Sezona raskidanja?

gost 113085

Elita
Poruka
17.207
Uvijek me zanimalo zbog cega odjednom krenu da se raskidaju neke duze veze? u mjesec dana pukne deset takvih veza i taj talas prodje? Shta je to? Promjena godishnjeg doba? Pomjeranje sata napred/nazad? Vide jedni od drugih =)?

I da pomenem josh jednu sezonu....sezona trudnoce...hm....ona obicno pocinje kad ja imam razloga da se zabrinem,pa eto....da se josh malo nerviram...
evo za sad 4 duge veze gotove,2 trudne,3 na piluli za dan poslije i 2 rade testove.......a ja se nerviram :/
 
graničenje realiteta (koje se prepoznaje po jakim deja vuima)
sezonski tripovi o vezama koji zdrmaju sa vremena na vreme
budjenje ljudi, dekodiranje matrixa :rtfm:

a ja sam stvarno zamjetila da se u poslednje vreme
intenzivno raskidaju duge veze, čak i one koje su bile for life :think:
 
healer.gif


losa karma...
 
Uvijek me zanimalo zbog cega odjednom krenu da se raskidaju neke duze veze? u mjesec dana pukne deset takvih veza i taj talas prodje? Shta je to? Promjena godishnjeg doba? Pomjeranje sata napred/nazad? Vide jedni od drugih =)?

I da pomenem josh jednu sezonu....sezona trudnoce...hm....ona obicno pocinje kad ja imam razloga da se zabrinem,pa eto....da se josh malo nerviram...
evo za sad 4 duge veze gotove,2 trudne,3 na piluli za dan poslije i 2 rade testove.......a ja se nerviram :/

Ba te led .. TOCNO ! Mora da je do vremena ..
 
Eeee, ljudi, je l' se to i vama desilo? :hahaha:

Mene ostavila cura danas, kaže: Hoće da napravimo pauzu, a ja joj kažem da nema poluvremena, ali da možemo igrati prijateljsku utakmicu... Složila se! Oduševljena je predlogom! Jao, kako će me samo ljubiti za doček Nove godine, :hahaha: ni sama toga još nije svesna... eh, idemo dalje! :lol: Taman me je počela smarati njena suva, suva, i mala suza... Ja mislim da u ovo vreme većinu ljudi, a posebno devojaka počne cimati depresija! A ovo je moje omiljeno vreme... Ne znam šta se dešava, ali ko ga .ebe idemo dalje! Aleee ! :zag:
 
Uvijek me zanimalo zbog cega odjednom krenu da se raskidaju neke duze veze? u mjesec dana pukne deset takvih veza i taj talas prodje? Shta je to? Promjena godishnjeg doba? Pomjeranje sata napred/nazad? Vide jedni od drugih =)?

I da pomenem josh jednu sezonu....sezona trudnoce...hm....ona obicno pocinje kad ja imam razloga da se zabrinem,pa eto....da se josh malo nerviram...
evo za sad 4 duge veze gotove,2 trudne,3 na piluli za dan poslije i 2 rade testove.......a ja se nerviram :/


Jednom godisnje ljudi prestanu biti slepi.
 

Back
Top