
Spisak je beskonačan. O raju pričaju oni što niš' ne znaju,možda je pakao ovdje,
a početak života na kraju...
:cool:
 
Cekaj, sigurno ima i toga u Istoriji Galaksija!!! xDDD lol

Tu se kriju i glavni neotkriveni krivci u istrazivanjima Poaroa i Holmsa... Reposi naravno!!! :hahaha:

P.S. Tema nije bez veze, ima smisla, ali je vise za PDF filozofija a ne za NP i M. ;)
 
Poshto insistirash.....


sto se ovoga tice nije ti neko poredjenje,

covekovo telo proizvodi iliti preradjuje i zibacuje iz sebe

planeta ne proizvodi lavu nego je ona zaostavstina od vajkada.

ali nema veze , u utrobi zemlje koja je suplja zive reptili koji su super pametni i oni su u stanju da rade svasta
samo pored zaskoljice sa lavom postoji jos jedna
reptili imaju toliko mali i nerazvijen mozak da nemogu nista da rade osim radnji koje su vezane za instikt
to je takva vrsta nemaju velik mozak
ali opusteno necu da rusim vase iluzije....
 
Poslednja izmena od moderatora:
sto se ovoga tice nije ti neko poredjenje,

covekovo telo proizvodi iliti preradjuje i zibacuje iz sebe

planeta ne proizvodi lavu nego je ona zaostavstina od vajkada.

ali nema veze , u utrobi zemlje koja je suplja zive reptili koji su super pametni i oni su u stanju da rade svasta
samo pored zaskoljice sa lavom postoji jos jedna
reptili imaju toliko mali i nerazvijen mozak da nemogu nista da rade osim radnji koje su vezane za instikt
to je takva vrsta nemaju velik mozak
ali opusteno necu da rusim vase iluzije....

ne izvlacim se, eo ovde sve lepo pise
 
nikad nisam ni u jednom trenutku napisao humanoidi reptili,
vec samo reptili,
vi ekipa sto verujete u sve sto ima na you trubi stvarno niste normalni ...:D

bitno je da si ti "normalan" :per:

LudZbunjenNormalan.jpg
 
Poslednja izmena:
covek vas je unistio to je cak i Demister priznao, pokazao se kao doktor nauka, za razliku od tebe koja prepisujes sa wiki. Pobegla si sa te teme i ostala duzna Krangu za odgovor :per: Krang vam je lepo dokazao da nema nikakvih kontradikcija u tim teorijama.

otkud ti znas odakle meni neke informacije? i ne znam sta treba da mu odgovorim? rekla sam svoje, svaka dalja rasprava sa njim je bespotrebna. :cool:

dokazi postojanje reptila danas. dokazi sve tvoje sulude teorije o ljudima koji se shapesfituju. da vidim. :mrgreen:
 

Back
Top