Partizani na HTV-u: Ciklus od osam filmova izazvao reakcije gledatelja!!!

Bruka je ovo da nam i danas guraju filmove o partizanima kad svi znamo da su partizani bili najobičniji teroristi koji su se borili protiv Hrvatske i Hrvata. Ovo bi u normalnim uvjetima bilo za ne povjerovati

Ова момчина домобранска јасно алудира на прву хрватску државу, ткз НДХ. И осећа се припадником исте.
 
Синоћ сам мало гледао Сутјеску, више да се подсетим и због тога што је пуштају на ХТВ 2, него што ме нешто не знам колико интересује, људи моји то је такво пропагандно ђубре да ја немам речи! Сваки други дијалог или монолог је парола или ударање на емоцију. Синоћ ми је пало на памет размишљање да ли су моји родитељи и уопште генерације рођене 40-50тих година прошлог века веровали у та ср.ања која су им сервирана, јер што сам више гледао филм, све више сам био свестан инфантилности радње и сценарија, и да је филм уствари био пропагандно средство намењено пре свега клинцима, пуно авиона, тенкова, ефекти малтене на холивудском нивоу, познати светски глумци - савршена обланда уз коју ће неискварена дечја душа да прогута и све остало што је у њу умотано.
 
Jesi video onoga koji se ponosi kako je u 'domovinskom ratu' imao istu uniformu, iste simbole, iste cinove i iste pozdrave kao njegov dido domobran?

Mada moram da kazem da mi se svidja neologizam 'Titler' koji sam ovde prvi put video :D

...ajde mi pokazi..toga ..koji je sve to nabrojao..da je stvarno to sve imao....za tebe samo jedna...vazi..u strahu su velike oči...:rtfm:..
 
Синоћ сам мало гледао Сутјеску, више да се подсетим и због тога што је пуштају на ХТВ 2, него што ме нешто не знам колико интересује, људи моји то је такво пропагандно ђубре да ја немам речи! Сваки други дијалог или монолог је парола или ударање на емоцију. Синоћ ми је пало на памет размишљање да ли су моји родитељи и уопште генерације рођене 40-50тих година прошлог века веровали у та ср.ања која су им сервирана, јер што сам више гледао филм, све више сам био свестан инфантилности радње и сценарија, и да је филм уствари био пропагандно средство намењено пре свега клинцима, пуно авиона, тенкова, ефекти малтене на холивудском нивоу, познати светски глумци - савршена обланда уз коју ће неискварена дечја душа да прогута и све остало што је у њу умотано.

..i "na netetvi" su ubacili..."neke"..na konjima..super..film....:hahaha: :hahaha:...jes..da je propaganda..al neka je...:hahaha: :hahaha:
 
...ajde mi pokazi..toga ..koji je sve to nabrojao..da je stvarno to sve imao....za tebe samo jedna...vazi..u strahu su velike oči...:rtfm:..

Dobro bre, sto si Hrvat? Kazi sad lepo, sto si Hrvat kad ne mora?

10.11.2009. u 21:51h flok je napisao/la:
Billy, bio sam i ja u Domovinskom ratu, i nosio sam istu uniformu , isti grb i imao iste pozdrave i činove kao i moj dida u gorskom domobranskom Zdrugu NDH, nemam ti što kriti, iz tog perioda volim vojsku NDH, a partizane smatram izdajnicima svoje države i naroda
 
Dobro bre, sto si Hrvat? Kazi sad lepo, sto si Hrvat kad ne mora?

10.11.2009. u 21:51h flok je napisao/la:
Billy, bio sam i ja u Domovinskom ratu, i nosio sam istu uniformu , isti grb i imao iste pozdrave i činove kao i moj dida u gorskom domobranskom Zdrugu NDH, nemam ti što kriti, iz tog perioda volim vojsku NDH, a partizane smatram izdajnicima svoje države i naroda

..TAJ STO TI JE TO PISAO...TO JE LAZLJIVI KRETEN...u nijednom..trenutku..nitko nije nikada..imao oznake..vojske niti cinove..niti uniformu..bivse...NHD-azije..niti jedan pripadnik...ZNG-a..ili kasnije HV(SLUZBENO)..da je bilo politickog..folklora...i nosenja..je..( u vrlo malom broiju)..takvi su se obično šepurili..po neborbenim postrojbama..i kad smo "mi" dolazili s terena..bili manji od makovg zrna..ali to je rijesavano po kratkom..postupku..jednini..koji..su nesto pokusali su bili..pripadnici HOS-a..u početku..ali ti je rijeseno..vrlo brzo..i takav..nacin..oblacenja..ponasanja..je zakonom..bio i ostao zabranjen..svim..pripadnicima.oruzanih snaga RH..nekadasnjeg..ZNG-a..
..ako je tvoja dusevna hrana...nasladjivati se s takvim.,..kretenima..nisi onda nista bolji od njih...svako velicanje..ponasanje..nosenje oznaka..fasističkih..postrojbi..u RH..je zakonom...zabranjeno..i kazne su prilicne..dok u Srbiji..nije..i tu je velika razilka..izmedju NAS..
..sto se tice..njegovog..stava..da su patrzani..izdajnici..tu grijesi..partzani nisu izdajnici..ali da su neki od njioh..počinili zločin...JESU..i to s blagoslovm Josip-a Broz-a Tita...to je istina..
 
Poslednja izmena:
a, najbolji je onaj kreten koji je napisao da je danas demokracija i možeš gledati ako želiš ili ugasiš televiziju ako neželiš gledati, zamisli koja tama, idiot odobrava da na nacionalnoj televiziji svoju pročetničku politiku provodi dikobraz mesić i njegovi dupelisci vanje,ace,denisi i ostala balkansko azijska stoka

:zcepanje:
Što ga Hrvati više mrze, meni ovaj Mesić sve draži:D
 

Back
Top