Problem s mišem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
Cesto se desava da mis jednostavno "poludi" - kako god da ga pomerim on jednostavno pocne da ludi po ekranu, i to traje dok ne restartujem kompjuter (pod win98se) ili dokne otvorim task manager (pod win 2k pro), ali posle nekog vremena prestane da *ebe 2% i takmanager-a...
Sta da radim????
Kaspersky ne nalazi nista...za nortona me mrzi da skidam definicije, a i bice isti q...
Help!
 
Vidis...nemam drajvere...Windows 98 se podizem iz ghost-a, i sve radi kako treba...win2k sam jedno vreme koristio radivsi upgrade na 98, pa sam posle ipak formatirao c i vratio se na staro (opet ghost). I opet isto sra nje...Doduse sad se nesto primirio...

Sta radi Trojan Downloader?
 
A jesi li probao da tutnes nekog drugog misa, cisto da vidis da prob. nije cisto hardwarske prirode?
Btw. drivere moras da imas, probaj da ih promenis (iz Device Managera), probaj da sa sajta proizvodjaca misha skines najnovije drivere.
 
btwn taj mish je bash juche prestao da daje znake zivota. poludeo kao i obicno i onda stao, i vise nije reagovao uopste

izgleda da je kabl negde imao prekid pa se to desavalo kad se zategne

sad me zao pravo da vam kazem. boljeg misa nisam nigde video. cak ni opticke. yebiga takav je zivot...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top