ASUS AH4650 problem

xd23

Zainteresovan član
Poruka
141
Imam novu graficku ASUS AH4650 series sto je spojena sa radeonom kazu svi da cepa a ja ne mogu da igram najjednostavnije igre kao sto su PES 2010 a da mi ne zabloka posle 1-2 minuta igranja...jel to moze biti do graficke ili chak do neceg drugog?? Takodje H.A.W.X. nece da mi prihvati ASUS graficku. Da li postoji neki patch ili nesto da sve igre podrzavaju tu graficku ili moram da menjam? :)
 
Objasni kako mislis "spojena" sa radeonom. IIli je integrisana ili nije. Memorija je isto spojena. Ako je integrisana to jest fizicki ugradjena u plocu jedino da probas nesto drugo. Moguce je da ti oduzima previse momorije i ne pokrece se igra. Patchevi postoje za igrice. Kod graficke su besplatni driveri nema potrebe za crack i patch, samo trebas uzeti tacno za tvoj model sto je slucaj sa svim hardware-om na kompjuteru
 
Pa valjda se firma ASUS odlucila da uradi nesto bolje i napravi graficku sa radeonom pa mi se graficka zove ASUS AH4650 series dok mi je chipset ATI radeon technologies...Bilo kakvu igricu da instaliram kaze da radi samo na grafickama Nvidia i Radeon...Ima li nacina da uopste igram takve igre???
 

Back
Top